Autor Wątek: Kij Wam w Oko  (Przeczytany 390593 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #2355 dnia: Luty 03, 2015, 16:31:28 pm »
po pierwsze podziwiam, że niektórzy choć na inne nie mają, to na dosrywajki i grzebanie w tym co było po dwa i więcej lat temu czas nagle znajdują, ale widać w tym fanklubie są priorytety i priorytety.

po drugie, xilk i inni mnie w sumie znindżowali, poza tym nie bardzo mi się chce w to brnąć, ale skoro jestem wywoływany do tablicy sucharami o ogonie.. dla oszczędzenia niezainteresowanym tego dość żenującego cyrku, spoiler.
(click to show/hide)
Bleh. Ale jak tak bardzo chciałeś odpowiedzi to masz. A teraz pozwól, że wrócę do czegoś, co być może pomoże temu klubowi i stronie.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #2356 dnia: Luty 03, 2015, 17:26:59 pm »
Prośba do was ludziki, pomożecie mojemu koledze wygrać taki tam jeden konkursik? Wystarczy zalajkować na fejsie ten wpis:

https://www.facebook.com/itaka.konin/photos/a.633805266724834.1073741831.223253601113338/633807190057975/?type=1


liczy się każdy głosik, więc pewnie byłby wam wdzięczny ^^

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #2357 dnia: Luty 03, 2015, 17:40:31 pm »
Lajknięte, bardzo piękne foto :)
Milion Lat W Lochu

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #2358 dnia: Luty 03, 2015, 17:57:03 pm »
Wow! Zajebiste!!! Zawsze mnie interesowało, jak ludzie robią takie zdjęcia, jak ja gołym okiem tylu gwiazd na niebie nie widzę ;D
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #2359 dnia: Luty 03, 2015, 18:10:49 pm »
Dużo zalezy od tego gdzie je oglądasz Maniek. Wszelkie miasta i podobne mają to do siebie, że "świecą" i przez to ciężej coś dojrzeć na niebie.
No i podejrzewam użycie jakiś filtrów lub obróbkę, że jest ich aż tyle, ale fak faktem poza cywilizacją widąc więcej :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #2360 dnia: Luty 03, 2015, 18:13:53 pm »
Prośba do was ludziki, pomożecie mojemu koledze wygrać taki tam jeden konkursik? Wystarczy zalajkować na fejsie ten wpis:

https://www.facebook.com/itaka.konin/photos/a.633805266724834.1073741831.223253601113338/633807190057975/?type=1


liczy się każdy głosik, więc pewnie byłby wam wdzięczny ^^

Zagłosowałbym, ale brak Facebooka to uniemożliwia, przykro mi.

Wow! Zajebiste!!! Zawsze mnie interesowało, jak ludzie robią takie zdjęcia, jak ja gołym okiem tylu gwiazd na niebie nie widzę ;D

Długie naświetlanie.
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #2361 dnia: Luty 03, 2015, 19:17:39 pm »
Nie tylko. Akurat on pasjonuje się fotografią i chciałby kiedyś z tego żyć ;p Jeśli ktoś chciałby zobaczyć więcej fotek jego autorstwa, to jego stronka na facebooku:
https://www.facebook.com/RafotoLipinski?pnref=lhc

edit: chociaż teraz widzę, że nie ma tam wszystkich jego fotek, które publikuje na swoim profilu też

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #2362 dnia: Luty 03, 2015, 21:28:10 pm »
Dużo zalezy od tego gdzie je oglądasz Maniek. Wszelkie miasta i podobne mają to do siebie, że "świecą" i przez to ciężej coś dojrzeć na niebie.

Staaryyyy! No to raczej, że o tym wiem. Mieszkam na wsi, bywam w mieście i widzę tę "subtelną" różnicę :D Ale nawet na wsi takiego nieba nie uświadczyłem, kiedy wokół panowały egipskie ciemności (zero światła.. dosłownie).

No i podejrzewam użycie jakiś filtrów lub obróbkę, że jest ich aż tyle, ale fak faktem poza cywilizacją widąc więcej :P

Też mi się tak wydaje.

Długie naświetlanie.

Czyli to, czego gołym okiem nie zobaczymy, wychwyci aparat?
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #2363 dnia: Luty 11, 2015, 21:41:57 pm »
Jedną z najbardziej denerwujących rzeczy na SMF jest to, że jeśli nie zaznaczy się opcji autologowania, zdarzają się logouty nawet przed upływem podanego podczas logowania czasu. Oczywiście przytrafiają się w najmniej oczekiwanym momencie, np. podczas podglądu postu. Pół biedy, jeśli po zalogowaniu się da się cofnąć do okna wysyłania odpowiedzi, ale zazwyczaj przekierowanie następuje do okna "rozpocznij nowy wątek". Idzie się przekręcić, zwłaszcza jeśli zdarza się więcej niż raz. Odechciewa się pisać.

To bardziej irytujące niż sesja. Cóż, takie uroki skryptu.

xilk, Murtag, Sent:

(click to show/hide)
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #2364 dnia: Luty 11, 2015, 22:42:49 pm »
Jedną z najbardziej denerwujących rzeczy na SMF jest to, że jeśli nie zaznaczy się opcji autologowania, zdarzają się logouty nawet przed upływem podanego podczas logowania czasu.
what?

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #2365 dnia: Luty 11, 2015, 22:58:28 pm »
No to grzecznie zapytam, co Ty jeszcze tu robisz? W Twojej ocenie jesteśmy na dnie, ale jakoś wiele tu osób siedzi, w tym Ty. Skoro według Ciebie nie ważne co zrobimy, to i tak to nic nie zmieni, bo dalej będziemy na dnie, to czemu tu siedzisz i żalisz się?
Kapitan opuszcza tonący okręt jako ostatni.
Słaby żart, n/c

Teraz ty mi odpowiedz, co jeszcze robisz na GS-ie, którego moderujesz jak gdyby nigdy nic. Zawsze mnie zastanawiało, coście takiego zrobili, że ja i inni moderatorzy z ŚP wylecieliśmy, mimo że wpisaliśmy się na ten śmieszny spis powszechny, bo Don jasno postawił sprawę, że albo GS, albo RPGC, a tobie i MoGowi włos z głowy nie spadł.
1. Pytaj Donovana.
2. W spisie też brałem udział, a nie poleciałem może dlatego, że nie bawiłem się w wojny?

To chodziło o Arcanię? Pierwsze słyszę.
Nawet jak chodziło o Gothic 3, to było to robione za późno.

Wystarczy spędzić 15 sekund w archiwum shoutboksa, patrząc na Top 25. Poza tym, wystarczy poprzeglądać nowe posty, litości, to ty tam spędzasz nieporównywalnie więcej czasu.
No spędzam tam trochę czasu i właśnie się dziwię, gdy czytam co wypisujesz. W Top 25 są jacyś nowi? Lećmy od góry (w nawiasach daty rejestracji): dank (lipiec 2010), Rabittous (grudzień 2003), Webster (lipiec 2007), Atrion (marzec 2007), Madderin (listopad 2004), Lord_Rhobar (luty 2013, ostatnia aktywność w listopadzie 2014), Arim (sierpień 2008), dunio1 (lipiec 2013), Pistacio (kwiecień 2014), Master of Gorzała (kwiecień 2004), zręczny Diego (lipiec 2011), Szturmowiec (czerwiec 2010), Dego114 (listopad 2009), xilk (październik 2004), Liandra (listopad 2013, ostatnia aktywność w czerwcu 2014), Tizgar (marzec 2007), Thompson (grudzień 2007), Innos_Knight (kwiecień 2013), Balthasar (sierpień 2012), Vyper (multikonto Domasa), Dassanara (styczeń 2011), Barneyek (sierpień 2010), Kassler (kwiecień 2013), Sulti (październik 2013, ostatnia aktywność w maju 2014), Sentenza (lipiec 2004).

Zatem w Top 25 masz masę ludzi z ŚP i jedną osobę, która zarejestrowała się w 2014 roku na GS, jest to Pistacio, niby dziesięciolatek, ale nie zdziwiłbym się, gdyby to było jakieś multi. Jacyś nowi czasem się zjawią, ale z reguły po to, by zareklamować jakiś swój kanał, stronę itp. A potem znikają. Ewentualnie proszą o pomoc i koniec.

Czytasz czasami to, co piszę?
Czytam i właśnie czasem się zastanawiam, o co Ci w końcu chodzi. Raz pada argument, że to kto inny (nie z Podziemia) powinien administrować i prowadzić projekt, a jak jest na to szansa, to nagle wszyscy krzykacze milkną, bo sami nic nie chcą robić.

Na krótko przed naszą ucieczką zorganizowałem akcję rozbudowania wortalu na GS.
Problem w tym, że było już wtedy za późno na rozbudowę.

No bo to są takie hiciory, że z pewnością przyciągną tłumy. Nawet Arcanii i Risenowi się nie udało, ale it sounds like a plan.
Ironię stosują ludzie, gdy nie mając nic ważnego do przekazania na dany temat.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #2366 dnia: Luty 11, 2015, 23:49:04 pm »
what?
Serio, nawet sobie niedawno 9999 minut ustawiłem na próbę. Ale to może nie u wszystkich, na innym forum z SMF zdarzało się swego czasu, że pomimo ustawienia autologowania wylogowywało mnie przy każdym otwieraniu nowego działu czy wątku.

Słaby żart, n/c
To nie był żart.

Cytuj
1. Pytaj Donovana.
Naprawdę myślisz, że tego nie zrobiłem?

Cytuj
2. W spisie też brałem udział, a nie poleciałem może dlatego, że nie bawiłem się w wojny?
To zabawne, bo ja również nie. Nie masz zielonego pojęcia, jak wyglądały ostatnie miesiące na GS-ie z perspektywy Kapituły, a zwłaszcza z mojej. Zresztą, nie powinieneś się czasem trzymać wersji swojego WM-a, który utrzymuje, że "wchodziłem Donowi w dupę"?

Cytuj
Czytam i właśnie czasem się zastanawiam, o co Ci w końcu chodzi.
Tutaj akurat o to, że byłem w stanie powiedzieć już przed exodusem, że rozbudowa portalu będzie się tak przeciągać ze względu na niewielką liczbę rąk do pracy.

Cytuj
Problem w tym, że było już wtedy za późno na rozbudowę.
I co w związku z tym, skoro ten akapit nie traktuje o samej rozbudowie jako takiej (chociaż z pojawiających się wtedy komentarzy bynajmniej nie wynikało, że było już za późno i nikogo to nie obchodziło), tylko wyjaśnia, dlaczego na RPGC nie ma siły roboczej? Ja zorganizowałem plan działania i wywiesiłem listę zadań, a mimo to odzew był niewielki, a tutaj przy mniejszym potencjale ludzkim nie ma żadnego planu i ludzie się dziwią, że mało kto garnie się do roboty. Poza tym, jak widać nie każdy ekscytuje się szerzej nieznanymi grami z kickstartera.

Cytuj
Ironię stosują ludzie, gdy nie mając nic ważnego do przekazania na dany temat.
Żali od krytyki nie odróżniają ludzie, którzy nie należą do szczególnie rozgarniętych.
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2015, 12:09:05 pm wysłana przez Nederland »
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #2367 dnia: Luty 12, 2015, 03:38:34 am »
Najwyraźniej mało kto w ogóle zdał sobie sprawę z tego, że nie każdy członek ŚP musiał być fanem RPG-ów czy nawet fantasy, a mógł po prostu lubić "Gothica".

Pod tym zdaniem się podpiszę wszystkim, czym będę potrafił. Też odniosłem takie wrażenie, że z fanów jednej gry próbowano zrobić społeczność ukierunkowaną na pewien gatunek gier. Nie muszę dodawać, że na siłę.

Zawsze byłem zdania, że lepiej być zajebistym w jednej, konkretnej rzeczy, niż tylko dobrym w kilku.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

shrike

  • Wiadomości: 181
  • Prezes Drogi Mlecznej
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #2368 dnia: Luty 12, 2015, 09:57:01 am »
Nederland, tak sobie przypomniałem, że z Puław jesteś, w Lublinie studiujesz?
Akolita Podziemia

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kij Wam w Oko
« Odpowiedź #2369 dnia: Luty 12, 2015, 12:01:59 pm »
W Warszawie. Jeszcze.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?