Autor Wątek: TES V Skyrim  (Przeczytany 58494 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #135 dnia: Listopad 09, 2013, 20:10:00 pm »
Leży chyba na którejś z półek czy szaf, a w innych miejscach można znaleźć buty czy kaptur. Wystarczy Ci jeden element do wymiany.

« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2013, 20:41:20 pm wysłana przez Barneyek »
Milion Lat W Lochu

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #136 dnia: Listopad 09, 2013, 20:41:48 pm »
hip hip hura
wyczyściłem całą banię ze wszystkiego... na poprzednim sejwie
w zbiorniku jest wszystko, rękawice są nawet w dwóch egzemplarzach
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #137 dnia: Grudzień 03, 2013, 18:18:15 pm »
A ja mam takie pytanko - zna ktoś może kod na ten pancerz mistrza gildii złodziei tylko czysty bez enchantów? Grę już przeszedłem, pancerz mam, ale chętnie zakląłbym go po swojemu (chyba najlepiej wygląda ze wszystkich oddających prawdziwy klimat gry)

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #138 dnia: Grudzień 03, 2013, 20:42:58 pm »
A jak wygląda? Nie czasem prawie tak samo, jak zwykły pancerz gildii złodziei?
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #139 dnia: Grudzień 03, 2013, 21:11:54 pm »
A jak wygląda? Nie czasem prawie tak samo, jak zwykły pancerz gildii złodziei?
Prawie tak samo - jest czarny. Taki jaki nosi Brynjolf i  Mercer chociażby. Dostaje się go po zostaniu Arcymistrzem gildii, ale właśnie już zaklęty. A ja chcę czysty :/

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #140 dnia: Luty 13, 2014, 21:45:09 pm »
Szatański post pod postem po prawie trzech miesiącach ;d

Czy tylko ja mam ostatnio straszny problem z wywalaniem Skyrima od tak sobie? Nigdy mi nie wywalała ta gra, a ostatnio tak strasznie zaczęło crashować, że szok. Czasem nawet po 2-3 min gry. Z tego co wyczytałem nie tylko ja mam taki problem, ale wielu ludzi ostatnio się na to skarży. Też tak macie? Jakieś sprawdzone sposoby na to?

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #141 dnia: Luty 15, 2014, 00:59:29 am »
Pewnie dużo modów. Ja przez jakiś mod nie mogłem zapisywać gry, bo mi właśnie wywalało. Już się załamałem, a okazało się, że to właśnie wina jakiegoś cholerstwa ;)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #142 dnia: Luty 15, 2014, 01:36:15 am »
Pewnie dużo modów. Ja przez jakiś mod nie mogłem zapisywać gry, bo mi właśnie wywalało. Już się załamałem, a okazało się, że to właśnie wina jakiegoś cholerstwa ;)
Właśnie nie, oprócz oficjalnych dodatków nie mam akurat nic zainstalowanego

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #143 dnia: Luty 16, 2014, 12:35:30 pm »
Skyrim nie ma jakichś logów? Ewentualnie jakiś program do przechwytywania takich informacji z crashy.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #144 dnia: Marzec 13, 2014, 23:10:43 pm »
Jeśli kogoś to interesuje, to poradziłem sobie ze swoim problemem. Przynajmniej na razie - zero crashy, a gram na wysokich z teksturami hd. Zobaczymy jak będzie potem.

Jak sobie poradziłem? Jako, że musiałem i tak zrobić formacik także on podziałał pięknie. Teraz dodatkowo zainstalowałem kilka przydatnych modów, w tym jeden, który szczególnie polecam złaknionym krwi :D Teraz w Skyrim można robić prawdziwy mordor :D

Mała próbka o co mi chodzi:
(postać po walce z kilkoma bandytami)



jakby ktoś był zainteresowany mogę podać namiary modów, które używam

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #145 dnia: Marzec 14, 2014, 15:27:20 pm »
dragon age mod?

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #146 dnia: Marzec 28, 2014, 19:21:14 pm »
ok, ponieważ nie ma ogólnoTESowego topicu, na chybił-trafił wybrałem ten. Jak może niektórzy czytali, amazon zrobił promo na antologię The Elder Scrolls, która razem z wysyłką do polszy kosztuje stówkę. Jako, że byłem po wypłacie, pod wpływem impulsu zdecydowałem się na zakup zanim otrzeźwieję i się rozmyślę (zwłaszcza, że sentyment mam jedynie do Morro, którego to posiadam w dwóch egzemplarzach, ale chciałem też mieć angielskiego pod mody, bo z naszą wersją niestety często sie gryzą). Paczka przyszła parę godzin temu i moją reakcję mógłbym podsumować jako "omg omg omg!".
Tak jak bethesdy i ich nowszych gier w zasadzie nie lubię, tak przyznać im trzeba, że z tym wydaniem się postarali. Pierwsza rzecz - całość jest owinięta nie tylko folią, ale też plastikową przezroczystą obwolutą. Oznacza to tyle, że wszelkie pegi, sregi i reklamowy szit są właśnie na tym plastiku, zaś właściwe pudełko jest pozbawione wszelkich tego typu zbędnych ozdobników. Wprawdzie moja obwoluta dtarła pęknięta w jednym narożniku, ale właściwemu pudełku nic się nie stało, tak więc można uznać że spełniła swoje zadanie i należycie zabezpieczyła grę na czas transportu z drugiego końca europy.
Druga rzecz, wspomniane pudełko właściwe - ładne, estetyczne, przede wszystkim z grubego kartonu, który co zabawne, nie tylko ma nadruk skóry, ale gdy trzyma się je w ręku również miewa się złudzenie, że to wyrób skóropodobny, a nie kilka gróbych kartek. Na konto beth lecą więc kolejne propsy. Trochę gorzej prezentują się niestety złocenia, które generalnie są cool i w ogóle.. ale w zależności pod jakim kątem, z jakiej odległości i w jakim świetle się na nie patrzy. Raz wyglądają zajebiście (zwłaszcza gdy pudełko jest w plastikowej obwolucie), innym razem tanio, i w dodatku, jakby maszyna robiąca złocenia nie trafiła w miejsce, gdzie literki miały byc nadrukowane (aczkolwiek to tylko złudzenie, bo jak patrzyłem na rendery w necie to złocenie celowo nie jest idealnie w "miejscu na literkę", co ma dawać jej delikatne półcienie, takie wrażenie głębi. No cóż, raz daje, innym razem wygląda to jak gówno, dlatego nie ma plusa, ale nie daję też za to jakiegoś wielkiego minusa).
trzecia rzecz - pudełko na płyty. wysuwa się je z pudełka właściwego i również jest to karton będący imitacją skóry plus złocenia. Każda część ma swoją "stronę" w której jest płyta/płyty z daną częścią plus ładne obrazki. Wygląda to naprawdę fajnie, aczkolwiek płyty są idiotycznie wsadzone, zamiast siedzieć we "wcięciu" to są dosłownie między tekturami. Ktoś mógłby lepiej tego przypilnować, bo mam niemiłe wrażenie, że łatwo w ten sposób porysować płytę przy wyciąganiu i/lub uszkodzić samą tekturkę, co jest ważne o tyle, że to wydanie przede wszystkim ma wyglądać. Na szczęście da się ten rpoblem w pewien sposób rozwiązać, ponieważ..
czwarta rzecz - morrowind, oblivion i skyrim są nie tylko na płytkach, ale także w formie klucza steam. nośniki moga sobie więc bezpiecznie leżeć w pudełku nawet tak idiotycznie wsunięte pod tekturę, a tymczasem my wklepujemy kod, ściągamy i gramy. I tu ważna uwaga - wersja amazonowa ma wszyskie gry w wersji angielskiej, zarówno na płytach, jak i na steam. Dla mnie to plus, bó umówmy się, w tych grach dialogi nie są najważniejsze, za to polska wersja (zwłaszcza morrowinda) powodowała tylko ból dupy przy instalowaniu większości modów, co jest istotne o tyle, że mody to tak naprawdę clue tej serii. Jak komuś to przeszkadza, może kupić droższą, polską wersję antologii wydaną przez cenegę gdzie morro, obek i skyrim są spolonizowane, ale ta z kolei nie zawiera kluczy na steama, więc coś za coś. Osobiście, olałem cenędzę ciepłym moczem za taką postawę.
i wreszcie piąta rzecz - naklejka TES:Online i mapy. Naklejka jak naklejka, półprzezroczysta, z tym okrągłym logiem i bez napisów, więc całkiem fajna, jakbym ni był tak zniesmaczony samym TES:O i miał małego fractala define r3 zamiast wersji XL (ze względu na rozmiar budy naklejka na XLu wygląda na śmiesznie małą i źle się komponuje) to nawet bym ją nakleił, ale te mapy.. Znaczy tak, mapa Cyrodill z obliviona i Skyrim ze Skyrima są graficznie raczej słabe i biedne, ale to nie tyle dlatego że są beznadziejne, co nijakie i bledną nie tylko na tle znacznie ciekawszej mapy całego Tamriel oraz High Rock z Daggerfalla, co przede wszystkim KAPITALNEJ mapy Vvardenfell. Szczegółowa, dopieszczona, ręcznie rysowana, zawiera wszystkie warte uwagi miejsca, dobrze oddaje  dostępne ścieżki, po prostu geniusz w czystej postaci, do tego utrzymana w fajnej "papierowej" stylistyce i jak wszystkie nadrukowana na dobrym papierze kredowym. Tak jak od "growych motywów" staram się trzymać raczej zdala i jedyny plakat jaki mam na ścianie, to pokoncertowy McCartney, tak w tym wypadku rozważam zakup antyramy i powieszenie na ścianie, tak jest genialna. http://tesall.ru/uploads/gallery/category_20/med_gallery_13356_20_177474.jpg niie oddaje to jej zajebistości bo rozdzielczość za mała (a nie mogę znaleźć większej ._.), ale jest epicka.

tl;dr - brac póki kosztuje tylko stówkę.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Seksrator

  • Wiadomości: 187
  • Cham i Prostak
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #147 dnia: Maj 05, 2014, 23:37:39 pm »
N00b question:

Jak się gryzie ludzi będąc wampirzym lordem?

pytanie nr 2:

Polecacie jakieś fajne mody? Mam Deadly dragons, Skyui i kilka dodatków do kowalstwa.
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2014, 23:41:46 pm wysłana przez Seksrator »

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #148 dnia: Maj 06, 2014, 00:52:29 am »
Polecacie jakieś fajne mody?
Of course: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/9279/?
The best the Nexus has to offer.

EDIT: Ten też wydaje się być spoko www.nexusmods.com/skyrim/mods/17427/?
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2014, 10:29:41 am wysłana przez GuRt »
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

TheFlood

  • Wiadomości: 439