Autor Wątek: Wiedźmin 3: Dziki Gon  (Przeczytany 168350 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #135 dnia: Styczeń 03, 2014, 20:52:21 pm »
wątek o wieśku3, a my o 1 i 2 zaczeliśmy gadać
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #136 dnia: Styczeń 03, 2014, 21:11:40 pm »
obawiam sie ze Triss dalej bedzie ruda i z cyckami na wierzchu w trojce :s

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #137 dnia: Styczeń 04, 2014, 14:38:25 pm »
Ja tam poruszylem temat kobiet bazujac na poprzednich czesciach tylko. W koncu nie bede bazowal na ME, czy totalnie sexless TESie. Chcemy Geralta z jajami czyz nie? W koncu Bialy Wilk to nie tylko postrach potworow. Chyba ze ktos jest gejem i boi sie kobiet uwazajac je za potwory to wtedy mamy wyjatek. Nie czytalem co prawda ksiazek ale z tego co zrozumialem Geru walil sie jak domki w Klimontowie swego czasu a i w grze nie brakowalo mu okazji. W3 to nie tylko grafika, fabula, brzydki jezyk, humor i mozliwosci ale tez seks. Dlatego interesuja mnie pewne aspekty zen zwiazane. Poczawszy od grafiki plci pieknej po ich zaangazowanie w nasze osiwiale krocze. Fajnie by bylo jakby poza Triss i Yen dali nam opcje poznania kogos jeszcze. Nie koniecznie powrot Shani (chociaz on tez bylby zapewne cieplo widziany przez wielu fanow fetyszystow pielegniarek zajmujacych sie opatrywaniem rannych w wyjatkowo czuly i emocjonalny sposob). Ja juz nie moge sie doczekac kolejnego trailera. Tylko, zeby cos potrwal i pokazal nieco wiecej...A i jeszcze jedno. Oby w gonie znalazlo sie miejsce na nieumarla fanatyczke Bialego Wilka sledzaca jego "poczynania" od samego Mlynu w Podgrodziu. Chociaz wtedy gra zmienila by nazwe na Wiedzmin 3: Dziki i mokry gon...Mimo wszystko kobiety w gonie tez powinny byc.

Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #138 dnia: Styczeń 04, 2014, 14:41:55 pm »
osobiście wolę fabułę czy coś, za 100 czy więcej złotych to sobie mogę prawdziwe cycki kupić, zaś wirtualnych to mam pod dostatkiem za darmo w sieci.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #139 dnia: Styczeń 04, 2014, 15:15:37 pm »
osobiście wolę fabułę czy coś, za 100 czy więcej złotych to sobie mogę prawdziwe cycki kupić, zaś wirtualnych to mam pod dostatkiem za darmo w sieci.
Podbijam. To znaczy no, Geralt wiadomo jakie miał upodobania, więc uwypuklenie tego jakieś też powinno być, ale osobiście nie widzę w tak wielkim nacisku na ten element niczego innego od próby przyciągnięcia napaleńców xD
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #140 dnia: Styczeń 04, 2014, 15:31:21 pm »
Podbijam. To znaczy no, Geralt wiadomo jakie miał upodobania, więc uwypuklenie tego jakieś też powinno być, ale osobiście nie widzę w tak wielkim nacisku na ten element niczego innego od próby przyciągnięcia napaleńców xD
aye. Można sobie gadać, że chcą artyzm czy że część życia czy cokolwiek, ale wszyscy wiedzą, że chodzi o ściąganie napaleńców (i najlepiej prawicowych oszołomów co zrobią darmową reklamę). Tak jak w filmach z lat 80 pokazywało się cycki, bo "musza być momenty". Nic to ,ze oglądanie przez 5 min gołej dupy lamberta nic nie wnosi do fabuły nieśmiertelnego (może poza konsternacją gdy ogląda się z rodziną), ale być były, bo zeitgheist.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #141 dnia: Styczeń 04, 2014, 16:21:17 pm »
A ja uwazam wrecz przeciwnie. Powinni bardzo klasc nacisk na rzeczy ktore pojawily sie w poprzednich odslonach. Urozmaicac je i dodawac nowosci, mozliwosci i utrudnienia. Fabula fabula...Wiadomo, ze bedzie dobra. Ale czy to wystarczylo W2? Nie. Zbyt wiele rzeczy z W1 zniklo w W2 przez co sama fabula nie dala rady zmusic wiekszosc by przechodzila gre 16 razy...Brac przyklad z Rockstara jak GTA V pocisneli. A to dopiero poczatek...Mimo wszystko wielkie pozdro od napalenca. : )
Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #142 dnia: Styczeń 04, 2014, 16:48:24 pm »
A ja uwazam wrecz przeciwnie. Powinni bardzo klasc nacisk na rzeczy ktore pojawily sie w poprzednich odslonach. Urozmaicac je i dodawac nowosci, mozliwosci i utrudnienia. Fabula fabula...Wiadomo, ze bedzie dobra. Ale czy to wystarczylo W2? Nie. Zbyt wiele rzeczy z W1 zniklo w W2 przez co sama fabula nie dala rady zmusic wiekszosc by przechodzila gre 16 razy...Brac przyklad z Rockstara jak GTA V pocisneli. A to dopiero poczatek...Mimo wszystko wielkie pozdro od napalenca. : )
przede wszystkim, to W1 miało fabułę aż nazbyt opartą o książki (motyw ciri wersja męska), zaś dwójka nie miała jej niemal wcale. Pole do poprawy jest całkiem spore, bo był to jedenn z najmocniej ssących elementów dwójki, zwłaszcza jak poszedłeś ścieżką, której nie faworyzowali twórcy. Nawet te 16 zakonczen to bullshit, bo niewazne jak liczyc, 16 nigdy nie wychodziło. Akurat mechanika była jeszcze do odratowania w dwójce (bo ssało tylko kilka rzeczy, tylko niestety były to rzeczy ważne, jak faworyzowanie chłopów z lagą ponad rzeźnika z blaviken czy retr--gothic-1-miecz-widmo co to trafia tylko podświetlony cel), to właśnie kompletny brak fabuły oraz klimamtu jest tym co mnie odrzuciło.
może chociaż trójka im wyjdzie, ale jak za cel stawiają sobie skyrim (i to "skyrim na miarę naszych możliwości", czytaj, robiony za 5x mniejszą kasę), to czarno to  widzę

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #143 dnia: Styczeń 04, 2014, 17:29:17 pm »
Ja rozumiem, że jak ktoś cycki ogląda tylko w necie, to kręcą go te w gierkach, ale bez przesady. Jeżeli skopią fabułe to nawet gołe laski nie uratują gry i na tym powinni sie skupić przede wszystkim.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #144 dnia: Styczeń 04, 2014, 20:49:56 pm »
A ja rozumiem ze nie rozumiecie, ze ja sie nie martwie fabula. W obydwu czesciach odpowiadala mi wystarczajaco. Chodzi mi bardziej o to co bede mogl robic poza zaglebianiem sie w niesamowite main questy wypelnione super CGI scenkami muzyka i akcja. Czy bede mogl wejsc do karczmy i sie napic w trupa? Czy bede mogl zarwac jakas dziunie na trofeum z chimery? Czy bede mogl postawic dom z basenem? Polatac na smoku? Zorganizowac orgie z Wampirzycami, zawitac na wieczornym koncercie bardow, rozpalic ognisko i upiec mieso z kury itp, itd. Fabula i grafika to dwie ogromne zalety CDPR. Ich ogromnymi wadami sa wlasnie urozmaicenia. Jesli nie wykonywalismy jakiegos zadania to nie bylo co robic. Kompletna nuda. A ja nie chce tej nudy w W3. Bedzie mnie np satysfakcjonowac mozliwosc poplywania sobie lodka. Uzycie odpowiedniej kombinacji dialogu jak w W1 by uzyskac jakis fajny przedmiot badz karte ; p. Picie, palenie, warzenie eliksirow, gra w kosci, karty, walki na piesci, walki na piersi...Ale widze ze to i tak wam splynie bo najwazniejsze by Geru pod koniec zasiadl na tronie w Kaer Morhen i dal poczatek grze Witcher Online.   
Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Endaron

  • Wiadomości: 321
  • I tyle
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #145 dnia: Styczeń 05, 2014, 20:13:54 pm »
Przecież tylko idioci grają w Wiedźmina dla fabuły.

Cycki, cycki ponad wszystko!

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #146 dnia: Styczeń 05, 2014, 20:57:27 pm »
No, ale, żeby zrobić rudą Triss? Rozumiem zmienić kolor włosów kogoś kogo włosy nie są znakiem rozpoznawczym i wielkim powodem do dumy.
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #147 dnia: Styczeń 05, 2014, 21:04:30 pm »
rude -> sukowate -> atrakcyjniejsze. Śmieszne tylko o tyle, że shani też zrobili rudą.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #148 dnia: Styczeń 05, 2014, 21:27:20 pm »
Shani w książce była ruda.

Cytuj
Spojrzał na rudowłosą Shani, zręcznie nawlekającą nicią chirurgiczną oczka
zakrzywionych igieł.
Shani. Dziecko cuchnących miejskich zaułków, które trafiło na oxenfurcki
uniwerek dzięki własnej żądzy wiedzy i dzięki niewyobrażalnym wyrzeczeniom
opłacających czesne rodziców. Żaczek. Frant. Wesoły urwis. Co umie?
Nawlekać igły? Nakładać opaski uciskowe? Trzymać haki? Ha, pytanie brzmi:
kiedy rudowłosa studenteczka zemdleje, puści haki i runie nosem w otwarty
brzuch operowanego?
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #149 dnia: Styczeń 05, 2014, 23:00:45 pm »
chodzilo mi o to, ze druga ruda juz nie byla potrzebna ;p

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!