Autor Wątek: Wiedźmin 3: Dziki Gon  (Przeczytany 169015 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 08, 2013, 23:41:25 pm »
Według zapowiedzi świat ma się zmieniać pod wpływem wyborów gracza, a gra ma mieć 36 zakończeń, więc do publicznej wiadomości podawane są sprzeczne wiadomości. Bo co to za wybory, skoro wszystkie sprowadzają się do bycia neutralnym?
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 09, 2013, 01:16:27 am »
(click to show/hide)
(click to show/hide)

36 zakończeń - czyli dwanaście wątków (typu dwanaście miast/grup społecznych) z trzema różnymi zakończeniami. Bardzo oryginalne. W Fallout 1 już były takie rzeczy.

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 09, 2013, 12:15:14 pm »
No proszę Cie, nie koniecznie 1vs, moze być i z trzeba topelicami, ale nie z całymi dziesiątkami potworów jak np. w diablo czy innych tego typu grach (tak było przecież w w1), mniej potworów, ale trudniej żeby było. No i w  W3 nie bd aktów. To będzie sandbox.
To chyba logiczne, że są potwory które atakują w grupach, bo w tym tkwi ich siła? Niech będą takie i takie jak Archespor w W1 gdzie na początku 2 aktu było ciężko go zabić.
I co z tego, że nie będzie aktów? Ja pisałem o występowaniu silniejszych przeciwników, brak rozdziałów w niczym nie przeszkadza.

Cytuj
Te potworki to były małe kurduple, a Geraltowi po dupie się ładnie dostało, że aż matka musiała  go leczyć.
Czytałem, wiem.
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 09, 2013, 16:41:30 pm »
@Ned, co do neutralności, to zapewne będzie to neutralność na zasadzie, że nie opowiadasz się jednoznacznie za jakimś państwem/frakcją, ale możesz im albo pomóc, albo nie pomóc, albo zostawić wszystko w cholerę. W W1 i W2 miałes pewne "drogi", którymi podążałeś od pewnego momentu, ale dajmy na to w W1 opowiedzenie się w pierwszym rozdziale za Abigail jest też "neutralne", bo po prostu wybierasz, ale nie zostajesz z nią do końca gry. To samo z wiewiókami w banku - albo im pomagasz, albo nie. Dopiero w wiosce jednoznacznie się opowidasz za którąś ze stron, lub jesteś neutralny.

Tak to wygląda w moim rozumowaniu. Bo inaczej się IMHO nie da zrobić neutralnej postaci z mnogością wyborów.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 09, 2013, 16:49:10 pm »
Czyli na jakieś trudne moralne wybory raczej nie ma co liczyć.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 09, 2013, 16:58:39 pm »
Jak nie, jak tak. Chociażby ten quest z z leszym, co był pokazywany w gameplayu, chcesz, to możesz być neutralny, zabić potwora i mieć los dziewki w dupie, lub też (jak na trailerze) możesz ją uratować, twój wybór.
W w3 możesz nawet olać wątek główny, jeśli taka wola twoja, ale zemści się to na tobie, później.
Marudzisz i marudzisz. Jakby nie patrzeć, Geralt w książce jakby się nie starał być neutralny, to obracało się to przeciw niemu.

Cytuj
To chyba logiczne, że są potwory które atakują w grupach, bo w tym tkwi ich siła? Niech będą takie i takie jak Archespor w W1 gdzie na początku 2 aktu było ciężko go zabić.
I co z tego, że nie będzie aktów? Ja pisałem o występowaniu silniejszych przeciwników, brak rozdziałów w niczym nie przeszkadza.
No tak, ale mi chodzi i natłok potwór który był w w1, ich tam były całe stada, na raz. Tłukłeś grupowo nawet baardzo trudne, według książki, do pokonania potwory. A wole aby było więcej potworów, które bd taki mini bossami. 

BTW. To jest temat o W3, a nie psioczeniu na Redów, bo dali za dużo wyborów, bo dali za mało wyborów, bo można
(click to show/hide)
, bo to, bo tamto. Doklejone z drugiego posta - W7
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2013, 22:47:16 pm wysłana przez Testoviron »
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 09, 2013, 22:06:06 pm »
jak pominąć fakt, że tak naprawdę ten kodeks nie istnieje, to wszystko się zgadza

ale fakt, faktem, wróćmy do W3. i moje pytanie jak do cholery jest z tą mapą? niby maja być 3 obszary (novigrad, "ziemia niczyja", czyli prawdopodobnie temeria/sodden i wyspy skajlige) a jednocześnie mapa ma być jedna? i nie mówcie mi że Geralt przepłynie z kontynentu na skajlige małą żaglóweczką.
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 09, 2013, 22:10:11 pm »
A gdzie wyczytałeś o tych 3 obszarach? We wcześniejszym założeniach, świat miałby jeden, wielki, bez podziałów na części które się doczytują. Może te obszary, to po prostu zwykłe określenia danych ziem, a doczytywania jako takiego nie będzie. Tak ja w skajrimie na ten przykład, tyle że tam miasta itp się doczytują i oblężenia wyglądają przekomicznie.
Tak, będzie się dało pożeglować sobie z kontynentu na wysyp, lub poprzez szybką podróż na mapie.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 09, 2013, 22:15:49 pm »
(click to show/hide)
(click to show/hide)

Cytuj
Ależ oczywiście że mają, mają bardzo wiele wspólnego. Wiadomo że, jak sam napisałeś to nie jest egraniazcja wydarzeń z książki, bo wtedy była by uber liniowa.
Czytaj: to opowieści na bazie czyjejś twórczości, z wykorzystaniem wielu oryginalnych bohaterów i kontynuowaniem niektórych wątków, ale nic poza tym. Jeśli się dobrze orientuję, akcja W1 toczy się już po zakończeniu sagi.

Cytuj
BTW. To jest temat o W3, a nie psioczeniu na Redów, bo dali za dużo wyborów, bo dali za mało wyborów
Przecież temat W2 zaczął się wtedy, gdy napisałem, że nie spodziewam się niczego wielkiego po W3 na podstawie gry w W2. Zapytano mnie, dlaczego, a dalej poszło jak po sznurku.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 09, 2013, 22:45:47 pm »
dobra, ostatnie na temat wcześniejszych cześci
(click to show/hide)
już mówiłem, W2 było robione na szybko, by było jak najwięcej czasu na W3 i ęeby szybko się pojawiła kasa na jego produkcje
i jak to często w gothicach słyszymy-"TYLE NA TEN TEMAT"
co do 3 obszarach-ktoś podawał link do listy faktów o W3, tam to było. Ponadto, jedna mapa obejmująca to wszystko... to się nie trzyma kupy. pomiędzy novigradem a ziemią niczyją, czyli dawną temerią/jej lennami jest pontar i linia frontu. ponadto nie wyobrażam sobie rejsu prezentowanym w którymś ze zwiastunów/zapowiedzi stateczkiem na skajlige
znalazłem
"świat gry będzie podzielony na trzy odrębne obszary - Skellige, Ziemię Niczyją oraz Novigrad – każdy z nich będzie miał całkowicie otwartą strukturę, czyli nie będzie żadnych niewidzialnych ścian;"
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2013, 22:47:38 pm wysłana przez wardasz »
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Testoviron

  • Wiadomości: 169
  • ke?
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 09, 2013, 23:27:46 pm »
Tym razem bez ostów, po części dlatego, że sam brałem jakiśtam udział w rozpętaniu dyskusji na temat Wieśka 2 w tym temacie. Ale na przyszłość prosiłbym wypowiadać się w odpowiednich wątkach, nawet jeżeli chcemy rozpisać się pod cytatem kogoś, kto lekko nawiązał do W1/W2/whatever w tym wątku. I analogicznie postępować w innych zamkniętych tematycznie rejonach. Dzięki.

Porównywać gry ofc można jak najbardziej, ale posty czysto dotyczące nie-wiedźmina-trójki - wiadomo co.

Przeniosłem stąd 13 wiadomości.
does  the  crowd  understand?
is  it  east  versus  west
or  man  against  man?
generał armii królewskiej. feie.
jp2gmd

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 03, 2013, 22:46:06 pm »
Będzie komiks z wiedźmina. ;) CDP Red nawiązało współpracę z studiem dank Horse Comics znanego Hellboy'a lub Star Warsów.
http://pl.thewitcher.com/news/view/415
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2013, 22:48:11 pm wysłana przez Blady »
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 04, 2013, 17:44:58 pm »
Witam wszystkich bardzo watrobowo.
Kilka slow moich na temat Wiedzmina 3.
Jestem bardzo podniecony, jaram sie kazda nowina na temat wspanialosci tego projektu. Ogromny swiat czyli to co lubie najbardziej w grach (Bethesda i odkrywanie ich pobocznych questow ktore sa zawsze o niebo lepsze od watku glownego - czyt moj chleb powszedni).
Przeraza mnie jedna sprawa.
Otoz Wiedzmin 2 wg mnie nie podolal oczekiwaniom. Moim oczekiwaniom. Uwazam, ze byl slaby. I to nie dlatego, ze swiat nie byl w nim otwarty, czy watek glowny moznaby przejsc w 1 dzien, nie dlatego ze system walki nie pozwalal na wkrecanie sie w 10 ludzi i robienie z nich Chicken Tikka Masala. Strasznie ubolewalem nad wieloma sprawami, ktore sprawily, ze nie czulem tej wiezi z Wieskiem 2 co z wieskiem 1.
I po tym wszystkim nagle CD Projekt Red rzuca sie na gleboka wode. Chca przebic Skyrima. Chca zrobic super RPGa, podniesc poprzeczke. I wg mnie popelniaja ten sam blad, ktory Piranha Bytes popelnila ze stworzeniem Gothica 3.
Obym sie mylil. Oby W3 bylo ukoronowaniem RPG tak jak gledza w tych trailerach robiac miny jakby nie pozwalano im skorzystac z ustepu po nieudanym ujeciu.
Trailery fajne, wszystko fajne ale w grze tego typu licza sie mozliwosci innowacje wen wlozone i urozmaicenia. Bo jesli za szybko sie znudzi, albo bedzie tak, ze nie zacheci do ponownego przejscia gry na nowo w zupelnie innym stylu (paragon/renegat/neutral/psychopata/wszystkiego po trochu) to z korony na glowie beda nici.
(click to show/hide)

Witaj, Pred ^^
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2013, 20:14:58 pm wysłana przez Testoviron »
Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Carduin

  • Wiadomości: 312
  • Requiescat in pace
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 25, 2013, 00:48:44 am »
Hmm... a jak się zapatrujecie na ten zapis: "Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie ostatnią odsłoną z serii, w której Geralt będzie głównym bohaterem. Niemniej w następnych częściach „Wiedźmina” Biały Wilk może pojawić się w drugoplanowej roli"?
 Ja osobiście na żadną część Wiedźmina bym się nie gniewał, bo dla mnie najważniejsza jest opowieść, ale bez Geralta w roli głównej to już nie będzie nawet w połowie to samo.
P.A 65%

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 25, 2013, 10:58:19 am »
Skad wiesz, ze to nie bedzie to samo? Moze poznamy losy swiata Wiedzmina oczami jakiegos innego bohatera i zdolamy go tak samo polubic? Nic nie trwa wiecznie, Geralt w trojce bedzie juz podstarzalym dziadem, nadal sprawnym i pelnym wigoru, ale jednak bedzie mial juz ta stowe na karku (podobno). Ja bym sie nie obrazil, jakby tworcy zaprezentowali nam jakiegos ciekawego bohatera, o ile bedzie inny niz Geralt
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!