Forum RPG Center

Gry => Gry komputerowe => Wątek zaczęty przez: Legion w Kwiecień 02, 2015, 11:32:16 am

Tytuł: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Legion w Kwiecień 02, 2015, 11:32:16 am
(http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/0/04/Heroes_of_the_Storm_logo.png) (http://eu.battle.net/heroes/pl/)

Heroes of the Storm™ to szalona, sieciowa, drużynowa bijatyka z udziałem twoich ulubionych postaci z gier Blizzarda. Rozwijaj i modyfikuj bohaterów z uniwersów Warcrafta, StarCrafta i Diablo, by dopasować ich do swojego stylu gry. Stwórz zespół ze swoimi znajomymi i weźcie udział w szybkiej rozwałce na zróżnicowanych polach bitew, które wpływają na strategię i styl rozgrywki.

(click to show/hide)
Informacje o grze. >><< (http://eu.battle.net/heroes/pl/game/)

Rozgrywka:
(click to show/hide)

Polecam motzno, bardzo. ;)

Pochwale się, moja ostatnia gra Tyrande. :P  (https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t35.0-12/11069971_900202010002914_69754644_o.jpg?oh=cc2d4d0553921d9af952c4f4b96e42af&oe=551F913D&__gda__=1428067744_f5312dfe8386617bb3b5a79cf4fee058)
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: C w Kwiecień 07, 2015, 01:49:06 am
Ale chaos w tym OPku. Kogo tam cytujesz? Siebie?

Dzisiaj ukończyłem samouczek. Uther już do jego końca nie wspomniał ani słowem ważnego pytania zadanego przez Jima Raynora: "czemu właściwie tu jesteśmy/po co to robimy?" Zapewne usiłował umknąć egzystencjalnej grozie wywołanej tym czającym się gdzieś w tyle głowy przypuszczeniem, że to wszystko jest na nic, że nieskończona bitwa nie ma żadnego usprawiedliwienia, respawn po śmierci sprawia, że życie staje się puste i pozbawione sensu.

Blizzard jest znany z popełniania kluczowych błędów (nieoferowanie wsparcia DociE i pozwolenie Valve na podebranie im IceFroga sprzed nosa) i tendencja ta ujawnia się w modelu finansowym w ich grze zaczerpniętym z LeLa zamiast DotY 2, wspartym grindowatymi codziennymi zadaniami z Hearthstone'a. Już pędzę robić moje daily questy by zdobywać szekle.

Kurewstwem z ich strony jest też to obfite obsypywanie złotem na początku przygody z grą. Już jednak widzę, że kurek powoli się zakręca i każdy następny "poziom" profilu wymaga grania częściej, a worek z szeklami przyznawany jest w coraz większych odstępach poziomowych.

Gra promuje też łączenie się w drużyny przez oferowanie premii do "doświadczenia" (a więc nieco częstszy przypływ growych pieniędzy) grupom grającym razem.

O nie, ja się w to nie dam wkręcić. Głupie grindowanie i klatki Skinnera. To nie jest prawdziwe życie, nie musimy być częścią tego systemu. I o ile w realu wymknięcie się systemowi na ogół oznacza bezdomność i samotność, tak w Bohaterach Burzy znaczy to tylko, że jest się ograniczonym do pięciu bohaterów, co polecam. Limit rotującej piątki darmowych bohaterów w ogóle jest kolejnym głupim pomysłem zaczerpniętym z LoLa. Przecież sam Arthas mówił, że może być tylko jeden Książę Ciemności. Nie może być ich dwóch. Albo dwóch Panów Grozy. Nie chcę widzieć duplikatów!

I przecież WoW jest kanoniczny, a w Gniewie Króla-Licza Tirion Fordring odkrył, że Arthas został w całości pochłonięty przez wolę korony Lich Kinga. Dlaczego zatem w HotS nazywa się go Arthasem, a nie Ner'Zhulem?

Gra ładnie wygląda. Podoba mi się możliwość przywołania Hyperiona (widoczny niestety jedynie jego cień) przez Raynora, by pospuszczać z niebios trochę laserów. Tychus Findlay też jest w porządku typem, gdy wsiada w ogromnego mecha i wprowadza totalne upodlenie.

Boty, chociaż nie posiadają świadomości, czasem dysponują lepszą inteligencją od prawdziwych graczy. Dobrze odczytują przebieg rozgrywki i starają się grać zespołowo, kładąc duży nacisk na cele mapy. Ci prawdziwi czasami się gubią. Chyba wolę graczy komputerowych. Łatwiej ich też pokonać.
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Legion w Kwiecień 20, 2015, 17:36:17 pm
http://www.youtube.com/watch?v=PlKZzFHGwoE
Jeżeli jeszcze ktoś nie ma dostępu do bety, niedługo premiera. :)
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Kaseven w Maj 03, 2015, 08:49:44 am
Heroes of the Storm to MOBA dla ludzi, którzy na ogół za tym gatunkiem nie przepadają (a do których się zaliczam). Co warto o niej wiedzieć:
- Rozgrywka jest BARDZO dynamiczna. Mecze trwają około 20 minut, a już w pierwszych 30 sekundach krew się leje.
- Podobnie jak Hearthstone, HoTS ma bardzo niski poziom "wejścia", duży nacisk położono na przejrzystość gameplayu i zasad. Jednakże im dalej w grze, tym większe znaczenie ma skill, dobra znajomość słabych punktów innych bohaterów oraz odpowiedniego pozycjonowania się na mapach (które swoją drogą są świetnie skonstruowane, co docenia się zwłaszcza grając Murky czy Abathurem).
- Jest jeden poziom dla całej drużyny, na który wszyscy wspólnie pracują. Jeśli jedna drużyna zyska bardzo dużą przewagę, ta druga dostaje bonus do zdobywanego doświadczenia, dzięki czemu może nadgonić lidera (anty-snowball, zawsze trzeba mieć się na baczności). Współpraca w drużynie ma tu ogromne znaczenie.
- Zamiast złota i itemów jest drzewko talentów, rozwijane z kolejnymi poziomami. Jeśli zajmiemy obóz najemników, pomaszerują oni na forty wroga.
- Jest aż 7 rodzajów map, gdzie rywalizujemy o różne objectivy: od drużynowych walk o daninę po zbierania złota dla pirata.
- Kilka postaci jest naprawdę niestandardowych, np. Abathur, który nie bierze bezpośrednio udziału w walkach, zostaje w bazie i jest overmindem, który obserwuje mapę, rozstawia na niej pułapki, wysyła szarańczę na wrogi forty i daje różne buffy oraz tarcze bohaterom. Jako jedno z ulti może wybrać stworzenie kopii dowolnego bohatera, którym kieruje przez pewien czas.
- Modele bohaterów i ich skórki są naprawdę klawo zrobione: nim odpaliłam pierwszą rozgrywkę, spędziłam godzinę podziwiając pomysły i szczegółowość twórców.

Premiera już za miesiąc, ale gdyby ktoś chciał zagrać wcześniej, to zostały mi jeszcze 4 klucze do bety.
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Lowcap w Maj 03, 2015, 12:56:46 pm
Mnie został jeden klucz, pozostałe 3 poszły jako dodatkowe nagrody w konkursie na odezwę do narodu.

Próbowałem kiedyś Dotę 2 i Dead Island: Epidemic.
Epidemic jest zwyczajnie słabe. Dota 2 mi nie podeszła, jedna mapa, jeśli dobrze zczaiłem zasady to konieczność wyuczenia i doskonalenia konkretnych taktyk. Kolejny dzień i znowu to samo.

Plusy HotS'a Ka7 dobrze wypisała, polecam motzno. Gra jest elastyczna i nic nie wkurza bardziej niż typowi liniowcy.
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Maniaks w Maj 03, 2015, 12:59:51 pm
Nie mogę czytać takich rzeczy, bo mnie zachęcacie, a wiem, że jak zacznę, to nie będę potrafił przestać w to grać. Dlatego usilnie trzymam się z daleko od tego typu gier. Wystarczy, że przez Lola straciłem trochę czasu i przede wszystkim nerwów.
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Seksrator w Maj 03, 2015, 14:13:21 pm
Ja mam jeszcze 3 klucze jbc
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Master of Gorzała w Maj 03, 2015, 18:14:38 pm
Mam 4 i pewnie moge miec jeszcze od cholery ich.

Sęk w tym, ze nawet nie zagrałem raz. Oh well.
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Lowcap w Czerwiec 04, 2015, 16:24:53 pm
Gra jest już dostępna dla wszystkich. Ponoć za zalogowanie się między 2 - 8 czerwca są jakieś bonusy.

EDIT: Bonusy: Portret (gracza tygodnia premierowego - wygląda fatalnie swoją drogą)
ZA 12lv postaci dostałem rewersy kart do Hearstone
Za coś dostałem miniaturkę Cmentarnego Golema w WOWa...
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Kaseven w Lipiec 06, 2015, 22:53:04 pm
Choć w HOTSie jest wiele postaci do wyboru, gram właściwie tylko jedną - barbarzynką Sonyą. Jest to dla mnie dość nietypowe, bo zawsze w grach zespołowych wybierałam healerów trzymających się na tyłach. Tutaj uwielbiam być na froncie, odpalać Gniew Berserkera i używając whirlwinda wbijać się w trzon drużyny przeciwnika, siejąc zamęt, zmuszając casterów do ucieczki i czując się niepowstrzymana (berserk tak bardzo <3 ). Sonya ma jedną ogromną wadę: stun w odpowiednim momencie szybko wyprawia ją na tamten świat, dlatego jest uważana za jedną z najsłabszych postaci. W dodatku jest zaklasyfikowana jako wojownik, podczas gdy w rzeczywistości jest hybrydą woja i zabójcy, a tankowanie w jej wydaniu to naprawdę ciężki kawał chleba. Choć Sonya wymaga drużyny rozumiejącej jej mocne i słabe strony, o co często trudno w krótkich meczach, gra nią sprawia sporą frajdę. Sonya z odpowiednim supportem to takie uczucie: https://youtu.be/36lSzUMBJnc?t=3m3s
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: xilk w Lipiec 07, 2015, 17:58:26 pm
Kumple grają od jakiegoś czasu. Ja myślę, by się skusić i dołączyć do ich zakręconej drużyny :D Jednak jeszcze nie teraz, może od przyszłego tygodnia, zobaczę po weekendzie ;)
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Lifu w Sierpień 29, 2015, 23:54:12 pm
Jeśli chodzi o moje przygody z MOBA - kiedyś próbowałem zabrać się za Dote 2, ale jakoś nie potrafiłem zostać przy tej grze na dłużej. Przez to też problemem było ogarnięcie tego ogromu postaci, który tam jest. W HotSie szybko poznałem praktycznie każdą postać, dzięki czemu gra mi się bardzo komfortowo. No i wielki plus za 9 map z różnymi objectivami i campami (choć teraz znowu Dota 2 Reborn też ma oferować większą różnorodność, z tego co słyszałem).
Tak czy inaczej, HotS przyciągnął mnie na nieco dłużej. Grywam teraz już trochę mniej niż na początku, ale nie mam takiego odrzutu jak po jakimś czasie grania w Dote, nadal chętnie raz na jakiś czas wpadam zagrać kilka meczów.
Co do golda - IMHO nie jest to wielki problem, jeszcze teraz, kiedy są dodatkowo gobliny i bonusowy gold, za bodajże 9 poziom bohatera. Mam w tej chwili większość postaci, które mi się podobają, a kolejne 10k kisi się na moment, kiedy Monk stanieje ;)
A które z postaci mi się podobają? Najlepiej gra mi się Vallą, Sylvaną oraz Sgt. Hammer. Do postaci dystansowych mam ogólnie jakieś lepsze wyczucie niż do tych, które walczą w zwarciu. Wychodzi, że gram najwięcej specjalistami i zabójcami, niemało też grywam supportami (Brightwing>Malfurion>Lili), szczególnie kiedy tworzymy drużynę z kumplami. Tanków zazwyczaj zostawiam komuś innemu.
Wcześniej bardzo dużo grałem też Novą - z nią niestety jest mały problem, bo ludzie w rankedach jej już za bardzo nie akceptują i uważają za słaby pick - ale to po części zrozumiałe w teamie, gdzie nie ma dobrej komunikacji (pomijając już te faktyczne wady). Trochę inaczej jest jak gra się ze znajomymi i gada z nimi przez TS.
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: xilk w Wrzesień 11, 2015, 09:58:14 am
No i Heroes of the Storm trochę mnie wciągnęło ;) Najczęściej gram z kolegami, ale i czasem sam, jak nie mogę się na nich doczekać :D


Ostatnio w Szybkim meczu grałem ETC, a w przeciwnej drużynie był Diablo. Moja postać dobiła Diablo i ETC zaśpiewał:
"Widziałem Diabla cień
do piekła odesłałem go"

Tej drugiej linijki nie jestem pewien, ale i tak fajnie to brzmiało :D Kocham takie smaczki ;)

Choć Sonya wymaga drużyny rozumiejącej jej mocne i słabe strony, o co często trudno w krótkich meczach, gra nią sprawia sporą frajdę. Sonya z odpowiednim supportem to takie uczucie: https://youtu.be/36lSzUMBJnc?t=3m3s
Ta, wiem coś o tym :D Ja z reguły gram zabójcami i specjalistami. Jednak w końcu ogarnąłem ETC i wiele meczy teraz gram tą postacią. A kto ETC nie docenia, to niech posłucha jego Pogo, gdy za jego plecami będzie masa Fanów ^^

ETC jest jedynie wrażliwy, gdy w przeciwnej drużynie jest Zeratul i/lub Nova, bo na ukrywających się zabójców mało co poradzę (choć moje obszarowe ataki ich odsłoniły nie raz :D) i ciężko mi od nich uciec. Choć gdy w przeciwnej drużynie Zaratul jest sam, to potrafiłem go zabić własnoręcznie, bo dostawał ogłuszenie, odpychanie i sporą ilość obrażeń ;)
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Lifu w Wrzesień 11, 2015, 17:37:05 pm
Winrate ETC spadł jakiś czas temu dosyć mocno... ale nadal jest to bohater, który przy dobrym zgraniu potrafi bardzo dużo zdziałać. Dobrze wycelowane pogo może wygrać teamfight. Cała drużyna przeciwników złapana przy skrzyni na Blackheart's Bay albo w wąskich przesmykach na Cursed Hollow to bardzo fajny widok :D

Mój BattleTag to Lifu#2795, gdyby ktoś chciał pograć (pewnie jakoś po 16 września będę miał trochę więcej czasu).
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Kaseven w Wrzesień 11, 2015, 21:05:08 pm
Ostatnio spróbowałam pograć Kerrigan i pokochałam tą postać. Kupiłam sobie nawet skórkę hrabiny, która imo jest prześliczna (http://cdn.blizzardwatch.com/wp-content/uploads/2015/05/heroes-kerrigan-countess-skin.jpg), a zamiast przyzywać wierzchowca transformuje cię w słodkiego nietopyrka :D
Ale początki były ciężki, oj bardzo. Keri to melee zabójca z bardzo małą ilością życia, bez mechanizmu ucieczki poza talentami i zadaje solidne obrażenia tylko jeśli uda się jej wykręcić kombo. Jednakże obok Zeratula to chyba najlepszy mage-killer w grze, potrafi zrujnować bezpieczne pozycjonowanie przeciwnika. Dwa patche temu talenty Keri zostały trochę zmienione - generowanie osłon ma teraz więcej sensu, Maelstorm stał się bardzo użyteczny.

Btw nie mogę przestać śmiać się z nowego filmiku Carbota: https://www.youtube.com/watch?v=oEf156Aih0Q :D
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: xilk w Wrzesień 14, 2015, 21:34:35 pm
Winrate ETC spadł jakiś czas temu dosyć mocno...
Ja tam nie narzekam ;) Mi się nim świetnie gra, a czasem wręcz ubijam wrogich bohaterów jeden za drugim (ech ten pogłos działający w odpowiednim momencie). Tą postać zamierzam podbić do 10 poziomu teraz i wykupić skórkę mistrzowską (na razie na 10 mam tylko Vall, ale jej nie kupię skórki).

Dobrze wycelowane pogo może wygrać teamfight.
Dokładnie. Zwykle udaje mi się złapać 2-3 postaci, a nawet całą drużynę przeciwnika. Pogo nawet źle rzucone potrafi mieć efekt, szczególnie po 20 poziomie, bo zwykle wtedy biorę "mobilność" pogo lub grę po śmierci ;) Jak widzę, że przeciwnicy często moją postać zabijają, to biorę tę drugą zdolność i potem potrafię się nawet poświęcić, by zatrzymać wrogą drużynę na kilka sekund ;)

Mój BattleTag to Lifu#2795, gdyby ktoś chciał pograć (pewnie jakoś po 16 września będę miał trochę więcej czasu).
Wysłałem zaproszenie, więc jak będziesz, to zaakceptuj. Ja zwykle gram wieczorami, ale to też zależy.
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: xilk w Wrzesień 27, 2015, 11:05:45 am
Ostatnio miałem świetną akcję w Szybkim meczu.

Zatoka Czarnosercego, więc wiadomo wszyscy rzucają się na dublony i ich oddawanie. Nasi przeciwnicy od początku mają dużą przewagę. Zabijają nas dość często, tylko ja jako ETC na początku nie ginę. Przez sporą część gry udaje nam się zabić jedynie Leoryka dwa razy. W końcu przeciwnicy podchodzą pod naszą bazę, a tam zaczynają ginąć, choć jest nas trzech. Dwaj pozostali oddają monety, by rozpocząć ostrzał. Przeciwnicy tracą przewagę i na sam koniec gry idziemy po bossa.

Ugrane, poziom nasz się wyrównał po 19. Idziemy drużyną razem z bossem, a ja patrzę, że pojawiły się skrzynie, a blisko jednej z nich Raynar. No to porzucam drużynę, by mu przeszkodzić. I co? Jako wojownik zabiłem Raynara, który miał pełnię punktów życia :D A w tym czasie Boss i sam Muradin zniszczyli bazę wroga.

Musze fragment tej powtórki wrzucić na YT :D
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Kaseven w Listopad 23, 2015, 11:22:03 am
Na początek Carbot strikes again! :D https://www.youtube.com/watch?v=tnmCUqy91aA

Na fali fascynacji Legacy of The Void kupiłam sobie Artanisa w HoTSie (zapominając, że przy zakupie kolekcjonerki będę miała go za darmo :P ) i początkowo derpiłam tą postacią strasznie, próbując robić tankerski build na mocniejsze tarcze zgodnie z internetowym poradnikami. Później podczas szybkiego meczu miałam w swojej drużynie mistrzowskiego Artanisa, który wprost promieniował epickością: ogromny dps, świetne tankownie, godmode. Postanowiłam spróbować jego stylu rozgrywki - build na bliźniaczych ostrzach i tarczy słabej, ale bardzo szybko odnawialnej. I kurcze, to jest tak cholernie dobre! Artanis ma wówczas mobilność Illidana i można poczuć się jak na tym filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=gNF6rf5FI1w
U Artanisa życie zaczyna się od połowy życia - dopiero wówczas generują się osłony i zyskuje maksymalny dps. Standardowy healer nie jest dobrym rozwiązaniem, ale mamy plan na protosski tarczowy bromance z Tassadarem.

Btw podobają mi się niestandardowe pomysły Blizzarda, jak np. Cho'Galla - dwugłowy ogr kierowany jednocześnie przez dwóch graczy :D
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Pola w Czerwiec 17, 2016, 02:35:34 am
Jak ma sie zgrana druzyne to kurde z kazdej sytuacji da rade wysc. :o

Gram pomocnikiem I wykrecam najlepsze leczenie ever choc z zabijaniem gorzej wiadomix.
Ale bez Thanatosa to trzeba przyznac srednio by to wszystko szlo.
(click to show/hide)
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Pola w Czerwiec 18, 2016, 09:25:24 am
Nie wiem czy można pisać post pod postem, ale uważam że tak będzie lepiej.


Hahaha ja wiem, że duzo mi jeszcze brakuje. Ale serio strasznie się cieszę tym, że w końcu mogę zastosować jakieś techniki, strategie bo rozgrywka mi nie ścina i daje radę chociażby uciec.

Plus zupełnie inaczej się gra gdy masz do czynienia z ludźmi z którymi jakoś tak możesz ustalić co kto robi niż z randomowymi graczami(choć mogą być nawet lepsi w umiejętnościach, ale tu chodzi o czas, który np. zabiera czat itd.)
A taki dobrze rozegrany mecz daje niesamowite emocje, szczególnie jak siedzi się na telefonie i wszyscy się nakręcają :D


W HoTSach podoba mi się to, że każdy praktycznie dostaje te same narzędzia do ręki (zapłacić można tylko za jakieś skórki z ulepszeń) i to od naszych umiejętności zależy czy postać będzie OP czy nie, w danej rozgrywce.


W sumie każda postać jest dobra jeśli jest sterowana przez ogarniętą osobę. Ale wiadomo, każdy ma tam swoich faworytów.
Moi na chwile obecną to:

Kael'thas - mag, duże obrażenia/mało życia trzeba dobrze uciekać :D
Zeratul - assasyn/ swietna ucieczka i świetne krycie obrażenia ok
Jasnoskrzydła - to taki mały smoczkon super leczy, mega mobilność/ no i zależy tu jaką się ma drużynę bo można pójśc w polimorfowanie przeciwników, a jakiś zabójca wam ich wykańcza, albo w super leczenia i hmm... obrońce (wir który odpycha wszystkich wrogów na polu bitwy gdy sytuacja jest taka sobie, a ta umiejetnosc pozwala uciec całej drużynie.)
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Kaseven w Lipiec 05, 2016, 09:36:06 am
Ta propozycja skórki dla Leoryka jest tak dobra ^^:
(click to show/hide)
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: xilk w Grudzień 21, 2016, 19:59:46 pm
Postanowiłem odświeżyć trochę temat, licząc na nieco Waszej pomocy.

Chciałbym zdobyć Mechanopająka, czyli darmowego wierzchowca do HotS. Jest jednak mały problem - coś nie działa. Zrobiłem niby tak, jak powinno się. Mam konto na FB, polubiłem stronę (nawet "okejka" się pojawiła), ale wciąż nie mogę wybrać znajomych i przejść do kolejnego etapu.

Pojawia mi się następujące okienko:
http://imgur.com/a/X6Yav

Teraz pytanie, co robię źle? W środkowym miejscu pojawiają się moje dane, ale lista wyszukiwania jest pusta.

Pytanie zamieściłem też na forum HotS, ale tam też mogę poczekać na odpowiedź ;) Zresztą widziałem u kogoś z naszego forum, z kim grałem, że ma tego mechanopająka zdobytego. Stąd liczę na pomoc może z doświadczonej ręki :D
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Lowcap w Grudzień 21, 2016, 23:11:07 pm
To dziwne, klikniecie gdziekolwiek nie daje nic? Dałeś aplikacji uprawnienia?
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: xilk w Grudzień 22, 2016, 09:37:03 am
To dziwne, klikniecie gdziekolwiek nie daje nic?
Właśnie nie mam gdzie kliknąć. Jedynie w pole do wyszukiwania i tam mogę wpisać cokolwiek, ale i tak nie pojawia się nic. A nie, jeszcze mogę w ikonkę YT i Twitcha, ale to też nic nie daje.

Dałeś aplikacji uprawnienia?
Jakiej aplikacji? Jakie uprawnienia? Może powiem co zrobiłem/mam zrobione:
1) Uruchamiam przeglądankę FF (wyłączony AdBlock).
2) Podłączyłem konto na FB do konta Battle.net.
3) Polubiłem profil HotS na FB.
4) Wszedłem na ten link (https://teambuilder.heroesofthestorm.com/?setLng=pl-pl&utm_source=polscygracze&utm_medium=mechanospider).
5) Tam kliknąłem na dole przycisk "Stwórz drużynę" i pojawiło mi się okno takie, jak przedstawiłem na obrazku.

Powiem więcej, gdzieś tam ktoś radził, aby zrestartować pamięć podręczną przeglądanki. Zrobiłem to, ale efekt jest wciąż taki sam.
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Lowcap w Grudzień 22, 2016, 09:55:16 am
Po pierwszym wciśnięciu stwórz drużynę powinno Ci się coś takiego pojawić:
http://i.imgur.com/Tf6g96K.png
To wygląda jakby ta "apka" nie potrafiła podpiąć się pod Twojego facebooka. Może to kwestia ustawień prywatności na fb? Rozumiem, że cały czas jesteś zalogowany na fajsie.
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: xilk w Grudzień 22, 2016, 12:06:23 pm
Po pierwszym wciśnięciu stwórz drużynę powinno Ci się coś takiego pojawić:
http://i.imgur.com/Tf6g96K.png
No to się pojawia, ale bez listy moich znajomych na FB. Zatem aplikacja działa, ale niepoprawnie, bo jak pokazałem na screenie, zamiast listy mam tylko tło aplikacji.

To wygląda jakby ta "apka" nie potrafiła podpiąć się pod Twojego facebooka. Może to kwestia ustawień prywatności na fb?
Właśnie tego nie do końca rozumiem. Mam "standardowe" ustawienia, nie zmieniałem nic w nich, od czasów założenia konta.

Rozumiem, że cały czas jesteś zalogowany na fajsie.
Tak, domyślnie jestem zalogowany na FB. Powiem więcej, próbowałem uruchomić tą aplikację na np. IE, wtedy poprosiło mnie o maila i hasło, aby zalogować się na FB. Jednak po zalogowaniu efekt był taki sam.
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Lowcap w Grudzień 22, 2016, 12:40:46 pm
Sprawdź na fejsie, czy udostępniłeś listę znajomych aplikacji "kreator drużyn".
(http://i.imgur.com/oGOdBJr.png)
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: xilk w Grudzień 22, 2016, 17:26:23 pm
U mnie wygląda to tak:
http://imgur.com/a/6Jd1P

Zatem nie wiem, jak miałbym udostępnić listę znajomych tej aplikacji.

Edit:
Ok, nie ważne. Wreszcie się zdenerwowałem. Wziąłem usunąłem aplikację, a następnie kliknąłem, aby na FB ponownie ją pobrało. Wtedy udostępniłem też listę znajomych.
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Master of Gorzała w Kwiecień 04, 2017, 12:01:00 pm
Podjarani na wiadomosc o Hots 2.0?

Wklepane z przenośnej, komunistycznej radiostacji firmy LG.

Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Kaseven w Kwiecień 04, 2017, 14:18:45 pm
Podjarani na wiadomosc o Hots 2.0?
aleosohozi? :>
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Master of Gorzała w Kwiecień 04, 2017, 17:52:10 pm
https://www.youtube.com/watch?v=qrcaH7c_IjY
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Lowcap w Kwiecień 04, 2017, 19:34:53 pm
"Będzie byczo"
       ~Tauren
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Master of Gorzała w Kwiecień 06, 2017, 01:47:42 am
Jezeli przed wejsciem Hotsa 2.0 zagracie jedna gre, dostaniecie common chesta.
Na levelu 10 i 25 po epic chest.
Na 40 obecnie - stymulatpr na 30 dni.

Wklepane z przenośnej, komunistycznej radiostacji firmy LG.

Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Lifu w Kwiecień 09, 2017, 03:06:22 am
Podjarani na wiadomosc o Hots 2.0?

Wklepane z przenośnej, komunistycznej radiostacji firmy LG.

Można będzie praktycznie za darmo dostać skórki, które do tej pory kosztowały całkiem sporo. Nie ma na co narzekać :p
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Master of Gorzała w Kwiecień 09, 2017, 10:05:43 am
A heroic taunts?! "I'm on fire!"

Wklepane z przenośnej, komunistycznej radiostacji firmy LG.

Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Master of Gorzała w Kwiecień 22, 2017, 00:46:02 am
https://www.icy-veins.com/forums/topic/30267-get-20-free-heroes-with-mega-bundles/ Grubo. Czuje nasyp nowych graczy.

Wklepane z przenośnej, komunistycznej radiostacji firmy LG.

Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Kaseven w Kwiecień 22, 2017, 22:09:57 pm
Wróciłabym dla Alaraka (https://youtu.be/_phZou4qE9o <3), ale urlop od multiplayerów i wspólne granie w Wieśka za dobrze mi służą.

Dobry ruch z tą zmianą systemu monetyzacji i progressu - stary system, wzorowany na LoLu, był mocno do tyłu przy najnowszych grach F2P (skrzynki ftw). Poza tym dynamiczny gameplay HOTSa wykluczał monetyzację na customizacji umiejętności postaci (coś takiego było początkowo w alfie, kupowanie gemów itd.).
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: xilk w Kwiecień 22, 2017, 23:25:27 pm
https://www.icy-veins.com/forums/topic/30267-get-20-free-heroes-with-mega-bundles/ Grubo. Czuje nasyp nowych graczy.
Nie tylko nowych, ale też starszych, którzy nie grają aż tak często i brakuje im sporej części bohaterów.

Dla mnie te zestawy raczej nie są przydatne, ponieważ w dwóch przypadkach dostałbym 4 bohaterów, w kolejnym tylko 3, a w ostatnim 2.

Sam HoTS 2.0. będzie fajny. Szkoda tylko, że tzw. "weterani" zamiast docenić ruch Blizzarda, to jedynie potrafią płakać, że są poszkodowani w stosunku do nowych kont. Jeszcze potrafię zrozumieć ludzi, którzy zainwestowali w swoje konto realną gotówkę, a teraz nagle "nowi" będą to dostawać ze skrzynek. Choć mi nie przeszkadza, żeby nowi mieli jakiś sensowny start. Wolę nowego, który będzie miał szanse ogarnąć postacie szybciej, niż takiego, który powie mi w czasie draftu w lidze, że nie weźmie pomocnika, bo nie ma żadnego.
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Master of Gorzała w Kwiecień 22, 2017, 23:33:29 pm
Swoja droga nowa postac sie zbliza. Plotki glosza, ze Deathwing lub inny smok, bo ma teaserze sa szpony i ryk, ale czuje Hanzo do pary z Genjim bedzie.
Obczailiscie mape Hanamura? Dla mnie bomba.

Wklepane z przenośnej, komunistycznej radiostacji firmy LG.

Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Lowcap w Kwiecień 23, 2017, 00:31:38 am
Porównałem te paczki po 20 hirołsów (obecnie posiadam tylko 16)...
1 - mam 7
2 - mam 7
3 - mam 4
4 - mam tylko dwóch.
Tia, sporo na tym skorzystam :D
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Pola w Kwiecień 23, 2017, 11:18:21 am
Pomysł z paczkami darmowych bohaterów jest fajny. Ale mogli go zrobić wcześniej teraz to dla mnie tak trochę po ptokach ;] Tych bohaterów co lubię to w większości mam, a tymi co nie lubię grać to przy darmowej rotacji wbijam na 5 i odchodzą w zapomnienie.

Z zestawów brakuje mi:
assasyni- 4
flex- 6
support spec- 10 (a to ciekawe myślałam, że częściej gram supportami itd.)
tank - 9

I nie jestem pewna, którą paczkę wziąć pasowałyby mi flexy w sumie z tych postaci co tam wpakowali, ale rozsądniej wygladają niby supporty(tylko, że np. takim medivem i tak grać nie będę ;/ )


A i tak na HL wybieram najczęściej 5 postaci -> BW, Malf, Diablo, Li ming, Nazebo, Cassia, Sonia.


PS. Mam nadzieję, że nie będziecie mieć nic przeciwko temu jak dodam was na battlenecie, może jak będzie okazja to udałoby się jakiegoś unrankeda zagrać, a może jakby spasowało to i TL ;)
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Legion w Kwiecień 23, 2017, 13:23:48 pm
Cytuj
PS. Mam nadzieję, że nie będziecie mieć nic przeciwko temu jak dodam was na battlenecie, może jak będzie okazja to udałoby się jakiegoś unrankeda zagrać, a może jakby spasowało to i TL ;)
Po ty chyba ludzie podali swoje battle tagi. :D
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Master of Gorzała w Kwiecień 23, 2017, 14:44:58 pm
Mog#2135 - totalny nub. Nie gram za często, your call.
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Legion w Kwiecień 23, 2017, 14:50:05 pm
http://forum.rpg-center.pl/index.php?topic=1019.msg43791#new
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Kaseven w Kwiecień 27, 2017, 22:17:27 pm
Jednak wracamy do HoTSa porobić Nexus Challenge - mąż właśnie zobaczył nową skórkę dla D.Vy :D
Azhiria#2739 jakby co.
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Master of Gorzała w Kwiecień 28, 2017, 09:15:43 am
Pierwszy tydzien zrobiony. Do wyjscia nowego raida dwa miechy prawie, wiec mozna pofarmic skrzynki.

Wklepane z przenośnej, komunistycznej radiostacji firmy LG.

Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Pola w Kwiecień 28, 2017, 19:10:16 pm
Jednak wracamy do HoTSa porobić Nexus Challenge - mąż właśnie zobaczył nową skórkę dla D.Vy :D
Azhiria#2739 jakby co.

Wysłane zapro ^^
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: xilk w Kwiecień 30, 2017, 11:34:12 am
PS. Mam nadzieję, że nie będziecie mieć nic przeciwko temu jak dodam was na battlenecie, może jak będzie okazja to udałoby się jakiegoś unrankeda zagrać, a może jakby spasowało to i TL ;)
Jak mówiłem na Pyrkonie, możesz mnie dodać:
xilk #2586
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Kaseven w Maj 06, 2017, 14:51:15 pm
Chyba poprawili SI na elicie - bohaterowie robią czasem ciekawsze akcje, a podczas grania Novą wyciągają mnie ze stealhta w sytuacjach, gdzie normalni gracze prawie na pewno przebiegliby obok.

Rozbrajają mnie te nowe teksty motywacyjne: "zadałaś 18% więcej dmg niż zazwyczaj", "zajęłaś 40% więcej obozów najemników niż gracze na twoim poziomie", a nawet jeśli mecz był totalnie do (_!_) to dostanę "przyjęłaś 10% więcej dmg niż zazwyczaj, gratz! :P ).

Po testowaniu kilku bohaterów wracam jednak do mojego kochanego samobójczego Artanisa <3
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: xilk w Maj 07, 2017, 11:04:53 am
Jakby ktoś przegapił, to wciąż trwa konkurs:
https://contests.nvidia.com/pl-pl/heroes-of-the-storm-contest

Co można wygrać? Jakiś tam sprzęt lub odblokowanie wszystkich bohaterów w HoTS :D Co trzeba zrobić? Trzeba mieć konto na Battle.net, a później wejść w tamten link, tam wypełnić zadanie (kliknąć na portret Zul'jina), następnie podać swoje dane (imię, nazwisko, data urodzenia oraz adres e-mail, z którego rejestrowaliśmy konto na Battle.net). Na koniec między 26 kwietnia, a 31 maja rozgrywamy przynajmniej jeden mecz na serwerze EU i już.

Chyba poprawili SI na elicie - bohaterowie robią czasem ciekawsze akcje, a podczas grania Novą wyciągają mnie ze stealhta w sytuacjach, gdzie normalni gracze prawie na pewno przebiegliby obok.
Poprawili ogólnie każdy poziom SI. Elitarne boty potrafią usiąść na graczu, który się za bardzo zapędzi.

Rozbrajają mnie te nowe teksty motywacyjne: "zadałaś 18% więcej dmg niż zazwyczaj", "zajęłaś 40% więcej obozów najemników niż gracze na twoim poziomie", a nawet jeśli mecz był totalnie do (_!_) to dostanę "przyjęłaś 10% więcej dmg niż zazwyczaj, gratz! :P ).
Czasem te teksty są fajne, bo przynajmniej wiem, czy gram tą postacią lepiej niż inni lub ja sam w poprzednich grach.

Po testowaniu kilku bohaterów wracam jednak do mojego kochanego samobójczego Artanisa <3
Nie taki samobójczy. Potrafi naprawdę dużo wytrzymać :)
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Kaseven w Maj 07, 2017, 19:42:19 pm
Dziś o 22 będziemy z Grzesiem farmić skórkę D.Vy w trybie QM. Gdyby ktoś jeszcze był zainteresowany, to zapraszamy :)
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: xilk w Maj 10, 2017, 11:20:32 am
Dziś o 22 będziemy z Grzesiem farmić skórkę D.Vy w trybie QM. Gdyby ktoś jeszcze był zainteresowany, to zapraszamy :)
Ja przepraszam Cię Kaseven za jednak ostre słowa wczoraj. Po prostu po tej 22 byłem już naprawdę zmęczony zarówno dniem, jak też QM w HoTS... Szczególnie, że dwukrotnie miałem mecz, gdzie przeciwnicy mieli Variana, a u nas ani żadnego wojownika, ani nawet kogoś na pierwszą linię...

Do tego ta cała głupia Hanamura, gdzie dosłownie nie ma nigdy późnej gry, bo gra się kończy maksymalnie przy 16-17 poziomie... A jeszcze wrzuca mnie tam, jak chcę grać Petardą, która na tej mapie jest tak bezużyteczna, że nie wiem...

A ten mecz wczoraj, to naprawdę zepsuliśmy na całej długości. Graliśmy w 5, a wyszło na to, że ja zbierałem doświadczenie na dwóch liniach, a Wy w czwórkę ganialiście nie wiadomo po co za wrogiem, który Was nieźle eliminował. Następnym razem w 5 musimy wszyscy siedzieć na chat głosowy, a nie tylko część i jednak jakoś się komunikować.
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Kaseven w Maj 10, 2017, 21:21:37 pm
No problemo ;) Nie chciałam po prostu ciągnąć drużyny w dół - wiem, że nie jestem za dobrym graczem, a Grześ nie grał wcześniej w gry typu MOBA i się dopiero uczy. Natomiast kolejkując się jako drużyna 5-osobowa system dobiera nam inną piątkę, bardziej ogarniętą.
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Master of Gorzała w Maj 12, 2017, 18:27:05 pm
Ocho, widze, ze dobrze, ze xilka nie mam w znajomych.
Bom noob.
Ale mam kumpla na Platynie, co mi carry'uje gry.

Wklepane z przenośnej, komunistycznej radiostacji firmy LG.

Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: xilk w Maj 12, 2017, 20:02:12 pm
No problemo ;) Nie chciałam po prostu ciągnąć drużyny w dół - wiem, że nie jestem za dobrym graczem, a Grześ nie grał wcześniej w gry typu MOBA i się dopiero uczy. Natomiast kolejkując się jako drużyna 5-osobowa system dobiera nam inną piątkę, bardziej ogarniętą.
Wiesz, tamci nie grali chyba w 5 - osobowym składzie :D I grałaś ogólnie dobrze, ale po prostu zamiast zbierać doświadczenie z trzech linii (do 10 poziomu jest to przymus), to ja próbowałem coś zbierać, a wy lataliście nie wiadomo gdzie i nie wiadomo po co :D Artanisem grasz naprawdę dobrze, nie wiem jak Grzesiek, bo po prostu widziałem tak grę, że ciągle byłem sam, jedynie Pola czasem mi towarzyszyła. Zresztą nie ważne, mecz był, jaki był. Po prostu na przyszłość cała piątka powinna być na komunikatorze głosowym. Nie masz mikrofonu - ok, ale przynajmniej słyszysz co mówi reszta i łatwiej mi wtedy komuś powiedzieć, aby znikał z danej linii, bo przeciwnik się tam zbliża.

Ocho, widze, ze dobrze, ze xilka nie mam w znajomych.
No to dodaj mnie lub podaj battle tag, to zaproszę.

Ale mam kumpla na Platynie, co mi carry'uje gry.
Ja w srebrze, a kolega jeden podobnie, drugi w platynie. Liga Drużynowa to horror momentami, bo dobiera nam dwójkę, która potrafi odwalić numery (zarówno na plus, jak też na wielki minus).
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Pola w Maj 13, 2017, 10:49:51 am
E tam Ka7 QM nie ma co przezywac :D od tego one sa by sie w sumie nauczyc/ dograc/wyzyc. A boty to boty i po prostu nie sa przeciwnikiem :]

I spokojnienie mnie tez chwile zajelo zanim ogarnelam co kiedy i jak. A i tak zdarzaja mi sie mecze gdzie robie za warzywo :D

Mozna byloby sprobowac zrobic tu mini poradnik dla poczatkujacych. Bo te w pelnej wersji znajduje sie praktycznie wszedzie w necie ;)
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Pola w Maj 14, 2017, 13:52:42 pm
Dobra to skoro mam chwilę czasu to wykorzytam go na jakieś małe bardzo skrótowe porady/wprowadzenie/obserwacje.

Porady ogóle:
1. Warto zapisać się na fejsie do grup związanych z Hotsem wypowiadają się tam różni ludzie(od masterów- do ludzi którzy rozgrywają pierwsze mecze), ale w 70% trzymają poziom i nie ma hejterów.
2. Warto spojrzeć na strony typu hotslog-> sprawdzamy win rate postaci, zmiany po aktualizacjach.
3. Gdy jest się graczem casualowym dobra metodą jest oglądanie gotowców-> tzn. gotowych przepisów na budowanie bohatera pod konkretną umiejętność/ mapę/ kontrę.
4. Choć te gry wydają sie początkowo głupie i polegające tylko na klik kliku to w rzeczywistości w późniejszych etapach trzeba ogarniać sporo rzeczy jak timing map, kontry postaci itd.

Początkowe stracie z Hotsem:
1. Na start trzeba zapoznać się z mechaniką gry i mecze na SI będą tu niezbędne, Jednak pózniej to gra na ludzi jest prawdziwym testem umiejętności.
2. Warto grać jak największą ilością postaci i doprowadzić je do choćby tego poziomu 5... po co? A no po to by mieć jako takie pojęcie o przeciwnikach. Bo nawet ogarniając doskonale 2-3 bohaterów(ale tylko ich) ciężko będzie nam efektywnie przewidywać posunięcie wrogich bohaterów.(ten punkt długo zatrzymywał mnie na poziomie gracza miernego, BW Lvl 40)
3.Nie giń! Nie warto oddawać darmowego xp wrogiej druzynie.
4. Zbieranie expa za linie jest wazne -> odpowiada za nasz poziom. 80% team fightów wygrywa drużyna z wyzszym lvl ( bo  kazdy zwieksza nam max zdrowie, obrażnia, mane)
5. Znaczniki/ pingowanie warto to robić jeśli nie ma innej komunikacji z druzyna, a jest duża szansa ze i reszta zacznie pokazywać Ci co zamierza.
6. Timing czyli kiedy pojawiaja się obj, ważne by drużyna była spójna w taktyce -> focusujemy jeden cel, odpuszczamy obj puszujemy linie, bijemy się ale czekamy gdy będzie 5v5.
7. Granie druzynowe!!! gdy np. jesteśmy męcikiem(specjalista) to gdy mamy jakąś kluczową bójkę zespołowa to czasem możemy odpuscić pushowanie i pomoc drużynie(!) Taktyka i myślenie(!)
8. Nigdy(albo prawie nigdy) nie startuj 2v3, 3v5, 2v5 Run Forest Run!
9. Misje samobójcze sojuszników powinny pozostać ich własnym wyborem 😀 ratowanie nie ma sensu, najczęsciej giniecie we dwoje.Run Forest Run! Stawiam tu na zdrowy rozsądek! Jak się da pomóc to pomagamy np. gdy jest on w sytuacji 1v2. 😉 (opanowanie tego punktu też zajęło mi chwilę czasu)

To tak bardzo krótko 😉 mam nadzieje, że choć trochę przydatnie.
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Master of Gorzała w Maj 14, 2017, 17:53:13 pm
Nie grajcie papierem. Najlepiej sie uczyc grac wojownikami, ktorzy moga troche zgarnac w jape i przezyja.
Ogladac carbota z hotsa. Zwlaszcza to z PWNisherem. ;D

Wklepane z przenośnej, komunistycznej radiostacji firmy LG.

Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: xilk w Maj 15, 2017, 22:36:46 pm
Nie grajcie papierem. Najlepiej sie uczyc grac wojownikami, ktorzy moga troche zgarnac w jape i przezyja.
Ty lepiej podaj swój battle.tag :D

Ogladac carbota z hotsa. Zwlaszcza to z PWNisherem. ;D
Ta, ja najbardziej lubię ten z Rexxarem oraz ten z Nazeebo :D Choć w mojej czołowej trójce nie może zabraknąć piosenki o Jainie :D

Dobra to skoro mam chwilę czasu to wykorzytam go na jakieś małe bardzo skrótowe porady/wprowadzenie/obserwacje.
Ja bym dodał obecnie kolejną zasadę. Jeśli nie potrafisz daną postacią wygrywać na najtrudniejszych botach (poziom Elita), to nie graj nią w Szybkich Meczach. O ile same boty są dość "głupie", to na najwyższym poziomie ma dodanych parę funkcji normalnego gracza, czyli:
a) Boty zaczynają gonić i dobijać gracza, który zapędził się zbyt daleko.
b) Boty współpracują, czy to walcząc o cel mapy, czy też o obóz najemników.
c) Boty wiedzą, kiedy odpuścić i potrafią się wycofać na czas, zamiast bezmyślnie stać i zbierać obrażenia.

Co do zasad, to dodałbym kilka swoich:
1) Żaden mecz nie jest wygrany, dopóki się nie zakończy. Wiele osób wyznaje zasadę, że "nie ma przegranych meczy" i to się sprawdza, o ile drużyna współpracuje dobrze i ma trochę oleju w głowie. Jednak ja zawsze widzę potwierdzenie mojej zasady, tzn. przegraną "zwycięzców", którzy położyli jakąś akcję i przez to przegrali. Zresztą ta zasada zakłada coś jeszcze, nie można lekceważyć przeciwnika. To, że Nazeebo przeciwnika przez początek, czy nawet środek meczu nie będzie robił za wiele, to przy 20 poziomie i wykonaniu może zrobić naprawdę ogromne obrażenia za pomocą swej trucizny.
2) Na każdej mapie zasada jest prosta - każda linia musi być obstawiona, aby zbierać z niej doświadczenie. Robi to naprawdę sporo, żeby chociaż osiągnąć poziom 10 (a tym samym zdolności bohaterskie) przed lub w tym samym momencie, co przeciwnik. Od 10 poziomu wzwyż cała drużyna powinna grać razem, chyba że masz w drużynie bohatera mobilnego w stylu Dehaka, czy Falstad. Wtedy ten gracz może iść na inną linię, aby zebrać z niej doświadczenie, a w razie potrzeby użyje swej mobilności, aby dotrzeć do sojuszników.
3) Nigdy nie walcz, gdy przeciwnik ma przewagę talentu, a nie masz przewagi liczebnej. Lepiej czasem odpuścić cel mapy, a zebrać doświadczenie z mapy lub bezpiecznie wziąć obozy najemników, aby odrobić straty. Wyjątkiem od tej reguły może być moment, gdy np. my mamy 9 poziom, a przeciwnicy 10. Wtedy walki nie powinniśmy rozpoczynać. No chyba, że przed chwilą przeciwnicy zmarnowali/zużyli swoje zdolności bohaterskie i my możemy się w nich wbić.
4) Co do poświęcania, to jest ono dyskusyjne i trzeba wiedzieć, kiedy i co robić. Ja potrafiłem solo odciągać uwagę 3 przeciwników na górnej linii, gdy w tym czasie moja drużyna poszła i zrobiła bossa na dole. Najbardziej mnie rozbrajają ludzie, którzy najpierw pchają się solo na pewną śmierć pod fortyfikacje wroga, a gdy są bliscy śmierci, to zaczynają uciekać w stronę swej drużyny, która właśnie robi tego bossa. W efekcie ginie ten bohater, część jego drużyny (w końcu są obici), a wróg bierze bossa...
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Legion w Maj 16, 2017, 00:36:53 am
Ty lepiej podaj swój battle.tag :D

Przejsz podał, jest w spisie graczy. ;)
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Master of Gorzała w Maj 16, 2017, 09:15:47 am
Nigdy nie gram z botami... Nowe postacie zawsze na QMach testuje. Najwyzej znoobie i tyle. Na pozarankingowych raczej biore postacie, ktore znam.

Wklepane z przenośnej, komunistycznej radiostacji firmy LG.

Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Pola w Maj 16, 2017, 13:12:44 pm
Przychylam się do stanowiska Moga, tyle, ze ja ten 1 mecz nieznana postacia jednak gram na SI by miec czas na zastanowienie sie nad talentami. Czasami tez gram wiecej niz 1 by porównac sciezki wyboru.

QM jest po prostu od funu, a przywiazywanie zbyt duzej uwagi do tego nie ma sensu. Od tego jest tryb unranked i ranked. ;)

PS. wszystko tez zalezy od stazu bycia graczem gier typu MOBA, bo Lolowcy już na starcie maja bonus do ogaru względem mechaniki. To tak samo jak w RPGach wiadomo, że jeśli jakiś przedmiot się błyszczy i ma dziwną nazwę to trzeba go podnieść i zbadać :D

PS2. Na urodziny dostałam Diablo, a wraz z nim darmowe kody. Jak ktoś chce to mam na oddanie "Janine" z Hotsa :D
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Master of Gorzała w Maj 16, 2017, 21:25:07 pm
Ja talenty sprawdzam na bierzaco alt tabujac na hots logs, a skille sprawdzam na fazie laneowania. :D

Wklepane z przenośnej, komunistycznej radiostacji firmy LG.

Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Legion w Maj 16, 2017, 21:45:50 pm
dwa monitory FTW
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Master of Gorzała w Maj 16, 2017, 22:02:40 pm
Mam tak dobrego lapka, ze moglbym w hearthstonea grac i nawalac w hotsa, afkujac w wowie.

Wklepane z przenośnej, komunistycznej radiostacji firmy LG.

Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Legion w Maj 16, 2017, 22:34:20 pm
to tym bardziej drugi monitor. ;)
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Master of Gorzała w Maj 17, 2017, 16:17:27 pm
I tak bym puszczal tam porno.

Wklepane z przenośnej, komunistycznej radiostacji firmy LG.

Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Legion w Maj 17, 2017, 16:18:22 pm
No to juz jest ostateczny argument za drugi monitorem. :D
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Master of Gorzała w Czerwiec 01, 2017, 21:50:35 pm
https://www.icy-veins.com/forums/topic/31047-hero-reveal-malthael-the-aspect-of-death/

Wklepane z przenośnej, komunistycznej radiostacji firmy LG.

Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Pola w Czerwiec 07, 2017, 14:43:23 pm
https://blizzard-pl.wishpond.com/heroes-anniversary/ takie konkursy ;O
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Kaseven w Czerwiec 07, 2017, 15:20:06 pm
O, jest konkurs graficzny! :D
(aczkolwiek pewnie i tak się czasowo nie wyrobię, jak zwykle T_T)
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Lowcap w Czerwiec 08, 2017, 00:28:50 am
Masz jeszcze dwa tygodnie :)

Ja przed chwilą wysłałem zdjęcie, mam nadzieję, że gimposzopka przejdzie.
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: xilk w Lipiec 02, 2017, 21:10:48 pm
Witajcie dzielni gracze. Jak tam Wam mija lato? Walczycie z falą upałów w Nexusie?
http://eu.battle.net/heroes/pl/blog/20838724/pokonajcie-upa%C5%82-podczas-wydarzenia-jest-s%C5%82o%C5%84ce-jest-zabawa-27-06-2017

Skrzynki zostały zastąpione swymi wakacyjnymi odpowiednikami, czyli teraz wypadają z nich także skórki, wierzchowce, avatary i spraye przygotowane właśnie na ten event.

Przy okazji wspomnę o Wakacyjnej Loterii:
http://eu.battle.net/heroes/pl/blog/20852963/rusza-loteria-wakacyjna-27-06-2017

Mówiąc krótko, jeśli wygramy przynajmniej jedną grę (poza bójką i trybem dowolnym), to dostaniemy danego dnia los. Po tygodniu jest robione losowanie. Zatem w losowaniu możemy mieć maksymalnie 7 kuponów. I tak przez 4 tygodnie. Dodatkowo na koniec będzie dodatkowe losowanie, w którym wezmą udział wszystkie do tej pory zdobyte losy (maksymalnie 28).

Co za nagrody? Radzę wejść w linka, bo ciężko je zliczyć. Osobiście mam nadzieję, że raz trafię chociaż te 5 skrzynek :)
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Kaseven w Lipiec 15, 2017, 21:06:12 pm
Patch ze Stiukovem już dostępny, ach ta łapa: https://youtu.be/K_RB--QMWeY :D
"In Russia supports kill you"
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Master of Gorzała w Lipiec 20, 2017, 23:15:34 pm
JEST KUHWA!

https://youtu.be/GJ-nztVVBZ4?t=12s
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Kaseven w Lipiec 26, 2017, 16:41:34 pm
A propos Garrosha: https://youtu.be/yjlEn88kABI
(wiem, że stare, ale nie przestaje mnie śmieszyć :P)
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Master of Gorzała w Lipiec 27, 2017, 10:15:32 am
THEY, ARE NO LONGER PART, OF MY HORDE!

https://www.youtube.com/watch?v=s-_qEVW9I_A
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Kaseven w Sierpień 07, 2017, 22:05:53 pm
Wrecking ball wygląda ciekawie - dobry materiał do zabawnych filmików, a dla mnie także dobre zastępstwo dla pryzmatu Artanisa, którym podczasu dashu trafiam ruchomy cel raz na miesiąc :P
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Master of Gorzała w Sierpień 16, 2017, 15:19:13 pm
Ale Xul po reworku jest świetny. Jego Ulti nowe jest fantastyczne, a pushowanie jest jeszcze prostsze. Do tego ma naprawdę dobrego dpsa, więc w late game jako front lane się nadaje dzięki zbroi z kości.  Polecam.
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Kaseven w Wrzesień 11, 2017, 11:29:11 am
Nigdy nie grałam Xulem - chyba czas spróbować.

Jeszcze a propos Garrosha: w jednym meczu najpierw Diablo mnie przerzuca i odpycha, potem Dehaka łapie na jęzor, a na końcu Garrosh przerzuca przez bramę - podali mnie jak piłkę przez całego lane'a, pikne to było :P
Czasem Garrosh potrafi też zrobić radosne combo z eksplodującym mechem Divy.
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Master of Gorzała w Wrzesień 16, 2017, 13:26:36 pm
http://www.youtube.com/watch?v=q5G5ACKVAV8

RUSKI VARIAN. RUSH B CYKA BLYAT!

Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: kingol w Wrzesień 20, 2017, 12:20:12 pm
Hejka! Właśnie zacząłem grac w HotS'a i napiszę szczerzę - gra mi się w nią naprawdę fajnie, lekko :) Ma przyjazny interfejs, a moje oko jest na nie bardzo wyczulone :D
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Master of Gorzała w Wrzesień 20, 2017, 17:05:07 pm
I to jest największy plus tej gry. Jest łatwa w podejściu, mecze nie trwają godzinę i nie ma bez sensów w stylu zbierania Golda na itemy.  Buildy są z talentów, a skille są dostępne od początku, nie licząc tych dodatkowych pod 1, 2 itd.


https://youtu.be/raesNUcyHEg

Trochę op się wydaję.

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Lowcap w Wrzesień 21, 2017, 01:40:45 am
Wszystkie nowe postacie wydają się OP. W końcu jedną z opcji płatności są kryształy dostępne za dolany. Pytanie tylko, po jakim okresie zbalansują.

Grę polecam, można się świetnie odstresować po pracy.
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Master of Gorzała w Październik 21, 2017, 14:00:44 pm
Polecam event, który teraz ma miejsce w HotSie, czyli Zaduszniki. Już mi dropły cztery legendy, mianowicie dwie skórki dla Xula, jedna dla Szarogrzywego i mount Zadusznikowy.
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Master of Gorzała w Listopad 04, 2017, 11:50:44 am
http://www.youtube.com/watch?v=P_1Jeqz3xL0

http://www.youtube.com/watch?v=4ZtwjhopEto

Prosto z Blizzconu.
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: xilk w Listopad 04, 2017, 12:25:50 pm
Polecam event, który teraz ma miejsce w HotSie, czyli Zaduszniki. Już mi dropły cztery legendy, mianowicie dwie skórki dla Xula, jedna dla Szarogrzywego i mount Zadusznikowy.
A ja go nie polecam. Do tej pory otworzyłem ze 20-30 skrzyń, wiele musiałem przelosować, a i tak dostawałem głównie avatary, pakiety emotek i spraye :/ Ze skórek trafiłem: raz Vallę, 3x Męcika (i tylko z tego się cieszę), 2x Cho'Gala i 2x Gazola (to jeszcze ujdzie). Wypadały epciki, czy legendy, ale zwykle to były powtórki tego, co miałem (głównie bohaterzy) lub skórki niezwiązane z eventem...

Nowa zawartość też mnie nie cieszy, a szczególnie punkt o "usprawnieniu" MM. Jak dotąd, za każdym razem jak Blizzard usprawnia MM, skutek jest taki, że dostaję zbieraninę losową solistów, gdzie drużyna nie trzyma się żadnej prawidłowości, a przeciwnicy mają skład 3+2 lub 5, gdzie bohaterowie tworzą sensowny skład.

Ja od kilku dni raportuję każdy QM, bo za każdym razem okazuje się, że np. ja jestem w drużynie 3 pomocników i 2 specjalistów, gdzie nie mamy nikogo na pierwszą linię, a przeciwnicy mają D.Vę i Zarię/Sonię... Nie mówiąc już o dwóch twardych zabójcach oraz pomocniku w stylu Stiukova.
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Master of Gorzała w Listopad 10, 2017, 20:52:05 pm
Iiiii... Stało się. Nowe skórki będą "Gem only", czyli będzie je można kupić tylko za prawdziwe monis. Problemy finansowe, czy jak to tłumaczy Blizzard - banda frajerów, co musi kupić skórkę za prawdziwą kase i nie chce, żeby ktoś inny je miał za darmo?
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Sentenza w Listopad 13, 2017, 22:37:06 pm
No ale twórcy starają się tylko zapewnić więcej opcji graczom, zaś dodatki są tylko kosmetyczne, nie?  ???

sorry, zawsze bawi mnie, jak Sterling parodiuje ten frazes :P
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Master of Gorzała w Listopad 14, 2017, 10:39:25 am
Nie no, wiesz. W Heroes 2.0 za darmo mozna dorwac legendarne skorki, ktore normalnie kosztowalyby grube pieniadze. Dziwne, ze dopiero teraz chca powrotu do cash only skorek.

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Kaseven w Listopad 14, 2017, 10:44:29 am
sorry, zawsze bawi mnie, jak Sterling parodiuje ten frazes :P
Mnie też, bo gry F2P produkują się i utrzymują (a to drugie bywa długofalowo często droższe od pierwszego) za ładny uśmiech :P Do tego lubię uzasadnienia "słuchamy waszego feedbacku", więc przy okazji jego implementacji podbijamy monetyzację.

Nie dziwi mnie ten ruch, jeśli najdroższy w produkcji content (dodanie nowego bohatera) monetyzował im się najgorzej. Żeby im się to opłacało, musieliby chyba dorzucać takowego co miesiąc, by stali gracze nie zdążyli wyfarmić wystarczająco waluty pomiędzy jednym a drugim i czuli presję czasową. Problem gier F2P, gdzie pętla gameplayowa nie domyka się na toolach/skillach.
Trochę lipa, z brakiem niektórych skórek przyjdzie mi się pogodzić, z drugiej strony ludzie kupujący hero bundle dostają dwa (bohater + bonusowe skórki) w cenie jednego.
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Master of Gorzała w Listopad 14, 2017, 14:47:14 pm
Ale z tego co rozumiem, to tylko skórki dostępne "On release" będa gem only. Jeżeli powiedzmy Alextrasza dostanie inne skórki - będzie je można dropnąć.
Tytuł: Odp: Heroes of the Storm
Wiadomość wysłana przez: Kaseven w Listopad 14, 2017, 15:12:47 pm
Tak, tyczy się to tylko legendarek wychodzących "on realese". Skórki podstawowe i mistrzowskie będzie można nadal dropić z lootboxów i craftować, podobnie jak legendanki wychodzące później (np. podczas eventów).
Swoją drogą smok z tej nowej legendanki wygląda zabawnie :D https://imgur.com/a/1cZbL