Autor Wątek: Wiedźmin 3: Dziki Gon  (Przeczytany 169783 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #120 dnia: Grudzień 11, 2013, 13:27:57 pm »
Cytat: Klimek
Ogólnie dyskusja niezbyt przyjemna, obrzucacie błotem grę, która ma wyjść dopiero za rok, a obrzucacie błotem na podstawie kilku krótkich trajlerów i zapowiedzi nie jest w zbyt dobrym tonie.
Hmm, mam wrażenie, że czytaliśmy inne teksty. Bo ze strony tych, którzy rzekomo, wedle Twojej relacji, obrzucają błotem grę, widzę długie, obszernie wypunktowane i uzasadnione argumenty, które gdyby połączyć, mógłby wyjść mały artykuł. A, żeby daleko nie szukać, z Twojej strony widzę tylko puste teksty w stylu "nie czepiajta sie gry przed premierą, bo to nie jest w dobrym tonie". No cóż...


Naprawdę fajnie że przechodzi metamorfozę z podlotka na twardą sukę (...)
Jak mnie ta baba wnerwiała... Ja wiem, zabieg marketingowy w celu przyciągnięcia większej ilości osób, nie tylko fanów książek, bo takie "zimne suki" są teraz na topie, ale dla mnie kompletnie nietrafione. Już pomijam ten straszliwy brak konsekwencji, o którym napisał już Sent. Chodzi też o to, że Triss w wydaniu Sapka była bądź co bądź o wiele ciekawszą, a przede wszystkim oryginalniejszą postacią.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2013, 13:34:07 pm wysłana przez Dassanar »
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #121 dnia: Grudzień 11, 2013, 13:45:31 pm »
Bo Triss w grach to rudowłosa Yen, bo nie chcieli dawać prawdziwej Yen, bo wymagałoby to zbyt duzego grzebania przy fabule. A potem w sumie i tak mieli na to wyjebane.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #122 dnia: Grudzień 11, 2013, 15:23:43 pm »
Pewnie wyszli z założenia, że walić jak się nazywa, ważne że cycki są   ::)

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #123 dnia: Grudzień 11, 2013, 18:43:31 pm »

IMHO idealnym pomysłem byłoby taki topic założyć (albo wydzielić z tego), bo może w końcu by się zrodziła jakaś dyskusja międzyrpgowa, a nie tylko fanthready poszczególnych gierek.

stoi. Miał być krótki topic, wyszedł pseudofelieton ._. Cóż, może przynajmniej da się to jakoś ogarnąć i wrzucić na główną.

Arim - ta, i że rude przyciągają więcej niewyrzytych, bo triss miała kasztanowe włosy (co o ironio widać nawet na jej sekskarcie w jedynce), ale ddali ją ostatecznie w opcji Michał Wiśniewski ;p

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Seksrator

  • Wiadomości: 187
  • Cham i Prostak
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #124 dnia: Grudzień 23, 2013, 16:54:10 pm »

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #125 dnia: Grudzień 23, 2013, 22:41:19 pm »
Najbardziej urzekł mnie fragment, w którym mowa o questach pobocznych. W wielu grach cRPG nużyło mnie przyjmowanie na siłę questów pobocznych "ponieważ wykonanie ich daje expa i hajs". Chciałbym mieć w końcu sensowny dylemat pomiędzy akceptacją a odrzuceniem questa, bo jak do tej pory nie było sensu odrzucać zadań pobocznych gdyż to oznaczało tylko stratę dodatkowych expików czy itemków. Ciekawe, jak twórcy chcą rozwiązać, aby odrzucanie zadań pobocznych miało sens.
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #126 dnia: Grudzień 23, 2013, 22:49:26 pm »
jest taka opcja-system rozwoju postaci przez trening, jak w skyrimie. nie ma expa za wykonanie zadania, (w sumie to w ogóle nie ma expa w zwykłym tego słowa znaczeniu) więc nie ma takiego parcia na qesty poboczne. jak ktoś umie grać fabularnie to pojawia się pytanie "czy potrzebuje tak bardzo kasy by to zrobić, czy se odpuszczę" o ile w skyrimie mamy randomową postać i łopatologiczne zadania, to w klimatycznym wieśku, kierując przenikniętym dylematami moralnymi i wątpliwościami Geraltem miało szansę odnieść to skutek-ale wątpię by taki system rozwoju użyli twórcy z CDPR
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #127 dnia: Styczeń 03, 2014, 12:41:30 pm »
Nie wydaje wam sie ze Ci ludzie odpowiedzialni za W3 wygladaja jakby mieli z 16 lat? Ciekawe czy to dobrze, czy zle. Do tego jeden z nich wyglada jakby jego stary jaral niewiernych z Osama.
Nadal nie mowia nic o laskach w grze i seksie. W1 dal nam takie kategorie jak threesome, office, orgy, amateur, teen, mature interracial z ludzmi, elfami, driadami, nieumarlymi itp. W2 dostarczyl Sukkubice i nieruchalna laske z wasem. W ogole byl slaby pod tym wzgledem W2. A W3? Bedzie Czerwona Latarnia? Nic nie mowia. Chce zobaczyc jak Geralt ma wybor zaliczyc syrenke. Oby rozdawanie prezentow wrocilo...Przydala by sie tez jakas blondi dla odmiany. Shani byla ruda, Triss tak samo, Yeneffer ponoc jest szatynka a jedyne blondzie w grze to niebieskookie dziewczyny i Zygfryd.
 
Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #128 dnia: Styczeń 03, 2014, 16:03:11 pm »
o co jak o co, ale o ten element bym się nie martwił.

..i rly, robią z Yen szatynkę? :|

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #129 dnia: Styczeń 03, 2014, 16:24:41 pm »
Yen zawsze miała kruczoczarne włosy, jak dadzą jej inne to kogoś zabije... najlepiej ją. Tris się ucieszy :D
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #130 dnia: Styczeń 03, 2014, 17:50:35 pm »
juz o tym pisałem, tris swoją drogą też nigdy nie była ruda.. co zabawne, w jedynce na sekskartach miała dobry kolor włosów..

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #131 dnia: Styczeń 03, 2014, 17:55:31 pm »
wiesz, w książce mówiła że nigdy wydekoltowanej sukni nie założy, a to co nosi w jedynce...
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #132 dnia: Styczeń 03, 2014, 18:22:26 pm »
Już to kiedyś pisałem, cycki mają przyciągać niewyżyte dzieciaki i nerdów co lubią wirtualne laski, taki chwyt marketingowy.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #133 dnia: Styczeń 03, 2014, 20:45:02 pm »
w dwójce jakoś dekoltu nie ma i i tak wygląda zaje***
ale mniejsza z tym, znowu schodzimy z tematu
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #134 dnia: Styczeń 03, 2014, 20:50:07 pm »
watek jest o wiedzminie, wiec nie wiem gdzie tu zejscie :P Jesli chcieli pokazac cycki, to triss byla po prostu zlym wyborem i choc sapek jako czlowiek to tez taka zalosna kanalia odcinajaca kupony, to tym razem akurat nie ma mu sie co dziwic ze każe nie traktować gier jako sequela książek. Po prostu nie mają żadnego sensu, jak nie zachowuje się podstawowych 'wyznaczników' bohaterów. I dotyczy to Tris, Yen, Jaskra, gonu czy kogokolwiek innego

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!