Autor Wątek: Dota 2  (Przeczytany 9233 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MrFros

  • Wiadomości: 57
    • Zapraszam na mój kanał YT
Odp: Dota 2
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 25, 2013, 20:09:18 pm »
Hehe nie ma się czego bać XD. Ja 4chana nie oglądam ale kolega już tak i to on mi wysłał, nie chcecie wiedzieć co mi jeszcze wysyłał.
Akolita Podziemia

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Dota 2
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 25, 2013, 22:28:23 pm »
forczan tak bardzo jądro ciemności, jak zwykle :-!

- plakat Human Revolution
- wielka trollowa morda (w tym miejscu przerywam redagowanie tej wiadomości, zabiera mnie karetka, następnego dnia dowiaduję się, że dostałem raka i został mi tydzień życia)
-sporawy monitor

To po prostu jakiś cwaniaczek z Zachodu przedstawiający karykaturę słowiańskiego gracza. Dla nich my wszyscy nosimy dres, żłopiemy wódkę i kucamy (Slav squat) gdzie popadnie. Niestety biedy materialnej już nie udało mu się ująć.

cyka bljat

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Dota 2
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 25, 2013, 23:10:12 pm »
Chodziło mi o to, że klikająć w link jest "don't leech from 4chan", a jak chce skopiować i wkleić do przeglądanki, jest 404.

Teraz w ogóle jest 404.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Dota 2
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 26, 2013, 09:45:12 am »
Eeeh? Co? Nie możesz wyświetlić obrazka?

Masz tutaj jego rehost, MoGu-sama~

Hej, ten typ ma mój monitor!

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Dota 2
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 26, 2013, 10:03:02 am »
Słabe.

Obejrzałem jednego Purdża, jak grał Trollem Internetowym. Zrobił Maelstorma. I Vladimira.

I nadal nie będę pakował w whirling axes na początku. :< RIGHT CLICK THOSE BITCHES! NO ACTIVE SKILLS!

Muszę zobaczyć jeszcze jak Purdż gra Kunkką.

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Dota 2
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 14, 2013, 23:15:23 pm »
Nowa sezonowa minigierka - Wraith Night - miażdży jaja. Również kosmicznym poziomem trudności. Polecam.

Uśmiechnąłem się szeroko, gdy po pokonaniu wielkiego bossa pojawił się bardzo charakterystycznie stylizowany napis "YOU DEFEATED". Będę się uśmiechał jeszcze szerzej, jeśli po paru dniach komunikat zostanie zmieniony na "VICTORY ACHIEVED".

Jak wspominałem, minigierka wypruwa wnętrzności. Tryb New Game++ (w tym miejscu kolejny uśmiech) przejdą tylko elitarne pięcioosobowe drużyny. Potrzebna jest koordynacja, cierpliwość i planowanie - zresztą ci, którzy podłapują nawiązania do gier From Soft, doskonale wiedzą, czego się spodziewać. (Najczęściej trafienia do plastikowego worka.)

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: Dota 2
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 17, 2013, 17:04:11 pm »
Dlatego też od dłuższego czasu nie gram w Dote, wbiłem ostatnio na serwer w. USA i trafiłem na idiotę, który całą grę kręcił się po respie.
http://www.youtube.com/watch?v=W5p8_l09rwU&feature=player_detailpage#t=258
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Antybristler

  • Wiadomości: 44
  • Świat bez żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...
Odp: Dota 2
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 17, 2013, 17:41:27 pm »
Dota 2 też zajmuje 10gb jak LoL?

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: Dota 2
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 17, 2013, 18:42:26 pm »
Za jakiś czas pewnie będzie, bo co parę dni jest aktualizowana. W tej chwili zajmuje chyba około 6-7 GB.
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Dota 2
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 17, 2013, 18:44:45 pm »
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: Dota 2
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 21, 2013, 19:37:48 pm »
Nowa sezonowa minigierka - Wraith Night - miażdży jaja. Również kosmicznym poziomem trudności. Polecam.

Uśmiechnąłem się szeroko, gdy po pokonaniu wielkiego bossa pojawił się bardzo charakterystycznie stylizowany napis "YOU DEFEATED". Będę się uśmiechał jeszcze szerzej, jeśli po paru dniach komunikat zostanie zmieniony na "VICTORY ACHIEVED".

Jak wspominałem, minigierka wypruwa wnętrzności. Tryb New Game++ (w tym miejscu kolejny uśmiech) przejdą tylko elitarne pięcioosobowe drużyny. Potrzebna jest koordynacja, cierpliwość i planowanie - zresztą ci, którzy podłapują nawiązania do gier From Soft, doskonale wiedzą, czego się spodziewać. (Najczęściej trafienia do plastikowego worka.)
Wczoraj własnie ogarnąłem, tzn. wróciłem do Doty, bo nie mam w co grać na razie. :D
Wiem już, że kluczową postacią jest Axe i ten jego młynek po otrzymaniu obrażeń. Po ponad 1h gry z jakimiś przypadkowymi ziomkami udało mi się pokonać tego skurczybyka, który ciągle się odradza, raz do niego doszedłem i udało się go pokonać, grałem Svenem i strasznie lamiłem na początku.
A zazwyczaj to przegrywam już podczas ataku Roshanów, przerąbane mają te ataki ogniem.
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Morean

  • Wiadomości: 273
  • Ocean Soul
Odp: Dota 2
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 23, 2013, 16:16:56 pm »
morean666

Dopiero zacząłem grać, więc jak ktoś ma jakieś rady dla typowych nabsów, to chętnie wysłucham. :)
Ave Crux, Spes Unica Mea! | Et lux in tenebris lucet, et tenebrae eam non comprehenderunt.
Pracowity Sługa Beliara | Złoty Czempion ŚP | Czempion Podziemia | Tropiciel Turnieju Chowanego | FEiE

Podziemie - Poszukiwacz

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: Dota 2
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 23, 2013, 16:33:41 pm »
Nie wyszukuje mi Ciebie, daj link do profilu.
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Morean

  • Wiadomości: 273
  • Ocean Soul
Odp: Dota 2
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 24, 2013, 11:48:25 am »
Dodałem Cię już.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2013, 12:08:02 pm wysłana przez Morean »
Ave Crux, Spes Unica Mea! | Et lux in tenebris lucet, et tenebrae eam non comprehenderunt.
Pracowity Sługa Beliara | Złoty Czempion ŚP | Czempion Podziemia | Tropiciel Turnieju Chowanego | FEiE

Podziemie - Poszukiwacz