Autor Wątek: Wiedźmin 3: Dziki Gon  (Przeczytany 168300 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #345 dnia: Czerwiec 28, 2014, 16:51:43 pm »
Triss początkowa była szarą myszką, tak... początkowo. Sodden to trochę nawet pogłębiło. A potem przyszła Rivia, nowe wzgórze i Tris, która już wcześniej kumała że coś chyba nie taka powinna być czarodziejka, zaczęła się ostro zmieniać-począwszy właśnie od porzucenia strachu i walki. Potem miała 6 lat w towarzystwie Filippy, Shili i całej reszty-starczy by stała się suką.
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #346 dnia: Czerwiec 28, 2014, 21:32:06 pm »
z Triss nie jest problemem, że leci na geralta, tylko że jej charakter z archetypu "cicha myszka" zmienił się w archetyp "suka", który wcześniej należał do Yen. I że ten przeszczep dokonał się nie w wyniku wewnętrznej traumy po stracie bliskich czy innemu dorastaniu, ale w zasadzie na potrzeby romansu w grze (by nie było dwóch takich samych charakterów do wyboru).
Otóż to. I żadne pisanie typu "mogła się w międzyczasie zmienić" nie ma tutaj znaczenia. Dostaliśmy na dobrą sprawę Yennefer, która ma po prostu inaczej na imię. Gdyby chociaż jej przemiana była wspomniana, to uratowaliby może choć gram wiarygodności.

Cytat: Blady
Nie udzielam się, bo nie widzę sensu, kiedyś to robiłem, zostałem zjechany od fanatyków, fanbojów, zaślepionych idiotów.
Naprawdę muszę cofać się tyle stron, żeby wyłuskać ten fragment, w którym jako pierwszy plujesz jadem na tych, którzy jakimś cudem krytykują grę, a dopiero POTEM zostajesz nazywany fanboyem? Zresztą, o ile się nie mylę, to tego "idiotę" sobie sam dodałeś. I kto tutaj ma ten legendarny ból dupy?

Na resztę tych wypocin naprawdę mi się nie chce odpisywać, bo za bardzo cenię sobie swój wolny czas, zresztą to tylko wypluwanie kolejnych smętów, zarzucanie mi rzeczy, których nigdy w życiu nie napisałem (bo po co odnosić się do konkretnych wypowiedzi, wyobraźnia niech idzie w ruch) i generalnie argumentacja na zasadzie "bo ty". Sama radość.

Cytat: Sent
O czytaniu bez zrozumienia nie wspomnę, bo ile można powtarzać BREAKING NEWS że dass mimo wad uważa W1 za dobrą grę, ja zresztą też.
Żartujesz, on zapewne od pewnego czasu wpoił sobie wybiórcze pomijanie tego podkreślanego już parę razy przeze mnie fragmentu, bo przecież rozbija on jego zarzut o mojej rzekomej jednostronności.




P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #347 dnia: Czerwiec 28, 2014, 21:49:01 pm »
Otóż to. I żadne pisanie typu "mogła się w międzyczasie zmienić" nie ma tutaj znaczenia. Dostaliśmy na dobrą sprawę Yennefer, która ma po prostu inaczej na imię. Gdyby chociaż jej przemiana była wspomniana, to uratowaliby może choć gram wiarygodności.
"nie" i "tak". Tzn "nie", bo zgadzam się, że mogła się w międzyczasie zmienić, bo parę lat minęło i było na to pole, jak zauważa Ward, od siebie dodam raz jeszcze tę traumę p ostracie bliskich. "Tak", bo z kolei zgadzam się z tobą, że to inaczej nazwana yen stworzona z potrzeby chwili, a tej dość istotnej przemiany nikt nie dostrzega, ani geralt (co od wieeeeeelkiej biedy można usprawiedliwiać amnezją), ani wspólni znajomi, ani sama Triss nie mówi że dorosła przez ten czas, a przynajmniej ja takich rozmów zupełnie nie kojarzę. Dlatego ciekawi mnie jak z tego wybrną, osobiście obstawiam na traumę u yen po której spokorniała.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #348 dnia: Lipiec 05, 2014, 10:45:39 am »
hm, nie wiem czy to tu padło czy umknęło, ale Wiedźmin doczeka się gry MOBA, ofc pay2winfree2play. Oh CDP.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #349 dnia: Lipiec 05, 2014, 13:49:05 pm »
Zapewniają, że to nie będzie Pay2Win, ale wiadomo jak jest z ich zapewnieniami.
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

Domas

  • Wiadomości: 59
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #350 dnia: Lipiec 05, 2014, 14:26:14 pm »
Zapewne będą płatne DLC jednak po którymś patchu je dodadzą do gry jak to było z W2.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #351 dnia: Lipiec 05, 2014, 17:03:48 pm »
Jak chcą niech robią, może nawet coś LoLowi podbiorą, ale trochę.. nie wiem, smutne? żałosne? jest to jak w kółko opowiadają o tym jak są ostatnią "oldschoolową" firmą, że troska o graczy i won ze złymi praktykami dużych wydawców, a za chwilę ogłaszają z uśmiechami premierę kolejnego milionowego MOBA. Dobrze że nie Candy Witcher Crush albo Call of Duty Witcher Warfare

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #352 dnia: Lipiec 05, 2014, 17:45:27 pm »
LOLowi to gówno podbiorą, bo ta "MOBA" będzie na platformy mobilne.
W kiblu na telefonie sobie w to pograsz, co najwyżej.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #353 dnia: Lipiec 05, 2014, 18:16:19 pm »
Cytat: Domas
Zapewne będą płatne DLC jednak po którymś patchu je dodadzą do gry jak to było z W2.
Przecie zapowiadali już, że nie będzie żadnych płatnych DLC.
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #354 dnia: Lipiec 05, 2014, 18:58:46 pm »
blady, ale target ten sam. Zresztą jak cię razi podstaw dowolny inny tytuł z tego gatunku.
Oh well, śmieszniejszy niż Eidos który tylko po to wskrzesił zapomniany od przeszło 10 lat świat Legacy of Kain/Soul Reavera by przerobić go na MOBĘ i tak nikt nie będzie.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #355 dnia: Lipiec 12, 2014, 22:06:18 pm »
Jak kogoś to interesuje, to TU ma playlist'e z soundtrack'ami z W3

Mogę jeszcze kopsnąć paczkę tapet zebranych przeze mnie.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Carduin

  • Wiadomości: 312
  • Requiescat in pace
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #356 dnia: Lipiec 16, 2014, 00:51:04 am »
Zapodaj, nie będę musiał szukać, przyozdobiłbym pulpit czymś z W3 ; )
P.A 65%

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #357 dnia: Lipiec 16, 2014, 21:24:46 pm »
Proszę bardzo. >>KLIK<<
Zawiera tylko te najnowsze, zeszłorocznych koncept artów nie mam.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #358 dnia: Lipiec 29, 2014, 17:02:09 pm »
Trochę cosplay'ow.
Ciri
Yen

EDIT
Kolejny cosplay
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2014, 13:37:57 pm wysłana przez Blady »
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #359 dnia: Sierpień 08, 2014, 19:11:02 pm »
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.