Autor Wątek: Wiedźmin 3: Dziki Gon  (Przeczytany 170011 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #375 dnia: Sierpień 20, 2014, 06:54:32 am »
OMG, może jeszcze całą grę obejrzyjmy zanim w nią zagramy.....
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Whitefire aka MOiW

  • Wiadomości: 35
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #376 dnia: Sierpień 20, 2014, 16:31:01 pm »
A na mnie zrobiło ogromne wrażenie, włączyłem z myślą że chwilkę luknę i wyłączę, a zobaczyłem całe. Pograć i tak nie pogram, przynajmniej u siebie na kompie  :D
Królestwo - Nowicjusz Ognia

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #377 dnia: Sierpień 20, 2014, 19:23:02 pm »
Klimek. spokojnie. przecież to jest większość opublikowanych gamaplayow pokazana w jednym spójnym fragmencie. no i masz na nim pokazane wszelkie innowacje.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #378 dnia: Sierpień 20, 2014, 21:45:23 pm »
Ja tam wolę wszystkie innowacje zobaczyć, jak już zainstaluję grę na swoim kompie :P Wtedy mam 100% niespodzianki
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #379 dnia: Sierpień 20, 2014, 21:50:06 pm »
to w sumie czemu czytasz tematy o w3, skoro z założenia są przeznaczone do dzielenia się nowinkami i wrażeniami, co naturalnie naraża na spoilery?

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #380 dnia: Sierpień 21, 2014, 06:58:12 am »
Bo to jest tylko gdybanie co będzie i czego nie będzie, albo w sumie 90% to biadolenie, jaka ta gra będzie beznadziejna, bo robia ją Polacy, którzy chcą zrobić drugiego Skyrima :P
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #381 dnia: Sierpień 21, 2014, 09:56:51 am »
no ale dostales gejmplaj na ktorym masz pokazane co bedzie. :D
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #382 dnia: Sierpień 21, 2014, 12:59:10 pm »
no i dlatego, że na gameplay'u ma pokazane co będzie, nie ogląda go. i ma w tym racje, bo w dużych grach zazwyczaj cieszą małe smaczki, a nie to że do przejechania go potrzeba 40 min (konno) czy też że będzie można odwiedzić Novigrad czy Skajlige. zejdźcie już z klimka, zajmijcie się grą czy fanatycznymi fanami
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #383 dnia: Sierpień 21, 2014, 16:49:13 pm »
zaraz "zejdźcie", z ciekawości pytam, bo temat już z samego tytułu jest spoilerogenny ;p

Klimek - chyba "90% to biadolenie, że jak ktoś w ogóle śmie krytykować wiedźmina, skoro go robią polacy", fixed for you :D

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #384 dnia: Sierpień 22, 2014, 16:37:54 pm »
Wiedźminowskie Q&A
https://www.youtube.com/watch?v=EhgHj2Eu34s
Polisz inglisz, ale są napisy PL.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #385 dnia: Sierpień 22, 2014, 19:15:06 pm »
"Geralt jest mistrzem miecza, który używa świetnych ostrzy i jest do nich przywiązany, więc nie, nie będzie można rozbrajać czy podnosić broni przeciwników i używać ich przeciwko nim"
"Geralt jest szermierzem, woli konfrontacje twarzą w twarz, więc mechaniki czy scen skradankowych nie będzie"

no, fajnie, faktycznie dbają o to by styl walki wieśka był jak o oryginale. idę przeczytać jeszcze raz książkę, muszę znaleźć moment gdy Geralt strzela z kuszy
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #386 dnia: Sierpień 22, 2014, 20:50:35 pm »
Nie podoba się motyw strzelania z kuszy, to jej nie będziesz używał, proste. Jednemu przeszkadzają innowacje, drugi powie, że ich mało albo w ogóle, boże jak temu narodowi dogodzić.
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #387 dnia: Sierpień 22, 2014, 21:26:24 pm »
chce statków kosmicznych i skałkowego gatlinga dla geralta, a potem narzekać na zły naród że mu innowacje przeszkadzają ::)

//wersja dla nierozumiejących aluzji - tia, miło jak są innowacje, ale sam fakt że coś jest innowacją nie znaczy automatycznie, że akurat to co dają do gry było grze potrzebne. Czy kusza jest zła czy dobra nie wiem, gówno mnie ona szczerze mówiąc obchodzi, ale spójrzmy na Assassins Creedy - czy innowacją, której  ta gra desperacko potrzebowała NAPRAWDĘ były bitwy morskie, kiedy skradanie czy walka były skrajnie niedoruchane już od pierwszej częsci, a seria opowiada niby o działających w cieniu zabójcach? No chyba nie.//

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #388 dnia: Sierpień 22, 2014, 21:34:55 pm »
akurat, to statki im w trójce wyszły najlepiej z całej gry. :D W AC 4 to te statki so fajne przez pierwsze 2 godziny.
a AC 1 ssie po całości.

Trochę gryzie mnie ta kusza, aczkolwiek, czemu nie? Może być użyteczne. Cóż, należy nie zapominać, że Geralt książkowy praktycznie nie używał eliksirów, jak też często improwizował. ;)
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #389 dnia: Sierpień 22, 2014, 21:44:49 pm »
Elrath, nie że nie będę używał skoro będzie koniecznie potrzebna do pokonania niektórych bestii

Sent, dokładnie jak mówisz, pełna analogia. Black Flag był najlepszą grą o piratach w jaką grałem-ale nie jest już asasynem. Tutaj powoli robi się podobnie. Już noży do rzucania i petard w książce nie było, ale dało cię to przeżyć... ale kusza? I to jeszcze zapewne paranormalna, jednoręczna kusza napinana w sekundę jedną ręką (lewą) której bełty przebijają smocze łuski. Cudownie poprostu.

Innowacje są też i dobre-ten system uników bloków i podobnych, a także rozbudowana alchemia. Z drugiej strony znowu można pić potki w walce. Po to chyba wiesiek dostał zmysł łowczy by wiedzieć na co wpadnie i przygotować się stosownie do przeciwnika przed sobą, ale co ja tam wiem...

Blady, jak miał potki przy sobie i miał czas się przygotować (strzyga, most nad kanionem) to pił.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2014, 21:47:04 pm wysłana przez wardasz »
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć