Autor Wątek: Wiedźmin 3: Dziki Gon  (Przeczytany 169229 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #240 dnia: Czerwiec 05, 2014, 22:56:03 pm »
Mamy nową twarz Geralta, Ciri, Triss, prawdopodobnie Yennefer, chyba Jaskra, innych wiedźminów z których można rozpoznać Letho i chyba Lamberta. Jest też król, sądząc po barwach i wyglądzie Radowid.
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #241 dnia: Czerwiec 05, 2014, 22:58:12 pm »
letho? gdzie, ja go nie widzę...

btw, oglądałem po raz kolejny i coś mnie uderzyło
(click to show/hide)

EDIT Cer lol nope, to nie radowid tylko tylko emyr var emreys. no, chyba ze redania stała się imperium, ale skąd radowid maiłby wiedzieć o ciri?
EDIT EDIT zresztą, pajace w czarnych zbrojach i sztandary z słońcem. to nilfgard, nie tretogor
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2014, 23:03:06 pm wysłana przez wardasz »
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #242 dnia: Czerwiec 05, 2014, 23:00:24 pm »
Przepraszam, obejrzałem jeszcze raz i to Emhyr, a nie Radowid. A Letho to może być mięśniak po prawej w tej scenie gdzie wiedźmini sobie stoją,  ale to tylko przypuszczenie. Przypuszczalna Yennefer ma gwiazdę na szyi,  która zapewne jest obsydionową gwiazdą Yennefer.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2014, 23:04:55 pm wysłana przez Cerasis »
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #243 dnia: Czerwiec 05, 2014, 23:39:38 pm »
ta, już nawet na wiki ta twarzyczka pojawiła się jako yen... kierwa, wyobrażem se ją inaczej, i gwiazdę, i yen. w przeciwieństwie to miłej i podlotkowatej tris yen zawsze była taka... zła i mroczna. a tu miła, uśmiechnieta panienka, stojąca ramie w ramie z tris... może to fakt że oboj jest wilczek, a ona nie chce się zbłaźnić przy nim...
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #244 dnia: Czerwiec 05, 2014, 23:58:05 pm »
nie, to po prostu dziwne designerskie decyzje CDP który z jednej opowiada jak to jest niezależny i jest ostatnią nadzieją białych, a z drugiej z gry na grę powtarza coraz gorsze korporacyjne praktyki gdzie najważniejszy jest marketing. Widocznie yen o wyglądzie rasowej suki wg jakiś badań była nieatrakcyjna lub nie pozwalała się graczom identyfikować z geraltem podczas wirtualnego ruchania, więc jej wygładzili twarzyczkę, ciekawe czy charakter przy okazji. Zresztą, co się dziwicie jak wcześniej z szarej brązowowłosej myszki Triss zrobili płomiennowłosą Yen 2.0

Anyway klip jak klip, o tyle dobrze że nie dali <PRUUUUT><PRUUUT>. Szczerze mówiąc póki co najbardziej się przejąłem pudełkiem i kolekcjonerką. Tym pierwszym dlatego, że nie trzyma się ni kupy ni dupy z dwoma poprzednimi, bo już pieprzyć czcionki i zmianę numeracji na rzymską, ale jest białe i jako trylogia zwyczajnie będzie brzydko wyglądać na półce (ale to chyba jakaś ukryta autoironia odnośnie samej gry, bo każda kolejna część też jest de facto inną grą. Trójka na przykład już wcale nie udaje że jest przede wszystkim na konsole, bo nawet w opisie wydania na pierwszym miejscu jest dysk blu-ray, zaś PC DVD wciśnięte w nawias). Tym drugim dlatego, że jest drogie jak diabli (350 zł, rly?) i jest tak biedna, że bolą zęby - trzeci medalion do kolekcji, kolekcjonerska lalka z których większość z nas wyrosła jakieś dwadzieścia lat temu, dodatkowe metalowe pudełko.. i tyle, bo reszta jest w wersji podstawowej. Gdzie pamfelt, gdzie moneta, gdzie inne tego typu oryginalne bajery które mówiłyby "jestem kolekcjonerką inną niż wszystkie"? Zwykły konsolowy przepłacony standard.
A, i jeszcze cena wydania podstawowego. Na szczęscie w tym i następnym roku wychodzi na tyle dobrych RPGów, że mogę sobie spokojnie poczekać aż gra przestanie kosztować 140 zł, ba , pewno nawet spokojnie doczekam wersji rozszerzonej gdzie będzie już brakujące 50Mb ;)

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #245 dnia: Czerwiec 06, 2014, 11:57:38 am »
intrygują mnie jeszcze 2 sprawy. raz, scena gdy na białego wilka szarżuje jakiś niedźwiedź (1:48)... czy on ma w łapkach kuszę??? wiedźmin popierdalający z małą kuszą jak w asasynach... seriooooooooo???

dwa, po raz zresztą kolejny-zarost. wszędzie. absolutnie wszędzie. kurdew, w książkach wilczek go zerował, gdy nie mógł (nie miał brzytwy) doprowadzał og go do szewskiej pasji. a teraz wszyscy się podniecają że geralt ma brodę WTF???
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #246 dnia: Czerwiec 06, 2014, 12:30:42 pm »
Co do kuszy to tam kij. Na 2:00 minucie traileru widac taka patologie, ze coraz bardziej jestem na tak.

A jesli chodzi o zarost to potwierdzili juz tworcy dawno temu, ze bedzie mozna go sobie zmieniac. W koncu Geralt sie zestarzal troche i brody juz tak nie goli jak dawniej.

Nie no teraz tylko dobrze by bylo, zeby gra byla zbalansowana dobrze. Triss jest brzydka ; p Sukubica byla juz lepsza w dwojce ; D

Oby dubbing nie dal dupska. Nie wiem, czy nie bede gral w Angielska wersje za pierwszym razem. Boje sie troche tych Polskich podnieconych ciarowatych glosow.   
Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #247 dnia: Czerwiec 06, 2014, 12:34:07 pm »
jak móowiłem - dziwne designerskie decyzje CDP, widac dział marketingu powiedział, że w tym sezonie brody są ok, za to kitki się przejadły.

A, i z innych wieści, ccytując CDP:
    *  Tak, będziecie w stanie walczyć podczas jazdy konno //whatever//
    * Kusza. Tak, Geralt może używać broni dalekiego zasięgu - choćby z tego względu, że czasami potwory latają i nie jesteś w stanie ich dosięgnąć. //dziwne to, ale tbh whatever//
    * Pamiętajcie o pływaniu i żeglowaniu. Będziecie w stanie nurkować i poszukiwać wielu ukrytych rzeczy. Na odkrycie czeka cały podwodny świat. //pytanie czy 'nurkować', czy będzie jak ze skakaniem w W2//
    * Zauważyliście wyścigi konne? //to akurat jest cool, jesli zrobią je jak w Okarynie Czasu//

a, i moje ulubione "Swoją drogą, jeśli po raz pierwszy macie styczność z tą serią, bez obaw, gra wprowadzi was we wszystko, co musicie wiedzieć, dzięki czemu zaczniecie kochać (i nienawidzić!) bohaterów w ciągu chwili." znowu równanie do debila co zaczyna serię od trzeciej części (i zapewne premiera po raz pierwszy  na konsolach sony ma z tym coś wspólnego).


Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #248 dnia: Czerwiec 06, 2014, 12:39:08 pm »
kusza, nurkowanie, statki, walka konno... no normalnie asasyn
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #249 dnia: Czerwiec 06, 2014, 17:27:09 pm »
Sent, co do pudełka to w komplecie jest czarny rękaw.
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #250 dnia: Czerwiec 06, 2014, 17:44:32 pm »
o, to chociaż tyle. Dali gdzieś wizualizację, czy tak ad hoc o nim wspomnieli jak się rage zrobił?

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #251 dnia: Czerwiec 06, 2014, 18:16:56 pm »
Tylko wspomnieli.
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #252 dnia: Czerwiec 06, 2014, 18:24:26 pm »
Oby dubbing nie dal dupska. Nie wiem, czy nie bede gral w Angielska wersje za pierwszym razem. Boje sie troche tych Polskich podnieconych ciarowatych glosow.
We Wiedźmina grać z innym dubbingiem niż polski??? Z konia żeś upadł? W jakieś Skajrimy, Fallouty czy inne takie gry to jak najbardziej z angielskim dubbingiem, ale we Wieśka? Obowiązkowo polski dubbing, bo to ma być gra w polskim klimacie, więc gdzie ty chcesz tu angoli słuchać... Zlituj się. Czy w W1 albo W2 dubbing był słaby? Był bardzo klimatyczny, a jak oglądałem na YT filmiki z Wiedźmina w których był dubbing angielski to to wołało o pomstę do nieba...
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Endaron

  • Wiadomości: 321
  • I tyle
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #253 dnia: Czerwiec 06, 2014, 18:35:50 pm »
Senty ciągle narzekają, bo to najprawdziwsza prawda, że powinni wydać na grę tyle co na reklamy, ale jak się komuś nie podobają te kusze i inne chujstwa to jak ja i pewnie większość zagra rozwijając postać standardowo na miecze i trochę znaki..

Mi się tylko dwa miecze na plecach nie podobają.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #254 dnia: Czerwiec 06, 2014, 19:35:22 pm »
We Wiedźmina grać z innym dubbingiem niż polski??? Z konia żeś upadł? W jakieś Skajrimy, Fallouty czy inne takie gry to jak najbardziej z angielskim dubbingiem, ale we Wieśka? Obowiązkowo polski dubbing, bo to ma być gra w polskim klimacie, więc gdzie ty chcesz tu angoli słuchać... Zlituj się. Czy w W1 albo W2 dubbing był słaby? Był bardzo klimatyczny, a jak oglądałem na YT filmiki z Wiedźmina w których był dubbing angielski to to wołało o pomstę do nieba...
Co by nie mówić, Letho i tego elfa z dwójki angole mieli lepszego :P No i Javeda z jedynki, bo jednak mikołajczyk to się z jednym kojarzy. ale fakt, gorzej mieli z całą resztą postaci.
Tylko zlituj się z tym polskim klimatem, bo tego to od dwójki w tej grze za wiele nie ma.

Senty ciągle narzekają, bo to najprawdziwsza prawda, że powinni wydać na grę tyle co na reklamy, ale jak się komuś nie podobają te kusze i inne chujstwa to jak ja i pewnie większość zagra rozwijając postać standardowo na miecze i trochę znaki..
bo to już inny problem, czyli co się umieszcza w grze. Może drag ma gdzieś linka do tego vid który skupiałl się na Watch Dogs, ale gry AAA mają ostaatnio ten problem,, że wciska się do nich milion pierdółek których nikt tak naprawdę od nich nie chce. Wspomniany watch dogs na przykład, choć jest grą z grubsza o hakerstwie i wykorzystywania go do przemyślanych zamachów tworząc sekwencje odpowiednich haków, samo hakerstwo ma zrobione po łebkach (bo wciskasz dosłownie jeden przycisk i za każdym razem odpala się oskryptowana akcja, wwięc łączenie ich w większe sekwencje jest mocno teoretyczne) za to wciśnięto milion innych płytkich minigierek i całkowicie zbędny w takim tytule multiplayer. Albo AC3, gdzie do gry o zabójcy wciśnięto symulator bitew morskich jako główną nowość w serii, który był tak żałosny, że już głębszą mechanikę miał tryb bezpośredniego kierowania jednostkami w Shogunie 2, bo chociaż oferował dwa rodzaje strzałów i trzy rodzaje kul.
Ofc jak będzie z wieśkiem cięzko teraz powiedzieć, ale tak  ogólnie to wolałbym dostać jedną naprawdę dopracowaną walkę i jazdę na koniu, zamiast zarzucaniem gracza tysięcem opcji zrobionych po łebkach typu żeglowanie, nurkowanie, symulator tańca i tak dalej.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2014, 19:37:42 pm wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!