Autor Wątek: Wiedźmin 3: Dziki Gon  (Przeczytany 169683 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #480 dnia: Grudzień 06, 2014, 18:27:33 pm »
VGA to taki prestiż, że osobiście bym się wstydził jakby mnie coś takiego wyróżniło.. jak pisałem na SB wczoraj, ile warte mogą być nagrody w konkursie, gdzie nominację w kategorii FPS dostał Far Cry 4, który miał premierę.. kilka godzin przed ogłoszeniem nominacji. DA to samo, tylko tutaj było to 5 dni. Już nie wspomnę o dyskusyjnych nominacjach dla Destiny, Unity czy w ogóle całej kategorii "remaster" gdzie 3 tytuły to tylko zmiana rozdziałki.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #481 dnia: Grudzień 07, 2014, 00:41:29 am »
Jej! Wiedzmin 3 wygral juz 6 bilionow nagrod nim zdolal wyjsc do zagrania. Teraz tylko trzeba zaplanowac na kogo zwalic wine jak sie fanom gra nie spodoba po premierze w marcu.
Szczerze? Na grafike w ogole nie zwracalem nawet uwagi. Chociaz nie dziwie sie tym co zwracaja, ktorzy wydali na swe PCty kolosalne oszczednosci.
Podoba mi sie fakt, ze bedzie taki troche dream team jak w Mass Effekcie/Dragon Age moze? Hmm fajnie jesli bedzie mozna wybierac z kim sie pojdzie tu a kto zostanie pilnowac tego. Jak np w Wiedzminie 1 gdy moglismy na poczatku gry zostac z Wiedzminami by wykonczyc Przeraze albo poleciec wychedozyc Triss z mala pomoca Leo.
Jak dojdzie Yenefer i Shani to mnie do szczescia tylko kart bedzie potrzeba zeby moc sie pochwalic na Steamie osiagnieciami. Albo w zime soplami na suficie. 
Zoltan, Jaskier, Eskel, Lambert, Letho, Vesemir, Tris, Yenefer szukajacy Ciri vs Dziki Gon vs Nilfgard vs Reszta swiata.
Juz widze te zakonczenia. A powinno ich byc wiele. Byle nie w tej samej lokacji. Bez szczegolnego znaczenia.
Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #482 dnia: Grudzień 07, 2014, 12:29:36 pm »
I teraz masz zagwozdkę:
- kupić wersję fizyczną, do której pewnie dodadzą kopię zapasową na gogu.
- przepłacić za wersję cyfrową steamową

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #483 dnia: Grudzień 07, 2014, 13:37:04 pm »
To chyba oczywiste, że lepiej kupić pudełko z płytą, żeby przynajmniej ozdabiało półkę. :D A za wersję steam będziesz płacił w euro i na bank przepłacisz.
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #484 dnia: Grudzień 07, 2014, 14:16:55 pm »
Mam wersje kolekcjonerskie Wiedzmina 2. I teraz jesli chcialbym zainstalowac gre od podstawowej wersji z plytki jaka chowam w pudle pod luzkiem bo nigdzie indziej mi sie nie miesci to: Trwa to jakies 6 godzin...Pobieranie paczy i ich instalowanie i tak w kolko. Ale zapewne to zalezy od polaczenia internetowego.
Wiedzmina 3 kolekcjonerki nie chce bo wydaje mi sie troche obrazliwa. Jak na moj gust. Ukoronowanie gatunku RPG tak skromnie w kolekcjonerskiej wersji? To ja juz lepiej ukoronowany mam ustep dobudowany do mojego domu w ogrodzie.
Nie wiem jaka wersje kupie, ale pewno sie wstrzymam bo brakuje mi jeszcze karty grafiki by w ogole Wiedzmina 3 pociagnac na stojaco z drabina. Ostatnio duzo na steamie pobieram wiec kto wie? A moze sie wstrzymam rok by zagrac w finalna wersje? Zobaczymy co powiedza gracze i recenzje bez spoilerowe. Bo jesli W3 okaze sie hitem gdzie napisza ze Skyrim, GTA V, Ass Ass Sins Creed i Red Tube Redemption sie chowaja to pewnikiem polece do PC Worlda i kupie pierwsza lepsza karte albo i komputer by sobie zagrac.
Znajac HP tak nie bedzie i kazdy bedzie hejtowal. A zwlaszcza ja. Popijemy, zobaczymy. 
Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #485 dnia: Grudzień 08, 2014, 18:27:12 pm »
http://thewitcher.com/news/view/907

Premiera Wiedźmina znowu opóźniona. Tym razem na 19 maja. Śmierdzi to mocno, bo według  RED'ów już dawno mieli grywalną produkcje, a do lutego mieli go doszlifować, a tu kolejne przesunięcie sugerujące, że  są daleko w tyle.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2014, 18:48:13 pm wysłana przez Cerasis »
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #486 dnia: Grudzień 08, 2014, 18:38:50 pm »
Cytuj
Premiera Wiedźmina znowu opóźniona. Tym razem na 19 maja. Śmierdzi to mocno, bo według  RED'ów już dawno mieli grywalną produkcje, a do lutego mieli go doszlifować, a tu kolejne przesunięcie sugerujące, że  są daleko w tyle.
Z mojej perspektywy, lepiej niech będzie opóźniona i gra wyjdzie bez większych bugów. Skoro tak przesunięta została premiera, to znaczy, że nie są ciśnięci z terminami i nikt ich nie pogania. Dla samej gry to moim zdaniem bardzo dobrze, nie muszą pracować pod totalną presją.

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #487 dnia: Grudzień 08, 2014, 19:58:27 pm »
Watafaka dis one mejt? Dwa miesiace? Dzieki CD Projekt Red. W Maju 2016 na pewno bede mial kompa odpowiedniego by The Witcher 3 Enchanced Ultimate Directors Collectors Game of the Year Extended Final Ultra Edition udzwignac na full detalach.
Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #488 dnia: Grudzień 08, 2014, 20:33:56 pm »
Do maja będziemy mieli na rynku nowe generacje kart graficznych:
GTX 960 (250-300 dolców) - wychodzi w styczniu/lutym ( ponoć wydajnościowo jak droższy GTX770)
GTX 950 - pewnie miesiąc-dwa później
Powinniśmy dostać też nowe Radeony.
Broadwell-K nowe odblokowane procki Intela pojawią się w drugim kwartale 2015, czyli w okolicy Maja. Co prawda wiele się one od obecnych nie różniły, ale fakt to fakt.

Wolę grę bez błędów, ale mimo wszystko opóźnienie boli.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #489 dnia: Grudzień 08, 2014, 20:41:57 pm »
Cytuj
Premiera Wiedźmina znowu opóźniona. Tym razem na 19 maja. Śmierdzi to mocno, bo według  RED'ów już dawno mieli grywalną produkcje, a do lutego mieli go doszlifować, a tu kolejne przesunięcie sugerujące, że  są daleko w tyle.
Z mojej perspektywy, lepiej niech będzie opóźniona i gra wyjdzie bez większych bugów. Skoro tak przesunięta została premiera, to znaczy, że nie są ciśnięci z terminami i nikt ich nie pogania. Dla samej gry to moim zdaniem bardzo dobrze, nie muszą pracować pod totalną presją.
nie żebyśmy to samo mówili o G3 :D
ale tak serio, jak przesuwają aż o dwa miesiące to muszą być nieźle do tyłu. Nawet ton nieco inny niż zwykle, bo zamiast typowej PRowej papki o pozbawieniu wszystkich błędów piszą tylko o najważniejszych. Pytanie czy te dwa miesiace wystarczą, bo to już drugie poważne przesunięcie.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #490 dnia: Grudzień 08, 2014, 21:15:44 pm »
Fajnie, na maturki przesunięta. Byle nie był zbugowany jak AC U, czy inna dowolna gra Ubi przez kwartał po premierze.
Akcje CDP- R pewnie własnie poszły o 10% / 20% w dół. ;D

Raczej nie będzie kolejny Duke Nuke.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #491 dnia: Grudzień 16, 2014, 18:07:49 pm »
Drugą grywalną postacią w Wiedźmin 3: Dziki Gon jest....
(click to show/hide)
No co za suprajs. Nie nie mogę.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #492 dnia: Grudzień 19, 2014, 16:39:43 pm »
Jak dla mnie zajebista sprawa, ta postać była w sadze dla mnie dużo ciekawsza niż Geralt więc mi jak najbardziej pasuje.
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #493 dnia: Grudzień 19, 2014, 18:06:26 pm »
Jak dla mnie zajebista sprawa, ta postać była w sadze dla mnie dużo ciekawsza niż Geralt więc mi jak najbardziej pasuje.
..to tylko świadczy o tym jak ***jowy był geralt w sadze.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Morean

  • Wiadomości: 273
  • Ocean Soul
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #494 dnia: Grudzień 19, 2014, 18:10:10 pm »
Ja się mega jaram, że będzie można grać Ciri, w końcu jakieś ciekawsze rzeczy.
Ave Crux, Spes Unica Mea! | Et lux in tenebris lucet, et tenebrae eam non comprehenderunt.
Pracowity Sługa Beliara | Złoty Czempion ŚP | Czempion Podziemia | Tropiciel Turnieju Chowanego | FEiE

Podziemie - Poszukiwacz