Autor Wątek: Wiedźmin 3: Dziki Gon  (Przeczytany 170832 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #570 dnia: Kwiecień 01, 2015, 19:26:26 pm »
Na 10 km widać że fake.

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #571 dnia: Kwiecień 01, 2015, 21:22:44 pm »
Pewnie że fake, ale piękny :D
Milion Lat W Lochu

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #572 dnia: Kwiecień 06, 2015, 19:24:03 pm »
Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #573 dnia: Kwiecień 06, 2015, 21:15:19 pm »
Nah, psucie sobie zabawy.
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #574 dnia: Kwiecień 06, 2015, 23:17:27 pm »
dokładnie tak. trailery oglądałem, ale dziesiąty z rzędu gameplay??? bez przesady
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #575 dnia: Kwiecień 07, 2015, 00:22:54 am »
Ja podziękuję, wole zagrać.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #576 dnia: Kwiecień 07, 2015, 08:52:52 am »
etam, psucie, jak wszyscy pokazują 10 raz to samo.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #577 dnia: Kwiecień 07, 2015, 22:22:01 pm »
http://thewitcher.com/news/view/991

Haha. Jest tak jak mowilem. Gra przy premierze zostanie wypuszczona w wersji demo a na kolejnych dniach/miesiacach powypuszczaja "niby dodatki" za skormna oplata przedluzajace gameplay poboczny o 30-50 godzin...Biznes is biznes. W sumie to dobrze, niech sobie zarabiaja REDzi, byle gry dobre robili. Cyberpunk i World of Witcher jakis. Ciekawe jak to bedzie za rok. The Witcher 3 Legendary Edition za 20 funow na steamie pewnie. A teraz? 40 podstawka +20 dodatki +kolejnie dodatki, niezliczone latki,pacze,mody...A to wszystko juz jest gotowe pewno, tylko, ze nie moga dac odrazu calej reki z asem ukrytym w rekawie bo po prostu sie to nie oplaca...A za rok i tak kazdy fan znowu kupi Legendary Ultimate Komplete Directors Cut Prepeare for give me your fuckin money Edition...

A i nie narzekajcie na psucie sobie zabawy, bo pisalem przecie, ze zadnych spoilerow tam nie ma. Troche nieudolnej walki, podrozy i pare dialogow, w ktorych starannie wybieraja takie opcje by nic nie zdradzic z fabuly. Cinematic Intra tez nie ma wiec luz. Widzieliscie te wszystkie dotychczasowe trailery? Juz tam wiecej pokazali niz tutaj.
Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #578 dnia: Kwiecień 07, 2015, 22:30:03 pm »
Cóż, pełnoprawne dodatki z nowymi terenami. Co w tym dziwnego? Ludzie jakoś nie narzekali na dodatki do Skyrima.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #579 dnia: Kwiecień 07, 2015, 22:52:47 pm »
Łowca - nazywanie dowolnego DLC do rpga "pełnoprawnym dodatkiem" to mało śmieszny żart. Zwłaszcza że pierwsze DLC to przygoda na niby 10 godzin, więc co tam mogą dać. Już pomijam że marketingowcy CDPu sam główny wątek W2 oceniali na 40 godzin, więc w przypadku tego DLC pewno też trzeba podzielić te 10 przez co najmniej 3. Uwierzę jak zobaczę, bo już obsidian miałz tym spore problemy, a co dopiero złotouści czerwoni.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #580 dnia: Kwiecień 08, 2015, 09:08:51 am »
Mnie po prostu chodzi o to, ze pelna kompletna wersja gry juz pewnie jest gotowa do sprzedazy, tylko pokroja ten placek i sprzedadza w kawalkach, tak by pozniej (gdzies za rok) sprzedac upieczony od nowa placuszek w calosci w promocyjnej cenie z nowymi duperelkami zachecajacymi do kupna. Czy skyrim robil to samo? Pewnie ze tak. I mam podstawke Skyrima ktora kupilem za 30 funtow przy premierze oraz legendarna edycje za 20 funtow...
Wiedzmin 3 i tak mi nie pojdzie narazie wiec wole sie wstrzymac rok z kupnem i wydac funty na pelna wersje gry.
 
Moja dziewczyna robi ostatnio w sprzedazy i naprawde wiele rzeczy mnie oszolomilo, patrzac na to co oni tam robia w tym calym marketingu...

Podawali rok czy parenascie miechow temu ze:
40 milionow poszlo na zrobienie gry i 60 na marketing...hmm...to juz na poczatku dalo mi do myslenia, ze cos tu sporo kosztuje w tym calym marketingu.
Potem dowiedzialem sie od mojej lubej ze nagrody mozna kupowac, tak po prostu za pieniadze zaplacic i miec...no i bum! Mamy to. Wiedzmin 3 zdobywca ponad 100 nagrod...hehe. Oj CDPR...nie jestescie pierwsi i nie bedziecie ostatni. Tak dziala marketing, tak dziala dzisiejszy swiat. Kupic mozna wszystko. Nawet PKW.

I tak lepiej robic w konia ludzi niz robic za kibel w Saudyjskiej...
Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #581 dnia: Kwiecień 08, 2015, 17:28:42 pm »
placek, nie placek, problem polega na tym, że jak dodatek ma kosztować 10-20$ to ciężko zaprojektować go tak, by miał sensowną zawartość. Najlepszy przykład New Vegas właśnie, albo korytarzowe zadanie z ciągłym tłuczeniem mobów albo "otwarty teren" w którym robi się dosłownie trzy krótkie zadanka rozrzucone po skrajnych punktach mapy w celu wydłużenia rozgrywki, oczywiście również z toną mobów do tłuczenia. Nie muszę mówić, że oba nie powalały i raczej kojarzyły się ze zmarnowanym potencjałem, a już porównywanie ich do starych expansion packów to obraza dla tych drugich. Niestety by expansion pack był expansion packiem to musi być takim "małym sequelem" na 20-30 godzin, z fabułą i tak dalej, robionym na spokojnie przez rok i kosztującym 2/3 ceny podstawki co pozwoli na zwrot poniesionych wyższych kosztów, a nie takie wypierdki na 10h  robione na kolanie które w czasach pierwszrgo wiedźmina nazywano po prostu darmowym modem. Nazywanie tego "expansion passem" to zaklinanie rzeczywistości i polowanie na frajerów.

Zresztą - chcą niech robią, tylko niech nie robią przy tym z siebie dziewicy orleańskiej i ostatnich sprawiedliwych w branży, bo to budzi spory niesmak.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #582 dnia: Kwiecień 09, 2015, 10:19:01 am »
Nie wiem jak to bylo z Falloutem NV bo gralem jakies 2 lata-rok temu w finalna wersje gry za grosze. Jakby patrzec na Diablo2 i Diablo2:LOD to jest na co popatrzec jesli chodzi o expansion. Noc kruka tez daje sporo, moze nie w najlepszym stylu, ale czuc zmiany jak nieumyty tylek na w-fie. Co robi CDPR to sprzedaje swoj towar z jak najszczerszym usmiechem swietnie maskujac chciwosc, wlazac graczom w dupe zagraniami maskujacymi ich prawdziwe intencje. Koniec koncow liczy sie osiagniecie przez Liderow CDPR tzw TARGETU finansowego. Czyli z gory zakladaja ile zarobia minimalnie. Jezeli ten cel zostanie osiagniety, to pan lider otrzymuje nadplate i firma jest szczesliwa, bo moze spokojnie wydac kolejne 60 milionow na kupno nagrod dla nastepnych gier jakie wyprodukuje. (jezeli mowimy o walucie PLN to nie jest to wcale tak duzy wydatek dla nich, zwlaszcza ze gra bedzie sprzedawana globalnie a zl stoji tak wysoko jak demokracja w Polsce).

Wszyscy dobrze wiemy, ze wszelkie expanssion passy i patche wyjda za rok w kompletnej wersji gry i promocyjnej cenie. Ma byc 15 darmowych dlc w dniu premiery gry jesli dobrze rozumiem? Po co? Skoro te DLC sa darmowe i wychodza w dniu premiery to nie lepiej material w nich zawarty zamiescic odrazu w podstawce i nie robic niepotrzebnych problemow i wielkiego halo z tego powodu? Jak dla mnie to robienie z graczy idiotow. WoW. Po instalacji gry moge sobie doinstalowac darmowe DLC, ale super. Odrazu czuje sie lepiej. Teraz tylko sprzedac troche trawy i mam na expansion paki...ktore ewidentnie juz istnieja, sa zrobione i mozliwe, ze byly wczesniej w podstawce gry, ale jakis koles w garniturze i okularach z teczka na kombinacje wpadl do biura i kazal pokroic gre tak, by sprzedac nadmiar zawartosci tworzony przez ostatnie lata osobno i zarobic wiecej pieniedzy robiac konsumentom i fanom wode z mozgu.

Czasy w ktorych wychodzila dobra gra podstawowa juz minely. Dzisiaj musimy albo czekac rok od premiery, albo wylozyc kase jesli nas na wszystko stac (nie mowiac juz o sprzecie, ktory w ogole umozliwi nam gre w cos takiego). Mozna oczywiscie grac w niepelna wersje gry a reszte doogladac na yt. Teraz nawet sa firmy, takie jak Nintendo, ktore chca 40% waszych zyskow z YouTube jesli dodajecie jakis filmik zawierajacy cokolwiek do czego oni maja prawa autorskie. Mhm. 
Co jest z tymi pieniedzmi ostatnio? Ja rozumiem, ze idzie wojna i bedzie sie liczyl kazdy grosz, ale zeby az tak ludzi ogryzac?
Sory za offtop. 

Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #583 dnia: Kwiecień 09, 2015, 20:35:50 pm »
nie, lepszy numer, te 16 DLC będzie wychodziło parami co tydzień, więc albo będziesz przechodził grę dwa miesiące, albo poczekasz dwa miesiace by mieć jako tako kompletną grę, albo przejdziesz normalnie po czym  bedziesz przechodził ją jeszcze raz bo wyszło DLC z nowymi fryzurami.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

PredAlien

  • Wiadomości: 111
  • Ten mrok wokol mnie to taki chwyt na laski.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #584 dnia: Kwiecień 10, 2015, 16:31:07 pm »
Krolestwo - Nowicjusz Ognia (Kingdom - The nOOb of fire)