Autor Wątek: Wiedźmin 3: Dziki Gon  (Przeczytany 169203 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

TheFlood

  • Wiadomości: 439
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #585 dnia: Kwiecień 12, 2015, 01:03:58 am »
jejku, ale jednorożca Yen to mogli darować

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #586 dnia: Kwiecień 12, 2015, 06:03:10 am »
A o co chodzi z tym jednorozcem? (nie czytalem ksiazek jak cos)

A tu ten sam trailer w Polskiej wersji jezykowej...urhhh...

https://www.youtube.com/watch?v=T6IC3jF19fA

Jak oceniacie dubbing PL?
Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Zając

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 139
  • przerażające moje zające
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #587 dnia: Kwiecień 12, 2015, 08:11:02 am »
A o co chodzi z tym jednorozcem?

Yennefer lubiła najbardziej bzykać się z Geraltem na tym jednorożcu. Geralt już tak bardzo tego nie lubił ; )

Polski dubbing jak zawsze w wiedźminie jest w porządku i nadaje grze odpowiedni klimat (np. dialog z wampirem : D)

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #588 dnia: Kwiecień 12, 2015, 09:25:17 am »
Zając - akurat scena z wampirem w porównaniu do angielskiej jest słaba imho. Z drugiej angielska ma jednak słabego geralta, no chyba że ktoś jest fanem nolanowsko-batmanowego charczenia.

anyway mnie bardziej intryguje sama końcówka, przed datą premiery - mam nadzieję że takie nasranie potworami na metr kwadratowy to tylko na potrzeby trailera, bo wygląda to w penis sztucznie.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #589 dnia: Kwiecień 12, 2015, 14:15:24 pm »
Witaj wedrowcze. Pierdolniemy kielicha?

Podoba mi się. :-)
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Wiedźmin: Dziki Gon
« Odpowiedź #590 dnia: Kwiecień 12, 2015, 18:30:19 pm »
 :D

(click to show/hide)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Wiedźmin: Dziki Gon
« Odpowiedź #591 dnia: Kwiecień 12, 2015, 20:34:01 pm »
Jest tam taki fragment na minucie: 4:15, gdzie lektor mowi: "Ukryte miejsca mocy"...Wygladaja jak Starozytne kamienie ze Skyrima, ktore rowniez dawaly jakas umiejetnosc. Generalnie wydaje mi sie, ze sporo jest zrysowane ze skyrima z taka, roznica, ze paleta potworow bedzie w Wiesku o wiele wieksza.
Grafika nie dla mnie. Zbyt jaskrawo, zbyt kolorowo, jucha taka srednia troche...ale zobaczymy jak to bedzie za rok. Wyglad potworow pozostawia wiele do zyczenia...Polnocnica poki co jest chyba de best.

Co do dubbingu to zgodze sie ze wersja angielska tej sceny z wampirem jest o wiele lepsza niz ta Polska. Dubbing nigdy nie byl mocna strona ce de projekt. Ale nie ma co dzielic skory na nieubitym bialku ze zgnilego jaja.
Pierdolniemy kielicha lepsze niz Napij sie ze mna lachociagu.
W obydwu wersjach beda plusy i minusy. Nasz Geralt lepszy, ale kobity skrzecza jak ubikacje w Azji. Z kolei w wersji anglojezycznej mozna natknac sie na roznorakie akcenty, min: szkocki, irlandzki, amerykanski, oraz wiele odmian angielskiego.

Martwi mnie troche, ze nie widac nigdzie Zoltana. A i jesli ta gra w karty bedzie gorsza od kosci, a wyscigi konne proste jak zadawanie ludziom pytan z katrki znajac gotowe nan odpowiedzi przed kamera to niech mnie Kazimiera swym ogniwem nawroci, bo inaczej do Polski juz nie wroce.
Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin: Dziki Gon
« Odpowiedź #592 dnia: Kwiecień 12, 2015, 21:08:45 pm »
Co do dubbingu to zgodze sie ze wersja angielska tej sceny z wampirem jest o wiele lepsza niz ta Polska. Dubbing nigdy nie byl mocna strona ce de projekt. Ale nie ma co dzielic skory na nieubitym bialku ze zgnilego jaja.
Baldur? Torment? Gothic? Pierwszy wiedźmin? Nah, CDP jak chce to umie robić.

Dlatego właśnie nie ogarniam WTF z tym trailerem, bo ta scena wygląda jakby kompletnie olano jakąkolwiek reżyserię dźwięku. Jakim kurwa cudem w jednej wersji mamy siarczyste "then fuck off!" wypowiedziane lekko ochrypłym głosem, zaś w drugiej "a to spierdalaj" ugrzecznionym tonem pana sprzedającego polisy w banku? Od biedy zrozumiem jak takie rzeczy dzieją się gdy tłumaczy się cudzą grę dostając do ręki suchy tekst bez podglądu sceny lub choćby didaskaliów czy innych wskazówek jak to powinno być zrobione by było dobrze, ale we własnej grze za własne pieniądze? Oh come on, nie mogłoby być lepszych warunków.
Ofc ni wyłapie się tego nie grając w obie wersje odpalone obok siebie, ale jak już się widzi.. budzi to lekki niesmak.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Zając

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 139
  • przerażające moje zające
Odp: Wiedźmin: Dziki Gon
« Odpowiedź #593 dnia: Kwiecień 14, 2015, 10:45:43 am »
Mi akurat podobają się obie wersje sceny z wampirem. Rozumiem, że mocno zabarwione gniewem, soczyste fuck off może się podobać dużej grupie osób (Wampir spokojnie sobie śpi a jakieś przybłędy budzą go na dobre 100 lat przed "budzikiem".) ale polecam spojrzeć na polski dialog z innej perspektywy. Mamy do czynienia z wampirem wyższym, który egzystuje zapewne od wielu stuleci. Jest istotą bardzo potężną, potężniejszą od człowieka czy nawet od wiedźmina (vide książkowe dywagacje Geralta nad tym, czy dałby radę Regisowi). Z jakiegoś powodu postanowił się "zdrzemnąć" a na długo przed zaplanowaną pobudką ktoś wyrwał go ze snu. Oczywiście nie jest zadowolony z tego faktu ale nie unosi się gniewem i po prostu ma w dupie zaistniałą sytuację, chce dalej kontynuować swój sen. Jego głos nie przypomina ugrzecznionego tonu pana sprzedającego polisy w banku a po prostu słychać w nim jawny brak zainteresowania odwiedzającymi go osobnikami. Przynajmniej ja tak to odbieram i szczerze mówiąc trochę się zdziwiłem na powyżej zacytowany zarzut.

Z kolei zgadzam się, że nie powinna mieć miejsca sytuacja, w której jedno studio w dwóch różnych wersjach językowych tej samej gry tworzy odmienny fonetycznie dialog.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin: Dziki Gon
« Odpowiedź #594 dnia: Kwiecień 14, 2015, 11:08:49 am »
meh, to kto która wersję woli i czy ta druga brzmi jak sprzedawca polis czy nie, to już kwestia drugorzedna oraz gustu. Właśnie o tę kompletnie odmienną fonetykę mi przede wszystkim chodzi.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Wiedźmin: Dziki Gon
« Odpowiedź #595 dnia: Kwiecień 14, 2015, 14:20:19 pm »
Mojej dziewczynie podoba sie bardziej Polska wersja i trzyma sie jej sztywno bo uwielbia "Polski" klimat wiedzmina.
Generalnie scena ma byc zabawna i zachecic graczy do kupna reklamujac humor jaki bedzie grze towarzyszyl przez jakas tam jej czesc.
Ostatnio IGN bodajze nagrali sporo materialow o Wiedzminie i mowili, ze warto bylo czekac. Teraz tylko zastanawiam sie czy opoznienie premiery spowodowane bylo jakas zagrywka marketingowa (expanssion pack), czy rzeczywiscie dopolerowali gre tak, ze nie bedziemy musieli sie martwic o wyjscie zadnych patchy poprawiajacych  nie daj Bog bugi...

W Czerwcu planuje wpasc do Polski na 2 tygodnie. Moze zakupie sobie wszystkie ksiegi Wiesia i poczytam do premiery finalnej wersji gry?

Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Wiedźmin: Dziki Gon
« Odpowiedź #596 dnia: Kwiecień 14, 2015, 15:00:20 pm »
Mi sie wydaje, że to przesunięcie było dlatego, że w lutym sprzedarz byłaby o wiele niższa z racji tego, że dużych gier nikt nie wydaje na poczatku roku.
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin: Dziki Gon
« Odpowiedź #597 dnia: Kwiecień 14, 2015, 19:59:44 pm »
szczerze wątpię, w okolicy lutego właśnie była ta gównoburza w polskiej sieci, bo dziennikarz z gamezilli napisał, że póki co gra jest zabugowana i tak dalej, za co smuggler z CDA zrobił mu zjebę, że jak może pisac o wiedźminie że ma bugi jak to jest przed premierą. Poza tym przesuwanie premiery to też są koszta, starczy wspomnieć zjebę graczy i spadek cen akcji. Gier nie wydaje się tylko latem, tak to każdy inny miesiąc się generalnie nadaje.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Wiedźmin: Dziki Gon
« Odpowiedź #598 dnia: Kwiecień 14, 2015, 21:29:03 pm »
W lato ludzie na ogol na wakacje ciagna zeby sie poopalac, zaliczyc wpade, wkrecic rodzica, ze sie bylo pod wplywem telewizji. Jesli cos moze powstrzymac ich od wakacyjnej zaglady lasek ubierajacych sie jak choinka w czerwcu to tylko Wiedzmin 3 Dziki Gon. Duzo wolnego czasu na 200h gejmpleja, a kieszonkowe lepiej wydac na gre niz na alimenty...Ale co jesli w nadchodzace lato wybory wygra Bronko Billy The Kid? Wojna bratenki! Przegrana, aczkolwiek chwalebna bo cokolwiek z nas zostanie to beda dyskryminowac potem gdziekolwiek za praca nie wyjedziemy. I kto wtedy zrobi Wiedzmina 4? No chyba ze studio zarobi z Dziekiego Gonu na falloutowy schron w ktorym beda mogli dalej dzialac.

Gdziekolwiek nie zaszla Bethesda z nowymi projektami, to na pewno czekaja az Wiesio wyjdzie by upewnic sie, ze ich nastepne dzielo przebije go zajebistoscia.

Fanowski Trejler:
https://www.youtube.com/watch?v=uoRzU5LX7qw 
Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Wiedźmin: Dziki Gon
« Odpowiedź #599 dnia: Kwiecień 14, 2015, 21:53:20 pm »
Cytuj
Gdziekolwiek nie zaszla Bethesda z nowymi projektami, to na pewno czekaja az Wiesio wyjdzie by upewnic sie, ze ich nastepne dzielo przebije go zajebistoscia.


Dobra gra od Bethesdy... hahahaha.
F: NV sie nie liczy, Bth to tylko wydawca. ;)
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.