Autor Wątek: Wiedźmin 3: Dziki Gon  (Przeczytany 169810 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #555 dnia: Marzec 24, 2015, 00:13:05 am »
czy ciri również będzie zarastać w real time i co będzie można golić, czy będzie też pakiet fryzur?
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

TheFlood

  • Wiadomości: 439
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #556 dnia: Marzec 24, 2015, 07:43:02 am »
Cytuj
z całą pewnością gra doczeka się łatki w dniu swojej premiery
Co kurwa?

To teraz już zapowiadając grę zapowiada się od razu patche do niej?

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #557 dnia: Marzec 24, 2015, 08:53:02 am »
w zasadzie to tak flood, teraz w zasadzie nie wychodzą gry bez day 1 patcha. Ten z wiedźmina to w ogóle będzie miał równie obowiązkowe w dzisiejszych czasach day 1 DLC. To w sumie też taka dodatkowa forma zabezpieczenia przed piratami, bo nawet jeśli gra wycieknie przed premierą (a najczęsciej "wycieka" w drodze do tłoczni), to albo nie pograją albo pograją w wersję z bugami.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

TheFlood

  • Wiadomości: 439
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #558 dnia: Marzec 24, 2015, 11:01:27 am »
Nie chciałbym rozczarowywać, ale taka metoda "zabezpieczenia" nie działa, bo piraci po prostu czekają i crackują patche.

Cierpią na tym tylko Ci uczciwi, bo pirat jest zadowolony, że nie zmarnował hajsu ;-)

Po za tym to i tak brzmi dla mnie tylko jak usprawiedliwienie dla wydawania niedokończonych gier. Bo i ile łatwiej jest mieć darmowe testy które zrobi dla Ciebie milion fanów?

Anyway, może to tylko ja, ale ta mapa świata wydaje mi się albo malutka, albo po prostu kompletnie pozbawiona szczegółów (a więc bezużyteczna dla Ciebie w grze), myślałem że to będzie takie szczegółowe coś jak mapki do Elder Scrollsów, którymi można się kierować grając.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #559 dnia: Marzec 24, 2015, 11:37:57 am »
zalezy od konkretnego przypadku flood, zarówno pirata jak i uczciwego.
jakieś 70% uczciwych nie kupuje dziś pudełek tylko cyfrówki, bo szybciej. A jak ma cyfrówkę, to ten day 1 patch go jebie, bo i tak będzie ściągał całą grę.
Podobnie z piratami, część i tak nigdy by nie kupiła nawet jakby za 5 zeta była premierówka, spora część to zwykli pazerne mentalne gimby którym jak zablokujesz ściągnięcie choćby na tydzień, to polecą kupić zamiast czekać na zpaczowaną "kordelas ediszyn". Ba, większość z nich ściągnie niedziałającego i będzie truć dupę po oficjalnym foro, by wspomnieć aferę z okazji wiedźmina 2 pt "w scenach seksu mam starą babę zamiast elfki <rage>"
Trzy, jakie testy na graczach skoro patch będzie w dzień premiery. Po prostu ten tydzień-dwa między posłaniem do tłoczni a premierą (bo trza przygotować płyty, zapakować, rozesłać do sklepów itd) twórcy wykorzystują na kolejne testy i przygotowanie fixów.

Nie zrozum mnie źle, nie jestem fanem takiego rozwiązania (choć z drugiej, mało co kupuję w dniu premiery i w pudełku, bo drogo), bo to typowa zagrywka pod akcjonariuszy kórzy mnie szczerze mówiąc jebią jako klienta, ale jest jak jest. Są gorsze patologie, by wspomnieć zapowiedź wydania 16 DLC do tego wiedźmina. Darmowych bo darmowych, ale po cholerę mam w to grać w dniu premiery, jak "kompletną grę" będę miał dopiero za trzy miesiące jak to wszystko wypuszczą.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #560 dnia: Marzec 24, 2015, 13:52:25 pm »
Anyway, może to tylko ja, ale ta mapa świata wydaje mi się albo malutka, albo po prostu kompletnie pozbawiona szczegółów (a więc bezużyteczna dla Ciebie w grze), myślałem że to będzie takie szczegółowe coś jak mapki do Elder Scrollsów, którymi można się kierować grając.

Bo to nie jest mapa, która będzie w grze. Najwyraźniej ma ona być pokazowa lub dołączana do gry.
Mapa w grze wygląda tak:   
(click to show/hide)
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #561 dnia: Marzec 24, 2015, 14:16:44 pm »
ta mapa jest z kolekcjonerki, ale i tak jest dziwna.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #562 dnia: Marzec 24, 2015, 22:01:39 pm »
@patche i day-one-patch - no pamiętajmy, że kiedyś kompletnie inaczej wyglądała dystrybucja gier i nie było internetu (a przynajmniej nie był powszechny), więc inaczej to działało - twórca nie mógł ani tak szybko dać wszystkim nowej łatki, bo plik graczowi to on mógł dać na płycie z grą albo na płytkach dołączanych do magazynów, a i też feedback ze strony graczy nie był aż taki sprawny (szybki i liczny).

A poza tym, pic (not?) related:
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #563 dnia: Marzec 29, 2015, 12:06:03 pm »
Fajnie, ze Geraltowi bedzie broda sama rosla. Fajnie by bylo jakby postacie zmienialy ubior od czasu do czasu... Im wiecej podniosa poprzeczek w W3 tym wiecej beda chcieli podniesc w TES VI. Bethesda se nie pozwoli jakims Polaczkom odebrac rzadzenia...

W Wiedzmina 3 dopiero zagram gdzies za rok z hakiem. Wtedy juz bede wiedzial, czy chce miec nowy komputer w UK, czy wyjechac do Kanady i tam sie wyposazyc w tanszy i lepszy...A do tego czasu przewiduje, ze wyjda juz wszystkie dodatki, patche i mody, tak zebym od poczatku mogl za pierwszym razem przejsc gre w finalnej formie. Coz mi po premierowej wersji jak na przelomie roku wyjdzie z 50GB materialu dodatkowego...A i za rok obecny sprzet sporo stanieje.

Wyverna wyglada tragicznie. Chcieli byc inni, unikalni, oryginalni, ale czasem lepiej nie odskakiwac daleko od oryginalu. Po co ucieli jej ogon? A moze zrzucila go jak jaszczurka i zaczela ewoluowac w kure, ktorej matke wygruchotal baran sluchajacy Metaliki. 
Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #564 dnia: Marzec 29, 2015, 21:22:47 pm »
Cytuj
Fajnie, ze Geraltowi bedzie broda sama rosla. Fajnie by bylo jakby postacie zmienialy ubior od czasu do czasu... Im wiecej podniosa poprzeczek w W3 tym wiecej beda chcieli podniesc w TES VI. Bethesda se nie pozwoli jakims Polaczkom odebrac rzadzenia...

Wygląd bohatera w miarę upływu gry zmieniał się (np rosnąca broda czy przybywające szramy) w Fable z 2005 roku, a więc żadna to nowość.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #565 dnia: Kwiecień 01, 2015, 12:52:36 pm »


Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #566 dnia: Kwiecień 01, 2015, 13:24:04 pm »
To mnie zabiło
Milion Lat W Lochu

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #567 dnia: Kwiecień 01, 2015, 17:34:36 pm »
ale jesteście pewni, że to nie fake? Przy ostatnich niusach..
:P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #568 dnia: Kwiecień 01, 2015, 17:37:32 pm »
Teraz w modzie gender, więc... :D
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #569 dnia: Kwiecień 01, 2015, 18:05:01 pm »
no i potop, na lektury to zawsze klasy zmuszą do grania.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!