Autor Wątek: Wiedźmin 3: Dziki Gon  (Przeczytany 169018 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #990 dnia: Luty 18, 2019, 17:21:51 pm »
to było trochę czasu i tak po prawdzie się za bardzo nie interesowałem. Chyba nie ogłoszono kwoty bo takie sprawy stara się trzymać możliwie pod dywanem by nie drażnić akcjonariuszy, ale wydaje mi się, że gdzieś mi mignęło, że zadowolił się ośmioma milionami.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #991 dnia: Luty 27, 2019, 17:02:54 pm »
https://kotaku.com/facing-financial-pressures-gog-quietly-lays-off-at-lea-1832879826 wklejałem wprawdzie ten art w innym watku, ale jest w nim rowniez taka wiedzminska ciekawostka - gwint podobno okazał się sporym failem, CDP chyba za bardzo uwierzył we wlasną wielkość i poklepywanie po plecach.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

madSurgeon

  • Wiadomości: 2
    • https://clinicacosmetologica.pl/blog/porady/body-wrapping-w-domu-czyli-uzupelnienie-zabiegow/
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #992 dnia: Styczeń 13, 2020, 08:50:02 am »
Cześć. Mamy tutaj jakiś weteranów wiedźmina 3. Mógłby mi ktoś napisać ile jest dokładnie pobocznych questów? Chodzi mi tylko i wyłącznie o side questy. Jakiś tydzień temu po raz pierwszy uruchomiłem wieśka i gra mnie pochłonęła i nie chciałbym zbyt szybko skończyć tej pięknej przygody. Chce to sobie jakoś podzielić aby wycisnąć z gry max przyjemności. W internecie nie mogłem znaleźć dokładnej liczby questów pobocznych.

Inne pytanie: Czy myślicie, że w wieśku są jeszcze jakieś questy, których nikt nie odkrył?

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #993 dnia: Styczeń 14, 2020, 21:15:49 pm »
to już nie te czasy, by w grach były jakieś sekretne questy :p Co do ilości, jakaś wiedźmińska wiki nie posiada takich info?

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Jasewin

  • Wiadomości: 2
    • https://vialisebodywrapping.pl/
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #994 dnia: Kwiecień 14, 2020, 13:01:27 pm »
Ale jak to? W Wieśku 3 nonstop są odnajdywane jakieś ciekawostki - no może to nie questy, ale redzi ukryli w tym pięknym arcydziele wiele smaczków i chyba nikt nigdy wszystkich nie odkryje :D Ciekawe jak to będzie w Cyberpanku cant wait.  . .

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #995 dnia: Kwiecień 18, 2020, 18:43:05 pm »
Może nie questy, ale jakieś nieznane dialogi czy easeter eggi to możliwe, że jeszcze są jakieś nieodkryte :)

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #996 dnia: Maj 06, 2020, 20:52:09 pm »
Ostatni nieodkryty easter egg to ten ze statkiem widmo, który sprzedali nam Redzi, bo nikt go nie odkrył.

Z drugiej strony po kilkunastu latach jakiś sekret z Dooma został odkryty, więc, może coś tam jeszcze będzie.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta