Autor Wątek: Wiedźmin 3: Dziki Gon  (Przeczytany 168301 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Wiedźmin 3: Dziki Gon
« dnia: Sierpień 16, 2013, 13:04:48 pm »

Zapewne z każdy z was już wie o nowych przygodach Geralta, więc prezentacji póki co nie bd robil. ;)
Ale przejdźmy do rzeczy, zapewne nie każdy z was widział nowy trailer. ;) Zapraszam:
ANG dubbing
PL dubbing

Najnowszy nius: Charles Dance głosem cesarza Emhyra van Emreisa w angielskiej wersji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2015, 19:39:16 pm wysłana przez Fenrir »
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Hoshi

  • Gość
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 16, 2013, 13:06:42 pm »
Jak dla mnie, angielski trailer lepszy  ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2013, 13:10:16 pm wysłana przez Hoshi »

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2013, 13:48:56 pm »
"zabijam potwory"  :D
jeżeli tak będzie walka wygledać (czy ja widziałem nóż w rękawie?) to będzie bosko
generalnie o walce puki co słyszałem tylko że ma być balans jak w książce-ludzie uber słabi, potrowy uber mocne, przynajmniej niektóre
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 16, 2013, 14:26:34 pm »
Nóż, to on zabrał tamtemu żołdakowi. ;)
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 16, 2013, 15:06:45 pm »
ten żołnierz co na początku biegł na niego miał pałkę, którą potem geralt roztrzaskał na łbie tego w hełmie. nóż ew. mógł zabrać temu dowódcy, ale zdaje mi się że on go z rękawa wyjął
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Hoshi

  • Gość
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 16, 2013, 15:35:47 pm »
nóż ew. mógł zabrać temu dowódcy, ale zdaje mi się że on go z rękawa wyjął

Niczym Assasin xD

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 16, 2013, 19:34:47 pm »
noooooo...     nie
hiden blade a nóż w rękawie to troszkę inne rzeczy.
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 21, 2013, 17:29:34 pm »
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 07, 2013, 19:35:24 pm »
Na bok system walki, grafikę, rozmiar świata i inne pierdoły. Dla mnie ta gra będzie kaszanką, jeśli nie spotkamy w niej Ciri i Yennefer. Czytając Sagę bardzo żałowałem, że nie mam okazji spotkać tych postaci w grze i poznać ich dalsze losy.
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 07, 2013, 19:42:07 pm »
Trzeci, główny poziom fabuły (osobista historia geralta) ma być skupiona na poszukiwaniu tej dwójki, więc powinniśmy je odnaleźć, przede wszystkim Yen, o której w końcówce dwójki dowiedzieliśmy się, że
(click to show/hide)
Co do Ciri mam pewne wątpliwości -
(click to show/hide)

spoilery /W7
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2013, 23:32:42 pm wysłana przez Testoviron »
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 07, 2013, 20:05:04 pm »
A wiadomo, w jakich rejonach będzie się odbywać akcja gry? Czytając zapowiedzi nie mogę ostatecznie się dowiedzieć nic konkretnego o tym elemencie. Chyba, że jeszcze tego nie wiadomo do końca.

A co do postaci, to fajnie byłoby też spotkać Dijkstrę. A z miejsc to chciałbym odwiedzić w końcu Oxenfurt, Novigrad i Toussaint. I fajnie byłoby też raz jeszcze wpaść do Wyzimy. I zobaczyć Brokilon. Zwiedzić Cintrę. I wiele innych. ;D
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 07, 2013, 20:12:21 pm »
"od novigradu po wyspy skaylige" czyli pomiędzy jarugą a pontarem-temeria, brokilon, cidaris, vergen, brugge, sodden, może i cintra. oxenfurt jest niedaleko od novigradu, więc może tam wpadniemy. touisant-wątpie
co do spotkania z dijkstrą-nie ma bata. arcyszpieg zwiał do zerikarri, a tam raczej nie dotrzemy
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 07, 2013, 22:00:29 pm »
A wiadomo, w jakich rejonach będzie się odbywać akcja gry? Czytając zapowiedzi nie mogę ostatecznie się dowiedzieć nic konkretnego o tym elemencie. Chyba, że jeszcze tego nie wiadomo do końca.

A co do postaci, to fajnie byłoby też spotkać Dijkstrę. A z miejsc to chciałbym odwiedzić w końcu Oxenfurt, Novigrad i Toussaint. I fajnie byłoby też raz jeszcze wpaść do Wyzimy. I zobaczyć Brokilon. Zwiedzić Cintrę. I wiele innych. ;D
No to może niech jeździ od Poviss do Nilfgaardu. Bez przesady, rozumiem otwarty świat i system szybkich podróży, ale świat wiedźmina jest ogromny.
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 07, 2013, 22:05:50 pm »
Nawet od Poviss do Nilfgaardu fajnie byłoby pojeździć. Chciałbym taki przeogromny świat, którego odkrycie zajęłoby bardzo dużo czasu. A świat z "Wiedzmina" z przyjemnością spenetrowałbym metr po metrze. Ale cóż, tego raczej nie będzie ale i tak liczę na bardzo duży świat z prawdziwymi wielkimi miastami.
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 07, 2013, 22:48:29 pm »
tak, świat wiedźmina jest ogromny, dlatego jedno mnie martwi. jedn cytat, przywołany wcześniej "od novigradu po skajlige", i drugi, że konno z jednego krańca mapy na drugi przejedziemy w aż 40 minut. i to mnie martwi-przejechać przez całą temerię w 40 minut??? To już lepiej niech dadzą jakiś mniejszy obszar, np ujście jarugi-cintra i verden, ewdodać do tego bruggge i graniczne tereny brokilonu. bo jeśli w 40min przejedziemu z nad pontaru nad jarugę, to będzie to tak idiotyczne, że po prostu słów brak
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć