Autor Wątek: Wiedźmin 3: Dziki Gon  (Przeczytany 168277 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #945 dnia: Wrzesień 08, 2017, 18:17:48 pm »
Jeszcze nie słyszałem żadnej negatywnej opinii a propos tego filmiku z okazji 10-lecia i wcale się temu nie dziwię, bo jest jak mówisz. Mają klasę!
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #946 dnia: Wrzesień 26, 2017, 21:17:25 pm »
Myślałem, myślałem i w końcu się zdecydowałem zamówić "na próbę" tego steelbooka. Cóż.. steelbook jak steelbok, tyle że w tym nowym, pokraczym formacie filmów na blu-ray. Co ciekawe, w przeciwieństwie do wielu innych steelboków, "błyszczący" jest jedynie tytuł na froncie, cała reszta jest matowa. Czy to wada czy zaleta zostawiam już indywidualnej ocenie - mnie osobiście to pasuje, ponieważ dzięki temu wyraźniej widać użytą grafikę (w typowym steelbooku pełnym "błyszczących" elementów niestety często się zdarza, że grafiki nie da się podziwiać "w pełnej krasie", gdyż zawsze przynajmniej jeden "błyszczący" element źle odbija światło i wygląda jakby był czarny, co psuje cały efekt). Żałuję tylko, że nie użyto więcej farby, by mocniej przykryć pudełko - grafika sprawia przez to wrażenie wyblakłej i nijak nie przypomina zywych kolorów z grafik promocyjnych. Pod tym względem promocyjne steelbooki z premierowego wiedzmina 3 prezentowały się lepiej.

Jeśli kogoś interesuje jak wygląda to na żywo, tutaj filmik
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=bfKk7T3oy20" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=bfKk7T3oy20</a>
gratis mały rant że edycja nie była dość limitowana i plebs może ją sobie nadal kupić

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #947 dnia: Wrzesień 29, 2017, 13:46:45 pm »
Jak zwykle psy ogrodnika marudzą na małą ekskluzywność czegoś co kupili. Zwłaszcza, że to gra sprzed 10 lat... 
I tak nie mam miejsca czy napędu w lapku, więc kładę laske...

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #948 dnia: Wrzesień 29, 2017, 14:08:48 pm »
tia, też mnie to trochę śmieszyło, zwłaszcza jak chwilę wcześniej śmiał się z januszy co kupili po 10 sztuk na odsprzedaż.

Choć z drugiej sam kupiłem Fire Emblem Echoes w wersji limitowanej (chciałem OST i artbook, bo gra naprawdę błyszczy w tych elementach) i też byłem niepocieszony jak dwa miesiące później można go było dostać 60 zł taniej, bo wydawca nie mógł się zdecydować czy nakład już się wyczerpał (preordery znikały w 5 minut od pojawienia się) czy też będa kolejne dostawy (dosłownie na dzien przed premiera okazało się, że każdy sklep ma po milion sztuk i d teraz nie mogą się tego pozbyć). Jakiś taki lepszy balans powinien być w tym wszystkim, by z jednej nie było januszowania, a z drugiej by te limitki nie kończyły po miesiącu w koszu z przecenami.

a co do braku napędu - spoko, w sumie jest ci chyba zbędny, bo w środku i tak oprócz płyt jest jeszcze kartka z kodem :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #949 dnia: Wrzesień 29, 2017, 15:22:33 pm »
Ale już mam wersje na gog, więc de facto miałbym dać te 50 zł za metalowe pudełko...



Nawet dla takiej fajnej firmy jak CDPR.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #950 dnia: Październik 04, 2017, 23:03:46 pm »
Jakby tylko w tej ich fajności było trochę mniej pozerstwa... oddzial odpowiedzialny za goga wypada zdecydowanie naturalniej IMO.

tymczasem z innej beczki
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=IwiQGsFbJEc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=IwiQGsFbJEc</a>
pierwsza wersja wiedzmina, robiona jeszcze przez metropolis przed przejęciem przez cdp. Podziwiam dojścia arhna


Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #951 dnia: Listopad 10, 2017, 16:14:21 pm »
jakby kogoś interesowało - wiedźminskie steelboki można teraz zamówić w trójpaku, oszczędzając kilkanaście zeta niż gdyby kupować całą trylogię osobno.

Szkoda tylko, ze ogłosili to niemal dwa miesiące po premierze steelbooka jedynki, na który naganiano hasłami "kupujcie póki jest, ściśle limitowana edycja, dodruków nie będzie", gdy zainteresowani wydaniem zdążyli już ów jedynkę oraz dwójkę kupić. Chyba nigdy nie zrozumiem skąd bierze się ten fenomen postrzegania CDPu jako "najbardziej prokonsumenckiej firmy, walczacej z bullshitem w branży yadayadayada" - na innych to już by za taki numer psy wieszano :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #952 dnia: Listopad 10, 2017, 16:58:36 pm »
Bo EA czy Ubisoft są gorsi o wiele.

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #953 dnia: Listopad 10, 2017, 17:47:42 pm »
Przypadkiem jedno z wiedźmińskich opek nie kończyło się konkluzją, że nie ma mniejszego ani większego zła, bo zło jest zawsze złem i nalezy mu się zawsze przeciwstawiać? :P
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2017, 17:52:11 pm wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #954 dnia: Listopad 10, 2017, 20:50:28 pm »
Ale Sapek napisał też "Sezon Burz" dla kasy, więc nie można go brać na poważnie.

No i z tego co pamiętam, to w tym opowiadaniu Geralt zdobywa przydomek "Rzeźnik z Blaviken", więc jak wspominałem - nie bierzmy tego do siebie.

Wracając do Steelbooków - w/e. Malkontentować będą tylko Ci, co są burakami i HURR DURR JA TYLKO MOGĘ MIEĆ TAKIE, A NIE INNI!
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #955 dnia: Listopad 10, 2017, 21:42:40 pm »
to inna sprawa :P

a co do steelbooków - żeby było jasne, to że "limitowany nakład" dostaniesz bez problemu w każdym sklepie akurat pochwalam. Czepiam się tylko tego jak późno pokazali trójpak oraz jego ceny - podejrzewam, że całkiem sporo osób (dodajmy, najwierniejszych fanów, bo głównie do nich taka reedycja jest adresowana) jest teraz te 30-40 zł w plecy, bo kupowali steelbooki oddzielnie, bo ktoś im naopowiadał bzdur że nim dojdzie do premiery steelbooka W3, steelboki z W2 i W1 mogą być już niedostępne.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #956 dnia: Listopad 22, 2017, 19:50:59 pm »
ostatni steelbook dotarł i prezentuje się chyba najlepiej ze wszystkich. Mogę więc ogłosić, że jestem dumnym posiadaczem trylogii, która wreszcie jakoś wygląda na półce :P Aczkolwiek lekki minus za to, że ten cały słynny bonusowy koncert jest w postaci kodu, za tą cenę mogli się wysilić z wytłoczeniem tej płyty

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #957 dnia: Grudzień 20, 2017, 10:57:58 am »

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #958 dnia: Wrzesień 05, 2018, 10:05:17 am »
Henry Cavill zagra Geralta w Netfliksowym serialu Wiedzmin.
Podobno jest fanem.

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #959 dnia: Wrzesień 05, 2018, 11:50:28 am »
Ja go widziałem chyba tylko w Supermanie i nie chce oceniać aktora po tym, że zagrał w złym filmie. Jak ktoś najnowsze Mission Impossible widział to może jest lepiej w stanie ocenić jego kunszt. 
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii