Autor Wątek: Wiedźmin 3: Dziki Gon  (Przeczytany 169802 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #510 dnia: Styczeń 07, 2015, 20:45:47 pm »
Nie znam się na prockach więc odpowiedzcie jak mój Core2Quad 2,83 GHz się tam plasuje? Bo kartę to R9 270 mam.

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #511 dnia: Styczeń 07, 2015, 21:35:41 pm »
4 jaja są, wiec nie powinno być problemów.
AC Unity na C2Q 9550: https://www.youtube.com/watch?v=YeFB_qyscDM
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2015, 22:08:29 pm wysłana przez Lowcap »

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #512 dnia: Styczeń 07, 2015, 22:04:04 pm »
gurt - zależy też jak są podawane, czy minimalne starczą by pograć w nawet najbardziej wymagającym od sprzętu obszarze, czy tak ogólnie, a potem będą masakryczne dropy. Znając CDP, obstawiam to drugie, jak uberpróbkowanie do dzisiaj ścina.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #513 dnia: Styczeń 08, 2015, 07:02:02 am »
Ino memorki mam tylko 4 GB.

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #514 dnia: Styczeń 08, 2015, 10:27:57 am »
WoW(Word oh Warkampft). Dawno mnie tu nie bylo. Widze, ze po komputer zeby uciagnac Wiedzmina, dla wiekszosci osob skad ja pochodze, bedzie trzeba leciec na Marsa z Obamom bin ladenem i szukac pozostalosci po cywilizacji Prothean z Mass Effecta, po splaceniu dlugow, podatkow i alimentow. Jak oni maja pozwolic sobie na 4 rdzenie skoro ich dzieci wychowuja sie u fanatycznie wierzacych w biblie dziadkow, ktorzy prawdopodobnie nie dozyja do renty w nastepny wielki post? 

Nowa gra z Ciri w roli glownej? Nie. Nie. I jeszcze dwa razy nie, nie. Mam jakas blondzia chodzic po bordelach i zaliczac naoliwionych buchajow? To blondzie maja byc w bordelach gdzie wejde Geraltem szukajac ich od pierwszego momentu wlaczenia gry. Poza tym watki milosne. Co, teraz bedzie wybor pomiedzy Zoltanem i Jaskrem? Wyobrazam to sobie juz: "Nowy Etap Zadania" Zaprowadz Alvina do Zoltana albo do Jaskra" ...

Jesli CDPR chca zrobic gre w swiecie Wiedzmina po Dzikim i mokrym, to niech to bedzie RPG w ktorym bedziemy mogli wybrac plec glownego bohatera i zeskanowac swa twarz badz samemu stworzyc sobie wyglad postaci. Nie to ze nie lubie grac kobietami w grach. Fajnie bylo Bloodrayne, czy Nolf, ale Wiedzmin? The Witcher? Teraz bedzie The Witch?

Wracajac do W3. Czekam raczej na maj 2016. Wtedy beda takie gry jak Wiedzmin 3: Dziki Gon Edycja finalna ostateczna blu rayowa, Fallout 4, TESVI, Mass Effect 4...Wtedy bedzie mozna kupic sobie komputer na nastepne 5 lat z odpowiednimi zasobami finansowymi. Jesli oczywiscie takie beda.
A moze Ciri to Baba Jaga? Ciekawe.

Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #515 dnia: Styczeń 12, 2015, 20:10:54 pm »
Reakcja na wymagania Wieśka 3

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=cfMy_aCWBPM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=cfMy_aCWBPM</a>

:D

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #516 dnia: Styczeń 14, 2015, 04:49:45 am »
Nawet ich nie widziałem, ale i tak wiem, że będą pewnie znacznie mniejsze. Dystrybutorzy często zawyżają wymagania sprzętowe - z dwojga złego to lepsze niż ich zaniżanie. Już "Arcania" miała być dla wielu ówczesnych komputerów asymptotą, a rzeczywistość okazała się zupełnie inna.

Poza tym zawsze zostaje konsola. Wiele osób decyduje się przecież na jedzenie zupy widelcem.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #517 dnia: Styczeń 15, 2015, 10:45:10 am »
Arcania to byl w ogole problem z sama instalacja, nie mowiac juz o skutkach ubocznych przechodzenia jej bedac wielkim fanem serii Gothic. Zadne pieniadze nie zwroca mi permamentych urazow na psychice.

Konsole uwazam za zlo, poniewaz powstaje coraz wiecej ekskluzywnych gier wylacznie pod nie. Gdyby robili ekscluziv pod Xbox lub PS, ale rowniez dostepne na PC, ktorego podzespoly typu: Karta grafiki, procesor, zajebista myszka/klawiatura, czy glosniki, nie mowiac juz o sluchawkach, monitorze i calej reszcie bajerow (Same pojedynczo kosztuja fortune), to by bylo fajnie.

Wymagania, wymaganiami. Kiedys jak bylem nieco wiekszym nOobem niz teraz, moja reakcja na wymagania do Gothica 3 byla proba utraty cnoty z gniazdem od kontaktu wysokiego napiecia. A pozniej okazalo sie, ze i tak wszyscy w G3 zagrali i wychwalali jak to super wysiekac 100 orkow stojacych do miecza beziego w kolejce niczym za komuny...a kilka minut dalej pasc pod ledzwiami napalonego dzika. Gdyby nie Kai Rosenkranzo to G3 podzieliby losy Religii w szkolach.

Oczywiscie Wiedzmin 3 wyciagnal wnioski z minusow swoich poprzedniczek jak i innych arcydziel RPG nominujac sie ukoronowaniem i zajebistoscia gatunku. I oby dotrzymal slowa!

A co z edycja extended final cut? Mozemy byc pewni, ze ilosc bledow i niedociagniec zarowno fabularnych jak i graficznych jest starannie kontrolowana przez szanownego pana o nicku "Fak ju giv my many", ktory kazal oszpecic gre tak aby za rok wydac jej pelna wersje w promocyjnie niskiej cenie robiacej fanom z portfela ustep bez papieru toaletowego na srodku pola przy autostradzie do nikad. Byc moze wlasnie dlatego czekamy dzisiaj 3 miesiace...Buleczka zbyt goraca i chrupiaca daje dupy nie pieniadza.
Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #518 dnia: Styczeń 15, 2015, 17:06:03 pm »
Ekskluzywne gry zawsze były tworzone pod konsole. Od kilku lat można zaobserwować trend odwrotny, coś najpierw powstaje na jedną konsolę, a niedługo później ląduje na PCetach. Powód jest jeden: pieniądze. Konsole zapewniają zbyt mały zysk, przeportowanie nie jest aż takie drogie, w końcu obecna generacja konsol bazuje na prockach x86.

Wyobraźcie sobie, jakie byłyby lamenty, gdyby wymagania wieśka 3 były takie same jak np. wieśka 2. Byłyby jeszcze większe, bo brak rozwoju w stosunku do poprzedniej części.
Jak grałem W2 tuz po premierze, to raczej nie spotkałem się z błędami. W 1 były pomijalne - krzaki na bagnach.

EDIT: http://pclab.pl/news61444.html
Filmik przedstawiający niektóre aspekty uniwersum wiedźmina.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2015, 17:39:11 pm wysłana przez Lowcap »

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #519 dnia: Styczeń 15, 2015, 18:24:58 pm »
Ostatnio zauważam, że porty mają się coraz lepiej. Ale to pewnie właśnie dlatego, że wydanie gry na PC ekipa developerska ma w głowie już od początku, a nie długo po fakcie (czyli po premierze na konsole). Dorzucając do tego jeszcze fakt, że w końcu wszystkie gry są tworzone na pecetach... dużo nie trzeba było. Mieli wyjebane = porty były na odpierdziel, miesiące/lata po premierze na konsole i albo miały błędy, albo marnie chodziły. Teraz im się chce i nagle można wszystko. No nic, dla mnie bomba.

Co do wymagań W3 - byłbym naprawdę dobrej myśli.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #520 dnia: Styczeń 15, 2015, 22:19:54 pm »
Nowy zwiastun, z Jędrulą (?) w roli lektora (kaznodzieja). :)
https://www.youtube.com/watch?v=DNvCGGLXkIU
Całkiem to zgrabne. 
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #521 dnia: Styczeń 15, 2015, 23:06:28 pm »
Nowy zwiastun, z Jędrulą (?) w roli lektora (kaznodzieja). :)
https://www.youtube.com/watch?v=DNvCGGLXkIU
Całkiem to zgrabne.

Panie Jacku, jasna cholera, tej wojny nikt za nas nie wygra.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #522 dnia: Styczeń 16, 2015, 04:54:55 am »
Cytat: Lowcap
Powód jest jeden: pieniądze. Konsole zapewniają zbyt mały zysk, przeportowanie nie jest aż takie drogie, w końcu obecna generacja konsol bazuje na prockach x86.
A to ciekawe, bo jednocześnie dla mnożenia zysku Sony regularnie wykłada grube pieniądze na wsparcie dla małych i średnich studiów (m.in. Quantic Dream, Naughty Dog), by potem ich gry ukazały się jako exclusive'y na PlayStation i można było popijać mojito, patrząc jak zyski rosną - zwłaszcza że przemysł gier wideo to nie przemysł filmowy, tu naprawdę ciężko jest zrobić słabą grę przy dużym budżecie. Jakoś nie wydaje mi się, żeby Sony zarobiło mało choćby na "Heavy Rain" czy "The Last of Us" i by zamierzało pozwolić na wydanie tych gier również na PC.

Przecież w Stanach prawie nikt nie gra na kompie.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #523 dnia: Styczeń 16, 2015, 07:05:33 am »
A to ciekawe, bo jednocześnie dla mnożenia zysku Sony regularnie wykłada grube pieniądze na wsparcie dla małych i średnich studiów (m.in. Quantic Dream, Naughty Dog), by potem ich gry ukazały się jako exclusive'y na PlayStation i można było popijać mojito, patrząc jak zyski rosną

Właśnie. Sony. Twórcę konsoli, który jakoś musi zachęcić, by kupowano jego sprzęt. Nawet jeśli wydawanie gry tylko na jednej konsoli nie ma sensu z ekonomicznego punktu widzenia. Czasy gdy tzw. third party samo z siebie wspierało tylko jedną konsolę umarły razem z PS2.

Cytuj
zwłaszcza że przemysł gier wideo to nie przemysł filmowy, tu naprawdę ciężko jest zrobić słabą grę przy dużym budżecie.
2014 rok co rusz pokazywał, że jednak można.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #524 dnia: Styczeń 23, 2015, 21:34:57 pm »
Ledwo odzyskalem neta i pierwsze co widze to film z Wiesia 3. Ma byc jakis event gdzie bedzie mozna sobie pograc.
https://www.youtube.com/watch?v=wqat43KUAxY
Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)