Autor Wątek: Wiedźmin 3: Dziki Gon  (Przeczytany 169214 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #540 dnia: Marzec 10, 2015, 12:51:48 pm »
Trochę ujowa ta figurka, ale tak prawdę mówiąc to ciężko jest dać coś takiego, aby nerd +120kg się cieszył. Jest super wisiorek coby sobie powiesić na szyi, jest mapka (swoją drogą chyba w książce takowej nie znajdziemy), mamy karty żeby jebnąć sobie z kumplami partyjkę w przerwie pomiędzy czekoladą, a chipsami, a nawet książeczkę oczywiście z obrazkami, do tego chuj wi co z morda wiedźmina i jego "nielaski". Tak więc dojebali jeszcze figurkę, aby przyozdobić biurko. Mogli dodać jeszcze paczkę chusteczek coby nerd mógł ich uzyć w wiadomym celu podczas oglądania cut-scenek z jego ulubionymi bohaterkami, dla których w sumie kupił gierkę.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #541 dnia: Marzec 10, 2015, 13:55:30 pm »
Arim - nie, w książce nie ma mapy, REDzi zrobili ją specjalnie na potrzeby pierwszego wiedźmina już. Tutaj tylko tyle, że jest kolorowa i (tylko w wersji na klocka) drukowana na płótnie. Karty ok, tylko że znowu, xbox-only. Artbook z bestariuszem (o ile prezentuje poziom tego z G3 czy W1) to fajna rzecz. Reszta to już kwestia pomysłowości - figurka to typowy brak pomysłu i kojarzy mi się z najgorszym typem nerda, co bawi się lalkami, chusteczki byłyby trafne :D Mogli dać jakąś "j!nxową" koszulkę, wiesz, taka niby z gry, ale nie nachalnie - dobre były te "przeprosinowe" do kolekcjonerki dwójki albo do Call of Juarez 2, mogłem spokojnie nosić po ulicy i nie atakowałem nikogo infantylnością ani banerami reklamowymi. Albo moneta czy pamflet z dwójki. Wasteland 2 świetny duży keychain w kształcie odznaki rangersa. Wszystko kwestia pomysłu.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #542 dnia: Marzec 10, 2015, 14:05:03 pm »
Wiesz, skoro użytkownik pudełka musi wywalić ze 400 złociszy na kolekcjonerkę to siłą rzeczy oczekuje czegoś bardziej zajebistego niż to co dostaje PCetowiec. Pomijam całkiem fakt, jak mocno trzeba być rąbniętym, aby wywalić tyle forsy na grę.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #543 dnia: Marzec 10, 2015, 14:10:19 pm »
Chyba nigdy nie kupiłem edycji kolekcjonerskiej z jakiejkolwiek gry. Zastanawiałem się jakiś czas temu czy nie kupić jakiejś z 3 letnim opóźnieniem za 30-50 zł... czasem pokazują się w różnych sklepach.

Wszystkie wiedźminy mam cyfrowe, 3 pewnie będzie pierwsza fizyczna, chyba że zakupię GTXa 960 lub 970 i wezmę jako dodatek.

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #544 dnia: Marzec 10, 2015, 22:48:24 pm »
Za 30-50zł? Ostatnio gorączkowo poszukuję Gothica 3 Kolekcjonerki i albo nie da się znaleźć w ogóle a jesli już to cena jest po prostu kosmiczna, na którą stać tylko kolekcjonerów-burżujów.
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #545 dnia: Marzec 11, 2015, 02:00:58 am »
Na to bym nie liczył. Takie oferty pojawiają się z grami, które miały fatalną sprzedaż. Do tego Kolekcjonerka G3 jest kiepska, jak tak porównam co dają wobec zwykłej oferty premierowej która mam u siebie. Amulet śniącego + album + ładne opakowanie w formie książki. Coś przeoczyłem?

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #546 dnia: Marzec 11, 2015, 18:58:46 pm »
Amulet śniącego to fajna sprawa, jestem tylko ciekaw, czy jest wykonany z metalu czy z plastiku. No i oprawa w formie książki ze skórą to też fajna rzecz do przyozdobienia biurka :D Ale jeśli w grę wchodzi cena, na którą stać tylko bogaczy to sobie odpuszczam.

Kolekcjonerka W3 to już w ogóle lipa. W porównaniu z podstawową edycją dostajemy dodatkowo figurkę, medalion i jakieś pudełko oraz album. Za to wszystko trzeba dopłacić jakieś 200zł (cena to podobno 349zł). Figurka to nic ciekawego, aczkolwiek mam kilku kumpli, którzy autentycznie jarają się ręcznie robionymi figurkami, więc dla nich jakąś wartość będzie mieć. Medalion - ciekawe jak wykonany i z czego. Pudełko to sam nie wiem po co a album to tylko do obejrzenia na jeden raz i do schowania. Czy warto dopłacać za te klamoty dodatkowe 2 paki - to już decyzja kupującego. :)
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #547 dnia: Marzec 11, 2015, 19:03:58 pm »
Cytuj
Przy okazji przypominamy zawartość obu pakietów. W skład polskiej edycji Gothic 3 wchodzą:

* Pełna polska wersja gry Gothic 3 na płycie DVD,

* Dodatkowa płyta DVD z filmem o powstawaniu gry Gothic 3 (na świecie wydana tylko w edycji kolekcjonerskiej),

* Drukowana na papierze kredowym, kolorowa instrukcja do gry o objętości ok. 60 stron,

* Mini poradnik do gry, kolorowy i drukowany na papierze kredowym,

* Kolorowa, dużych rozmiarów, mapa świata Myrtany,

* Doskonałej jakości pudełko na grę z etui zaopatrzonym w dodatkową
okładkę zamykaną na rzep i ze specjalnymi tłoczeniami.

Dodatkowo wyłącznie w Limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej Gothic 3 będzie można znaleźć:

* Płytę muzyczną ze ścieżką dźwiękową z gry,

* Metalowy, wspaniały amulet ze świata Gothic,

* Rozszerzoną wersję kolorowego i drukowanego na papierze kredowym
poradnika do gry,

* Mapę świata Myrtany w wersji na specjalnym materiale,

* Wszystko to spakowane w numerowaną, kolekcjonerską księgę oprawioną w prawdziwą skórę!

Gra Gothic 3 zostanie wydana 3 listopada w sugerowanej cenie 129,90 PLN (179,90 PLN w przepadku Edycji Kolekcjonerskiej).

czy ja więc wiem czy taka zła? zwłaszcza, że kosztowała tylko 40 zeta więcej, a jak ktoś miał wPLNy, to tyle samo, co zwykła.
No i ten album jest epicki, A4, gruby, nie to co te broszurki na 20 stron co dzisiaj dają. Tylko dla niego warto było brać.
A medalion jest metalowy, ale tbh szału nie ma, ten co kiedyś dawano do G1 wygląda lepiej.

anyway i dlatego własnie kolekcjonerka W3 (i podobne do niej) jest strasznie słaba. Płacisz 3x tyle co za zwykłą wersję i tak naprawdę  niewiele w niej jest, o 90% sumy to ta głupia figurka. I to jeszcze średniej urody, bo wszystkie "ludzkie" wyglądają równie epicko, co Ken od Barbie. Sztuczne to i paskudne, jak już, to jakaś bestia or whatever.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #549 dnia: Marzec 23, 2015, 21:49:15 pm »
tia, czytałem, nawet ciekawe, ale dalej mam uraz po dwójce i dzielę wszystko co zapowiadają przez trzy. Tylko ta mapa.. nawet nie chodzi, ze stylizowana, tylko co tu robi wiedźminskie siedliszcze?

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #550 dnia: Marzec 23, 2015, 21:57:56 pm »
To samo można powiedzieć o wyspach skellige. To nie mama świat, jak mniemam, tylko gry, dlatego wszystko jest posklejane.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #551 dnia: Marzec 23, 2015, 22:08:10 pm »
ta, tylko o skellige masz napisane w niusie że są osobną mapą, zaś co do zamku.. cóż, kwestia interpretacji. We'll see.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #552 dnia: Marzec 23, 2015, 22:11:24 pm »
No tak, w wyzimie będziemy gościć tylko epizodycznie, w ramach fabuły, Skellige to oddzielna mapa od ziem niczyich, tak jak i Kear Morhen. Na tej mapie, jeśli dobrze kminie, są pokazane wszystkie (lub większość) obszarów które możemy odwiedzić. Tak samo, można się zapytać, ale o chuj chodzi z tym uskokiem tektonicznym?
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #553 dnia: Marzec 23, 2015, 23:12:21 pm »
Ja dla odmiany za PC Gamerem, w związku z tą samą paczką informacji:
http://www.pcgamer.com/new-witcher-3-details-ciri-cities-real-time-beard-growth/

Wrzucam, bo zabrakło na gramie najważniejszego.
> real-time beard growth
> you'll have to visit barbers to keep it trimmed

Nareszcie, dostanę San Andreas o które nie zrobią w TV dymu, że jest chędożenie ;_;
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #554 dnia: Marzec 24, 2015, 00:03:58 am »
pft, gejmer też pominął najważniejsze jak już usłyszał o brodzie, a mianowicie, czy ciri również będzie zarastać w real time i co będzie można golić, czy będzie też pakiet fryzur?



..aczkolwiek to w sumie nie jest śmieszne, bo CDP serio stać na takie problemy pierwszego świata przy jednoczesnym olaniu czegoś ważniejszego co kuleje.


Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!