Autor Wątek: Wiedźmin 3: Dziki Gon  (Przeczytany 169136 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #180 dnia: Styczeń 31, 2014, 01:34:32 am »
no raczej oczywiste że to nie wiesiek ich posiekał, tylko trafił na pobojowisko
czemu tamci ich nie zabrali??
-spieszyli się (wywlekanie rycerza z płyty trochę trwa)
-mieli już jakiś ładunek i nie mieli jak zabrać dodatkowego
-spieszyli się razy dwa (nie chcieli obciążać się łupami bo to spowalnia marsz)
-byli... zbyt honorowi? chyba najlepsze określenie
-nie mieli by jak opylić łupu tego typu (wiewiórki? pospolici bandyci?)
-coś ich przepędziło (środek podmokłych łąk, trup=zastęp trupojadów, utopców i innego syfu 5min. po wytoczeniu pierwszej krwi)
i jeszcze parę innych wyjaśnień które wpadłyby mi do głowy gdyby chciało mi się nad tym dłużej zastanawiać
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #181 dnia: Styczeń 31, 2014, 08:54:50 am »
Ahh, teraz dysputa o tym, że gra będzie do dupy, bo ktoś zostawił zabitego kolesia razem ze zbroją, którą przecież można było opchnąć na skupie złomu i ta gra przez to jest strasznie nierealistyczna i w ogóle do bani.
A mi te screeny nic nie mówią, wyglądają bardziej na arty, poza tym zawsze screeny przed premierą mają z faktyczną grą niewiele wspólnego.
Nie ma co się jarać zapowiedziami, z opinią trzeba poczekać do premiery.
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #182 dnia: Styczeń 31, 2014, 11:56:20 am »
Ahh, teraz dysputa o tym, że gra będzie do dupy, bo ktoś zostawił zabitego kolesia razem ze zbroją, którą przecież można było opchnąć na skupie złomu i ta gra przez to jest strasznie nierealistyczna i w ogóle do bani.

Standard. Już dawno przyzwyczaiłem się do czegoś takiego. ZWŁASZCZA na tym forum ;)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: HEJTED: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #183 dnia: Styczeń 31, 2014, 13:30:59 pm »
Zmieniłem nazwę tematu, teraz bardziej pasuje. :{)
Co do tego screena. Równie dobrze tej rzezi mógł dokonać jakiś potwór i szabrownicy jeszcze się nie pojawili.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #184 dnia: Styczeń 31, 2014, 15:38:14 pm »
Pomijając już czepialstwo Senta (rly?),
przecież mówie, że to ciekawostka tylko, bo czesto w grach widać ten "fail" D:
Cytuj
to jakoś nie wygląda, żeby Geralt zabił tych ludzi na drugim screenie. Raczej była jakaś potyczka. Pytanie, dlaczego tamci właśnie nie zgarnęli zbroji?
o to wlasnie mi chodzi. No chyba że dwóch ostatnich łepków zabiło się nawzajem.

no raczej oczywiste że to nie wiesiek ich posiekał, tylko trafił na pobojowisko
czemu tamci ich nie zabrali??
-spieszyli się (wywlekanie rycerza z płyty trochę trwa)
przed czym? Raczej nie przed ludźmi, bo albo też by okradli, albo pochowali, a zwierzęta by zjadły.
Cytuj
-mieli już jakiś ładunek i nie mieli jak zabrać dodatkowego
i dlatego nie wzięli płyty która pewno była warta więcej niż niejedna wioska?
Cytuj
-spieszyli się razy dwa (nie chcieli obciążać się łupami bo to spowalnia marsz)
jak wcześniej.
Cytuj
-byli... zbyt honorowi? chyba najlepsze określenie
honorowi i nie pochowali? Zresztą, honorowi w wiedźminie?
Cytuj
-nie mieli by jak opylić łupu tego typu (wiewiórki? pospolici bandyci?)

na taki towar zawsze się znajdzie
Cytuj
-coś ich przepędziło (środek podmokłych łąk, trup=zastęp trupojadów, utopców i innego syfu 5min. po wytoczeniu pierwszej krwi)
o tym tez juz mowilem.
Cytuj
i jeszcze parę innych wyjaśnień które wpadłyby mi do głowy gdyby chciało mi się nad tym dłużej zastanawiać
szkoda, bo może byłyby lepsze ;p

Ahh, teraz dysputa o tym, że gra będzie do dupy, bo ktoś zostawił zabitego kolesia razem ze zbroją, którą przecież można było opchnąć na skupie złomu i ta gra przez to jest strasznie nierealistyczna i w ogóle do bani.
chyba w królestwie.
Standard. Już dawno przyzwyczaiłem się do czegoś takiego. ZWŁASZCZA na tym forum ;)
Powiedział maniek, który tydzień wyzywał wszystkich od hejtrerów bo nie poznali się na hobbicie tylko po to by po drugim obejrzeniu w zasadzie przyznać im rację, też forumowy standard xD
Zmieniłem nazwę tematu, teraz bardziej pasuje. :{)
Co do tego screena. Równie dobrze tej rzezi mógł dokonać jakiś potwór i szabrownicy jeszcze się nie pojawili.
..wpadł, zabił obie grupy "bo tak" i nawet nie zjadł?

tak tylko rzuciłem ciekawostkę jako growy sucharek a tu znowu obrona częstochowy, i tak dziwne że jeszcze nikt nie wpadł z tekstem "nienawidzisz tej gry bo jest polska, a jak polskie to trza gnębić, typowe" :x

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #185 dnia: Styczeń 31, 2014, 15:49:58 pm »
a, taka ciekawostka - ten screen nr 3 jest tak idiotyczny że zęby bolą. Ja rozumiem, wizja artysty epic 11/10 goty, ale kto zostawia zbroję płytową na trupie by sobie rdzewiała w bagnie?
Dopasował się do poziomu twojego postu.

Raz, że nie we wszystkich RPG-ach da się zdjąć zbroję z pokonanego przeciwnika. Dwa, że idąc twoim tokiem myślenia, wszystkie trupy w grach tego (i nie tylko tego) gatunku powinny być kompletnie nagie. Sam nie mam zbyt dobrych przeczuć co do W3, ale to już jest czepialstwo na siłę.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #186 dnia: Styczeń 31, 2014, 15:53:42 pm »
Cytuj
Raz, że nie we wszystkich RPG-ach da się zdjąć zbroję z pokonanego przeciwnika.

Serio? :o Jemu chodziło raczej o screen vs realizm, czyli na placu boju takowego typka by zbroi pozbawiono bo jest warta kupę kasy. Ogólnie takimi bzdetami bym się nie zajmował i jak dla mnie samo w sobie nie wygląda to za dobrze, aby sie takimi głupotami się przejmować.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Testoviron

  • Wiadomości: 169
  • ke?
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #187 dnia: Styczeń 31, 2014, 16:06:50 pm »
W średniowieczu ludzie robili kupe do wiadra

jeśli w grze nie będzie żadnego modelu wiadra z kupą to nie będę grał, co za brak realizmu

rzekłbym, że gówno, nomen omen
does  the  crowd  understand?
is  it  east  versus  west
or  man  against  man?
generał armii królewskiej. feie.
jp2gmd

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #188 dnia: Styczeń 31, 2014, 16:08:38 pm »
Dopasował się do poziomu twojego postu.
w przeciwieństwie do twojego jakiś ma. Ale jak sie tylko szuka pretekstu do ognia z dupy..

anyway, znajdź grę gdzie NPCe zdejmują z siebie eq (chyba tylko w gothicu brali bryłki). Bo geralt dociera na pobojowisko, masz nawet w opisie tej foty "uuu okrutny świat, ludzie ze sobą walczą". I oficjalnym wyjaśnieniem dla połowy RPGów "czemu zwłoki znikają jak wyjdziemy z danej lokacji" jest "przyjmujemy, że zostały okradzione, pochowane lub zjedzone", polecam chociażby FAQ AoDa na ten temat.

zresztą tłumacze piąty raz że to taka tylko ciekawostka jak autorzy przy projektowaniu generalnie nie myślą/nie znają się/idą na kompromisy by wyglądało majestic (innym przykładem są mechy), ale niektórzy po prostu szukają pretekstu :|

Testo - akurat w wiedzminie do wiadra robią ;p

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Testoviron

  • Wiadomości: 169
  • ke?
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #189 dnia: Styczeń 31, 2014, 16:18:50 pm »
A jest model kupy w wiadrze? Już nawet w counter-strike był model kupy, #NIEDOPOMYŚLENIA


Cytuj
niektórzy po prostu szukają pretekstu :|

does  the  crowd  understand?
is  it  east  versus  west
or  man  against  man?
generał armii królewskiej. feie.
jp2gmd

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #190 dnia: Styczeń 31, 2014, 16:42:14 pm »
Serio? :o Jemu chodziło raczej o screen vs realizm, czyli na placu boju takowego typka by zbroi pozbawiono bo jest warta kupę kasy. Ogólnie takimi bzdetami bym się nie zajmował i jak dla mnie samo w sobie nie wygląda to za dobrze, aby sie takimi głupotami się przejmować.
Dlaczego mnie nie dziwi, że ominąłeś drugi punkt, notabene bardziej pasujący do tematu? Założę się, że grałeś w wiele gier, nawet nie RPG-ów, w których taki widok nie był niczym dziwnym.
Poza tym, to nawet nie jest błąd, którego nie można przemilczeć, tylko kolejny fundament do Sentowej postawy antywszystko, wyłączając jego hipsterskie gierki czy to on tam lubi. I tak, to jest czepialstwo na siłę, zwłaszcza jeśli taki drobiazg nazywa się idiotyzmem. No i realizm w świecie fantasy, i to jeszcze w grze komputerowej - powodzenia.

w przeciwieństwie do twojego jakiś ma. Ale jak sie tylko szuka pretekstu do ognia z dupy..
Lepszy żaden poziom niż poziom poniżej poziomu morza.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2014, 17:30:20 pm wysłana przez Nederland »
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #191 dnia: Styczeń 31, 2014, 16:49:16 pm »
Sent, w wieśku byli ludzie honorowi. mało ich było, ale byli
nie mówię że gra (jakakolwiek) jest zła bo wszędzie leżą trupy w pełnych płytach czy jak pojawi się gra gdzie znajdziemy obrabowane trupy to będzie to dobra gra. ale fakt faktem, ciekawostka na skalę światową
choć w sumie jest jedno spore ale. krasnoludy. w większości światów fantazy, przy obecności krasnoludzkiego geniuszu górniczego, hutniczego i kowalskiego pancerze płytowe (podobnie jak reszta żelaznego oręża) nie jest AŻ TAK droga jak w średniowieczu. wciąż jest droga, ale nie aż tak jak w naszym świecie. poza tym w wieśku mamy trochę do przodu jeśli chodzi o przemysł (manufaktury)
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #192 dnia: Styczeń 31, 2014, 19:03:27 pm »
Dobra, wróćmy do tematu grafiki jak z Wiedźmina 2.

Na artach i trailerach wygląda OMG SO BEAUTIFUL, a tu wychodzi szydło z worka. Szczerze - dziwię się PRowcom, że dali wypuścić tak kiepskie grafiki, serio.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #193 dnia: Styczeń 31, 2014, 20:27:15 pm »
Cytuj
dziwię się PRowcom, że dali wypuścić tak kiepskie grafiki, serio.

Mam takie samo odczucie bo zapowiedzi vs rzeczywistość wypadają fatalnie.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #194 dnia: Luty 06, 2014, 17:17:34 pm »
http://www.gram.pl/news/2014/02/06/wiedzmin-3-skazany-na-sukces-nowa-gra-11bit-studios-ma-olbrzymi-potencjal.shtml

każdy ofc wyczyta z tego newsa co chce, ale gdy główni projektanci odchodzą przed ukończeniem gry, to zwykle nie jest to dobry znak. Zwłaszcza jak odchodzą do małego studia, gdzie, jeśli dobrze czytam między wierszami, NAPRAWDĘ mogą zrobić co chcą i nie być dręczeni przez dział marketingu i finansów (ROBCIE SKYRIMA BO SIE SPRZEDA, HURR DURR)

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!