Autor Wątek: Filmy z YT  (Przeczytany 3516 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Filmy z YT
« dnia: Wrzesień 19, 2013, 18:58:27 pm »
Na forum nie ma jeszcze kodu umożliwiającego wstawienie filmu z YouTube z możliwością bezpośredniego odtworzenia.

Problem jest taki, że większa ilość filmów na stronie nieco spowalnia działanie forum (przynajmniej u mnie tak sie dzieje) i ogólnie rzecz biorąc - nie wygląda to najlepiej, kiedy w jednym poście jest ich kilka pod rząd i to jeszcze z dopiskiem "posłuchajcie tego, te dziesięć utworów przedstawia prawdziwą muzykę".

Ale z drugiej strony, nieraz aż się prosi, żeby na daną treść odpowiedzieć filmikiem np. z tzw. "ba dum tss" lub odgłosem świerszcza. A jak wiadomo zrobienie tego za pomocą kodu URL nie ma takiej mocy, jak bezpośrednie odtworzenie.

Dlatego zgłaszam propozycję umieszczenia takiego kodu i ograniczenie go do potrójnego użycia w jednym poście. Ew. dalsze filmiki musiałby być w spoilerach.

Cieszyłoby mnie również to, gdyby udało się wprowadzić taki kod, który umożliwiałby określenie wielkości okna wyświetlania filmu.
Klasztor - Fechtmistrz

Testoviron

  • Wiadomości: 169
  • ke?
Odp: Filmy z YT
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2013, 19:37:02 pm »
Podbijam, przyda się. Aczkolwiek

Cytuj
A jak wiadomo zrobienie tego za pomocą kodu URL nie ma takiej mocy, jak bezpośrednie odtworzenie.
Uja. Największa motz jest wtedy, gdy musisz otworzyć nową kartę i załadować całą stronkę na yt jak jakiś frajer, żeby w ogóle zobaczyć tytuł filmu.
does  the  crowd  understand?
is  it  east  versus  west
or  man  against  man?
generał armii królewskiej. feie.
jp2gmd

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Filmy z YT
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 27, 2013, 07:50:52 am »
Dziękuję za szeroki odzew.

Uja. Największa motz jest wtedy, gdy musisz otworzyć nową kartę i załadować całą stronkę na yt jak jakiś frajer, żeby w ogóle zobaczyć tytuł filmu.
Nie.
Klasztor - Fechtmistrz

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Filmy z YT
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 27, 2013, 10:10:25 am »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=-syhUVhO304" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=-syhUVhO304</a>


Wyleciało mi z głowy, ale już zrobione.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz