Autor Wątek: Wiedźmin 3: Dziki Gon  (Przeczytany 169690 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #450 dnia: Październik 27, 2014, 23:46:05 pm »
Dubbing dobry. Napewno lepszy niz w Mass Effekcie PL. Grafa tez daje rade. Gra miejscami bardzo przypomina pierwsza czesc co jest dla moich oczu wielkim plusem. Alvin odrodzil sie w Janku! Wiec to nie byl Jakub! A poza tym to pozostaje sie modlic ze nie trzeba bedzie czekac rok od premiery do wydania legendarnej edycji, ktora doda 2 nowe EPICKIE questy i 2 nowe PICKIE bronie, fryzury oraz poprawki... Fajnie jakby byl co=op.
Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #451 dnia: Październik 28, 2014, 06:52:57 am »
co op? Nieeeee. Geralt i kto? Yen? Tris? Labert eskel a moze vesemir?
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #452 dnia: Październik 28, 2014, 09:29:20 am »
Blady - a powiedziałbyś że gothice/riseny wyewoluuują do pseudocoopa, tylko że ofline? (podążający za nami towarzysz)
Tyle, że coopy nie są akurat w modzie, więc nie mamy się co martwić, zaś MOBA już ogłoszono, szczęście że farmvile zdązyło się przejeść ;)

Pred - akurat o reedycję po roku jestem dziwnie spokojny, taka moda. Kwestia czy zabraknie im 50 mb.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #453 dnia: Październik 28, 2014, 10:15:37 am »
W3 co-op wg mnie to powinien byc: Osobny mod odlaczony od Single playera, gdzie np we dwojke (do wyboru by sie mialo od czarodziejek, przez wiedzminow po krasnoludy (w tym ludzie i elfy), zmagalo by sie w grach typu, race (wyscigi konne/pieszo), skirmish/invasion(gdzie trzeba by stawic czola nadciagajacym w coraz silniejszych falach potworom w roznych lokacjach), siege (podbic/obronic), raid (wspolne polowanie na jakas potezna bestie typu Chimera, Gryf, czy Smok), story (wcielic sie w np Eskela i Lamberta robiac razem quest o ktorym w kampanii single player tylko udalo nam sie uslyszec, itp, itd) czy arena (na ktorej bylo by kilka opcji, np ta tradycyjna z W2, 2vs2, 2vs1 itp).
Co-op wcale nie musi sie dziac w otwartym swiecie. A taka odskocznia od singla byla by mega.nfox. Postacie do odblokowania, lokacje, poziomy, mapy, modyfikacje, osiagniecia, specjalne umiejetnosci/przedmioty.
Zamiast wydawac 60 milionow na promowanie gry w USebolA, mogli z polowe tego wyjac na wlasnie cos takiego. Cos co sprawi, ze po przejsciu 100h(50h) gry bedzie nam sie trudniej rozstac z Wiedzminem. Co wiecej, jakby jeszcze przejscie gry w taki lub inny sposob odblokowywalo zupelnie inne mozliwosci w co-opie, to by bylo cos co napedzalo by gracza do ponownego przejscia glownego watku W3. Np jesli gracz wybierze bycie z Triss do konca to w co-opie bedzie mogl grac Triss z wyborami lepszych strojow, fryzur, czy unikalnych animacji, ktorych nie mogl by wybrac, gracz decydujacy sie na posowanie Yennefer. Nie wiem cokolwiek. RPG bejbe, RPG!

Sent ja bym chcial zeby po roku od premiery taki Wiedzmin 3 GOLD/Noc Kruka/Extended Cut/czy Director's Cut dodawal nowe zakonczenie (jak w ME3), nowe lokacje (jak w NK, czy Diablo 2 LOD), nowe urozmaicenia, oraz nowe mozliwosci (picie, jedzenie, ruchanie, nowe konsekwencje, gildie sukkubojebcow, nowa rase, itp itd). Nikt laski nie robi, ze Geraltowi mozna zmienic fryzure, co ma tak ogromny wplyw na to co sie dzieje w grze, jak nie golenie ryja przed pojsciem do komuni. Poprawienie ponad 100 niedociagniec, wow dzieki, ze naprawiliscie to co w ogole nie powinno miec miejsca w grze...Kurde jak sie bylo mlodszym to te dodatki pozlacajace gre cos znaczyly. Dzisiaj to na ogol kilka poprawek bo zapewne specjalnie cos niedopracowali, albo spieprzyli, zeby pozniej lepiej sprzedac zlota edycje. Marketing marketingiem a biznes is biznes niestety... 



« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2014, 10:22:48 am wysłana przez PredAlien »
Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #454 dnia: Październik 28, 2014, 11:36:26 am »
@multi
marne szanse, to po prostu za wiele kosztuje. Nawet "singlowej" areny z dwójki próżno szukać w zapowiedziach trójki, a co dopiero czegoś bardziej ambitnego. Może jakby trójka wyszła te trzy lata temu, jak był szał na wciskanie do wszystkiego multiplayera, bo powstrzymywało to przed odsprzedażą gry na rynku wtórnym, ale dziś modne są moba to wydali moba jako osobną gierkę. Poza tym, szczerze mówiąc, na cholerę mi w rpgu takie pierdoły, jak kasę włożoną na ich opracowanie można było wydać na rozbudowę bardziej kluczowych elementów, jak np wielkość świata. Serio, już dostatecznie imho spierdolono Wiedźmina 2 wciskając na siłę pseudoróżne II akty dla każdej ze ścieżek, przez co historia składała się głównie z dziur, albo na siłę interaktywne cutscenki z tym samym efektem (jak kierowanie tym królem na początku drugiego aktu - po chuj nam wybieranie za niego dialogów, kreowanie go na honorowego i tak dalej, jak nigdy więcej już nie wchodzimy w jego buty i przez resztę gry jest on niehonorowym dupkiem żądnym władzy i bogactw?)
Zwłaszcza, że mechanika wiedźmina (a trójka wygląda na copypaste) tak średnio do jakiegokolwiek multi się nadaje.

@Wiedźmin 3 GOLD
problem polega na tym, że akurat przywołany ME3 to własnie było łatanie czegoś, co wcześniej spieprzono/niedopracowano. Na dodatek z nowymi lokacjami bym się nie nastawiał, bo już od wielu lat się ich ni e wydaje, bo kosztują tyle co zrobienie nowej gry i w ogóle milion wymówek.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #455 dnia: Październik 28, 2014, 12:15:30 pm »
Pod tego typu multi polecam Chivalry: Medieval Warfare, oblężenia, potyczki drużynowe, deathmatch...

Jeśli gra ma się dobrze sprzedać, to muszą to promować w jUłeSej, bo promując tam automatycznie promocja idzie na cały świat. W wieśku w momencie wyboru znaku czas ulega spowolnieniu, już w 2 by swobodnie walczyć, trzeba było między nimi skakać cały czas.
Nie pogardziłbym strategią w realiach wieśka, ale na to nie ma zbytnio co liczyć ( nie licząc fanowskich modów). Swoją drogą jest planszówka "The Witcher adventure game", nie wiem czy wydali wersję papierową, ale działa beta na gogu.

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #456 dnia: Październik 28, 2014, 15:12:27 pm »
Czyli poza fabula nie bedzie na co liczyc. No coz. W takim razie wstrzymuje sie z zakupem. Poczekam rok az powychodza Legendarne Edycje Kolekcjonerskie ExtenDEAD cutty itp, patche i zajebiaszcze mody. No a potem sie przejdzie z niesmakiem bo pewnie kazdy mi opowie jaki Wiedzmin jest zajebisty i zapewne bedzie mase kuszacych lets playow, trailerow itp...ale dam rade. Moze...Zobaczymy.
Niedawno na steamie skusilem sie na Saints Row Franchise pack i poki co jest spoko.
Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #457 dnia: Październik 28, 2014, 15:22:00 pm »
na mody też bym nie liczył, no chyba, że CDP się ogarnie i zrozumie, że narzędzia wydaje się max pół roku po premierze gdy towar jest gorący, a nie dwa lata gdy wszyscy już zdązyli zapomnieć co to wiedźmin.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #458 dnia: Październik 30, 2014, 18:25:15 pm »
No dobra, ale co z chędożeniem?
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #459 dnia: Październik 30, 2014, 22:20:53 pm »
Jesli lista postaci poza prostytutkami mozliwa do wychedozenia bedzie mniejsza od list z W1 i W2 razem wzietych to obawiam sie o katastrofe na skale Ride To Hell Retribution.
Zakladam ze wygruchotac bedzie mozna Yennefer i Triss na lajcie i Emyra jesli CDP zrobi sie gay friendly.
Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #460 dnia: Listopad 06, 2014, 20:41:09 pm »
Sent, specjalnie dla Ciebie Redzi dodali, pędzel, piankę (czy coś) i brzytwę do golenia. :) Geralt jak tylko zejdzie ze szlaku, będzie mógł się łogolić.
Twój argument stał się właśnie inwalidą.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #461 dnia: Listopad 06, 2014, 20:47:28 pm »
chyba że w filmikach magicznie będzie mu odrastać. B'sides a nie podali, że to będzie w którymś z tych 16 DLC którym planują zasrać graczy po premierze? Bo pierwsza zdaje się jest -nomen omen- zbroja dla konia.

tbh nie jestem fanem takich DLC, bo strasznie psują balans gry, ale pewno zaraz zostanę zakrzyczany przez tłum.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #462 dnia: Listopad 06, 2014, 20:51:23 pm »
niby dlc, a jednak darmowe... CDPR nie wydaje dlc'ków, tylko aktualki, nazywane dlc'kami dla reklamy. odnośnie zawartości... nie wiem co dokładnie tam będzie, więc nie za bardzo mam jak się wypowiedzieć
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #463 dnia: Listopad 06, 2014, 20:58:18 pm »
zdaje się że to już potwierdzone, że pierdółki tylko. Mieczyk, zbroja, taki tam wycięty przed premierą content.

btw. w którym DLC będzie brakujące 50 mega? :D

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #464 dnia: Listopad 06, 2014, 21:08:52 pm »
Przecież te DLC-ki to żart, oni sobie robią jaja z innych developerów i dają im prztyczka w nos.

http://www.gog.com/news/the_witcher_3_wild_hunt_free_dlc_announcement

Już sama liczba (16) powinna dać do zrozumienia, że to jaja.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.