Autor Wątek: Wiedźmin 3: Dziki Gon  (Przeczytany 169541 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #300 dnia: Czerwiec 13, 2014, 12:43:19 pm »
a propos kolekcjonerki, foto sie ofc pojawiło i ofc nie jest z ręki tylko po ostrej obróbce ^^'

a konie i tak będą psuły imersje bo nie mają vulvy, mozliwość karmienia cukrem lub marchewką by osiągnąć inne efekty podczas wyścigów tego nie naprawią :<

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #301 dnia: Czerwiec 13, 2014, 15:14:34 pm »
Kto wie co przyniesie Wiedzmin 3 w edycji rozszerzonej. Skyrim dal latanie na smoku, wiec moze Wiedzmin wrzuci latanie na Shani?

Enywej. Wygrali znowu na E3 redzi i na do widzenia powiedzieli ze Wiesiek 3 bedzie zajebista gra. Popijemy, zobaczymy. A teraz trza czekac na ten nowy CGI trailer.
Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #302 dnia: Czerwiec 13, 2014, 15:44:34 pm »
jak mieli tylko DA jako konkurencję..

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Actman

  • Wiadomości: 71
  • Chomik
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #303 dnia: Czerwiec 22, 2014, 20:42:08 pm »
http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,16194763,Wielki_wyciek_informacji_z_Wiedzmina_3__Fabula__postaci_.html

Powyższa wiadomość sugeruje nieodpowiedzialne zachowanie pracownika CD Projekt RED.
Czekacie na spoilery?
Wielki Klasztor - Wtajemniczony

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #304 dnia: Czerwiec 22, 2014, 22:03:38 pm »
w sumie to ta, nie będę musiał kupować by zagrać i móc komentować.
Nie rozumiem tylko czemu pracownik jest niby winien temu, że ***jowo w CDP zabezpieczają dane - no sorry, ale jak się idzie bezmyślnie za najbardziej debilnymi trendami, gdzie jedno konto odpowiada za twojego maila, pracę, bank i dokumentację medyczną, to taka firma sama jest sobie winna że skąpiła na normalny serwer lub przynajmniej osobnego usługodawcę, a nie pracownik, któremu jak się wejdzie na maila to ma się z niego dostęp do wszystkiego. Byłoby to nawet śmieszne gdyby nie było żałosne.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #305 dnia: Czerwiec 22, 2014, 23:33:35 pm »
Jak zacząłem czytać tego newsa to myślałem, że to kolejny "wyciek" jak zawsze. Czyli kontrolowane przekazanie informacji publiczności udając, że to wypadek.

KrzysheK

  • Wiadomości: 76
  • XI
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #306 dnia: Czerwiec 23, 2014, 00:01:47 am »
Żałosne i tyle. Szczególnie że korzystają z serwerów Google zamiast Microsoft, który daje lepsze zabezpieczenia i soft firmowy. Nie wspominając o tym ze minimum bezpieczeństwa to dwu stopniowe logowania i autoryzacje, rozdzielnie loginów i uprawnień... I nie trzymanie wszystkiego w gównie zwanym chmurą. Chcą zdalną prace dla całego zespołu to niech trzymają to w sieci wewnętrznej odciętej od internetu.  Nawet ja, szary użytkownik Internetu tak robię ze swoimi kontami i danymi... Gdzie kurde logika?
Królewski Rzemieślnik

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #307 dnia: Czerwiec 23, 2014, 01:51:10 am »
Pozostaje pytanie na ile wiarygodna jest ta wiadomość. Nie ma tam żadnego potwierdzenia czy źródła informacji, żadnego dowodu oprócz wątpliwej prawdziwości screena. Może to być coś wymyślone przez polygamie lub może nawet przez samych RED'ów. Coś nie chce mi się wierzyć, że mogli być tak głupi, żeby trzymać tak ważne dane na Google Drive chronionym jednym hasełkiem. Jest też oczywiście opcja, że faktycznie są tacy głupi.
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #308 dnia: Czerwiec 23, 2014, 08:02:24 am »
żart polea na tym, że nasze media robiąc dramę biorą wzory z "dojrzałego" "dziennikarstwa" krajowego i polityków - "wiemy, że coś było, ale nie powiemy, w trosce o was nie damy też linka" :D (ofc pomijamy ze ta troska wynika z tego, że połowa tych stron prowadzi jednocześnie sklep z preorderami na wieśka i boją się że znając zakończenie niektórzy mogą nie czuć potrzeby przechodzenia)
A tutaj też raczej nikt nie poleci sprawdzać w obawie przed zepsuciem sobie gry w razie gdyby to jednak była prawda

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

KrzysheK

  • Wiadomości: 76
  • XI
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #309 dnia: Czerwiec 23, 2014, 11:10:33 am »
Królewski Rzemieślnik

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #310 dnia: Czerwiec 23, 2014, 16:10:20 pm »
ale z drugiej.. jest ktoś komu nie zalezy tak bardzo, przeczytałby i machnął podsumowanie na stronę? :D

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #311 dnia: Czerwiec 23, 2014, 16:27:17 pm »
Sent.... widzę, że ten wyciek to dla cb jak prezent na gwiazdkę. :)
Daj spokój. Normalnie żadnego info/art/etc. z wiesia na stronę nie dajesz, a jakieś podsumowanie przecieku to chcesz robić pierwszy. Serio?
Chociaż, i tak nikt tam nie zagląda. 
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #312 dnia: Czerwiec 23, 2014, 16:49:49 pm »
Daj spokój. Normalnie żadnego info/art/etc. z wiesia na stronę nie dajesz, a jakieś podsumowanie przecieku to chcesz robić pierwszy. Serio?
A dla mnie to jest całkiem zrozumiałe. "Normalnych" wiadomości o nowym Wieśku jest w cholerę, a to byłby teraz nader oryginalny temat mimo wszystko.

Sent, po tym tygodniu kończy mi się sesja, więc spróbuję wyskrobać może na to czas, bo jako że nawet w W2 nie grałem i nie wiem, kiedy zagram, to mnie ewentualnie spojlery nie będą boleć :P

W każdym razie jeżeli uznam, że to się będzie mieścić w moich wakacyjnych planach i będzie mi się w ogóle chciało, to dam Ci znać na gg.
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #313 dnia: Czerwiec 23, 2014, 17:27:01 pm »
Sent, przecie nie lubisz wieśka zbytnio właśnie za fabułę, więc zerknij w przeciek ;p

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #314 dnia: Czerwiec 23, 2014, 17:38:59 pm »
Blady - poniekąd owszem, to jest jak gwiazdka, ale źle patrzysz na całą sprawę. Na główną jeśli już (bo ciągle sporo chomikuję na pulpicie) to trafiają na razie długie teksty o jakiś konkretach, jak wytłumaczenie niuansów mechaniki, jakieś listy statków, tego typu shit. Takie klasyczne newsy w stylu "pojawił się nowy fragment artworka, a twórcy zapowiadają, że jutro dadzą nam jego drugą część!!!!" to na razie olewamy, bo strona dalej nie ma głównej, więc nawet jak ktoś by na nią trafił to uciekłby z krzykiem (jedyny wyjątek to torment, ale to dlatego, że newsy są cholernie długie a ich zawartość uzupełnia już gotowe "artykuły"). Z wiedźminem jest więc ten problem, że nie dość, że newsy w lwiej części są pierdołowate, to jeszcze o samej grze nie wiadomo aż tak dużo jak o tormencie by można skleić o nim jakikolwiek sensowny artykuł (daleko nie szukając w tormencie o samej walce to mam już pięć stron mimo iż gra jest ciągle w głębokiej preprodukcji i nikt nawet nie zaczął niczego kodować, zaś wiedźmin to niby już od dawna alfa, a pierwsze "cokolwiek" na jej temat to ujrzeliśmy dopiero na E3) oraz przede wszystkim zwyczajnie nie mam na to czasu, bo obrabiam już tormenta, SC i AoDa, gdzie jeden nius to robota na co najmniej pół dnia. Wiedźmina miał robić Testo i ew. sobie ogarnąć do tego pomocników, ja zaś się do tego nie wtrącać bo jak mówiłem i tak mam co robić, więc wszelkie uwagi to nie do mnie.
Mając powyższe na uwadze powinieneś więc rozumieć czemu ten wyciek to dla mnie jak gwiazdka - bo wreszcie są jakieś sensowne materiały w sensownej ilości z których możnaby skleić jakiś art. Może jakiś zalążek solucji (wprawdzie pisany od końca, ale srał pies), może coś innego bo tbh do źródła nie dotarłem więc nie wiem co tam dokładnie jest, ale brzmi interesująco z perspektywy RPGowego fansajtu bo dużo to ułatwia (nad AoDem siedziałem prawie miesiąc dzień w dzień po kilka godzin wyszukując różne rozproszone informacje w grze, na necie i jeszcze konfrontowałem to z własnymi doświadczeniami oraz eksperymentowałem w grze, bo niektóre info okazały się nieaktualne w najnowszym buildzie). Zwłaszcza, że nikt nie chce o tym pisać, bo się trochę boi, my zaś nie mamy do stracenia nic prócz swych kajdan. Gurtowe ORIGINAL CONTENT *_*.

tl;dr - to nie moja złośliwość że się cieszę z wycieku, co zwykły pragmatyzm mający na uwadze rozwój strony.

@Dass
ok, to będziemy w kontakcie. Jak nie to do czegoś innego cie zagonię :P

@Atrion
Boję się, że właśnie wtedy to już w ogóle tej gry nie kupię xD A poza tym nie mam czasu bo inen gry ogarniam, a jeszcze się ostatnio okazało że mnie czeka szpital to już w ogóle.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!