Ankieta

lewica czy prawica?

Prawica
7 (25%)
Lewica
1 (3.6%)
Coś pośrodku
6 (21.4%)
W d... to mam
6 (21.4%)
Oddam królestwo za monarchizm!
8 (28.6%)

Głosów w sumie: 28

Autor Wątek: Kącik politycznie niepoprawny  (Przeczytany 316539 razy)

0 użytkowników i 15 Gości przegląda ten wątek.

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #975 dnia: Kwiecień 13, 2015, 21:57:10 pm »
Cytuj
1.Od lat mówi, że trzeba odsunąć świnie ( główne partie polityczne ) od koryta. Mimo to zadeklarował, że jako eurodeputowany będzie pobierał wynagrodzenie, co uczyni z niego dokładnie taką samą świnię przy korycie.

2.Często mylnie postrzegany jest jako nowe zjawisko na scenie politycznej. Tymczasem jest w niej obecny od 25 lat, a w latach 1991-1993 był nawet posłem. Tak dobrym, że po 1993 roku nie był już wybierany.

3.Od lat obraża, pomawia i oskarża innych ludzi o najróżniejsze rzeczy, od gwałtu na kelnerce po rzekome szkolenie w Polsce ukraińskich terrorystów, nie przedstawiając jakichkolwiek dowodów.

4.Twierdzi, że nie jest demokratą mimo to kandyduje w każdych demokratycznych wyborach.

5.Chciałby odebrać wszystkim ludziom prawa wyborcze.

6.Jest monarchistą, ale nie chce być królem. Twierdzi, że w monarchii byłby mądrym doradcą króla. No czy on jest poważny?

7.Twierdzi, że kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn.

8.Twierdzi, że lekka pedofilia nie jest szkodliwa.

9.Uważa, że stalinizm był lepszy od demokracji.

10.Jest przeciwnikiem powszechnej edukacji. Uważa, że do szkół powinni chodzić jedynie ci, których na to stać. Oznacza to, że powinniśmy wrócić do XVIII wieku, kiedy 90% społeczeństwa nie umiało czytać i pisać.

11.Twierdzi, że przyczyną wszelkiego zła jest państwowa edukacja, która pod przymusem wbija dzieciom do głowy głupoty. Mimo to sam ukończył państwowe szkoły i uczelnie nie płacąc za edukację ani złotówki. Ciekawe, do jakich szkół chodziły jego dzieci/wnuki?

12.Zła jest także państwowa służba zdrowia finansowana z podatków, które państwo kradnie obywatelom. Korwin ma sześcioro dzieci. Ciekawe czy przychodziły na świat w prywatnym, czy publicznym szpitalu?

13.Publiczne przedszkola, szkoły i szpitale porównuje do gestapo - zbrodniczej tajnej policji nazistów.

14.Uważa, że zwolenników państwa socjalnego ( ponad 80% Polaków ) należy rozstrzelać.

15.Twierdzi, że państwo okrada obywateli nakładając na nich podatki. Mimo to obywatele ( 56% ) chcą płacić jeszcze wyższe podatki w zamian za lepszą opiekę ze strony państwa. Ponadto aż 93% Polaków uważa, że to PAŃSTWO powinno tworzyć nowe miejsca pracy.

16.Jest wrogiem interwencji państwa w gospodankę bardzo często podając za wzór do naśladowania chiński model gospodarczy. Dziwne, że nie zauważył, że jednym z istotnych czynników chińskiego rozwoju jest sztuczne zaniżanie przez państwo kursu swojej waluty.

17.Twierdzi, że po miesiącu sprzedawania dobrych paróweczek na ulicy, można otworzyć własną firmę i zatrudnić 100 osób.

18.Często podkreśla, że za Hitlera były niższe podatki w związku z czym dzisiejsze czasy są gorsze.

19.Świadomie wprowadza opinię publiczną w błąd nazywając Adolfa Hitlera lewicowym politykiem. Tymczasem zgodnie ze wszystkimi poważnymi definicjami politologicznymi Hitler był przedstawicielem skrajnej prawicy.

20.Jako zwolennik kary śmierci oskarża jej przeciwników o to, że mają na rękach krew osób zabitych przez morderców, którzy nie bali się kary śmierci. Nie ma jednak żadnego naukowego dowodu na to, że kara śmierci działa na mordercę odstraszająco i że przyczynia się do spadku liczby zabójstw. Korwinowi tylko tak się wydaje.
usw.

Zastanawiam się, co świadczy o tym kraju gorzej - to że większość polityków kandyduje do Sejmu wyłącznie dla własnych korzyści majątkowych i nie dba o dobro Polski, czy to, że ten człowiek uchodzi za jedyną obecnie alternatywę.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #976 dnia: Kwiecień 14, 2015, 20:22:40 pm »
Cytuj
15.Twierdzi, że państwo okrada obywateli nakładając na nich podatki. Mimo to obywatele ( 56% ) chcą płacić jeszcze wyższe podatki w zamian za lepszą opiekę ze strony państwa. Ponadto aż 93% Polaków uważa, że to PAŃSTWO powinno tworzyć nowe miejsca pracy.

Serio? Daj jakieś źródło z sondażem dotyczącym wyższych podatków, bo mi tu śmierdzi manipulacją. Totalnie abstrahuje tu czy jest to słuszne stwierdzenie czy nie, tylko nie potrafię sobie wyobrazić, ze typowy "Janusz" w jakimkolwiek kontekście poprałby zbitkę słowną "wyższe podatki".

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

TheFlood

  • Wiadomości: 439
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #977 dnia: Kwiecień 14, 2015, 21:15:24 pm »
śmieszne :D

Serio.

Daj źródełko, chcę więcej. Logika rozbrajająca w niektórych momentach. Nie chce mi się komentować każdego podpunktu, ale...

Cytuj
2.Często mylnie postrzegany jest jako nowe zjawisko na scenie politycznej. Tymczasem jest w niej obecny od 25 lat, a w latach 1991-1993 był nawet posłem. Tak dobrym, że po 1993 roku nie był już wybierany.
 
Znasz kogoś kto postrzega 72 letniego Korwina jako nowe zjawisko na scenie politycznej?

Cytuj
4.Twierdzi, że nie jest demokratą mimo to kandyduje w każdych demokratycznych wyborach.
 
W jaki inny sposób miałby? Zrobić zamach?

Cytuj
6.Jest monarchistą, ale nie chce być królem. Twierdzi, że w monarchii byłby mądrym doradcą króla. No czy on jest poważny?
 
No czy pan jest poważny?

Cytuj
9.Uważa, że stalinizm był lepszy od demokracji.
 
Mówi że wszystko jest lepsze od demokracji, uściślając. Bo nie da się zaprzeczyć że nie jest zbyt dobra. Po za tym... Czyż wielu starych ludzi nie powiada czasem, że za komuny było lepiej?

Cytuj
10.Jest przeciwnikiem powszechnej edukacji. Uważa, że do szkół powinni chodzić jedynie ci, których na to stać. Oznacza to, że powinniśmy wrócić do XVIII wieku, kiedy 90% społeczeństwa nie umiało czytać i pisać.
W XVIII wieku poziom edukacji był wyższy niż 90% illiterati.

... lel, nie wiedziałem tego. Chodziło mi o analfabetów.

Po za tym... Serio, aż taką czujecie niewolę socjału? Socjerzy jebani, przez przeważającą większość istnienia naszego gatunku socjal nie był nam do niczego potrzebny a poziom życia wcale nie był niższy. To co mamy to zasługa ledwo ledwo postępu technicznego, a ciężary na pojedynczym człowieku cały czas rosną.

To odpowiedź na chyba z 5 punktów tego tekstu.

Kolejne pięć to bezpodstawne bzdury :D

Cytuj
12.Zła jest także państwowa służba zdrowia finansowana z podatków, które państwo kradnie obywatelom. Korwin ma sześcioro dzieci. Ciekawe czy przychodziły na świat w prywatnym, czy publicznym szpitalu?
Trzeba być ślepym żeby nie widzieć że ze służbą zdrowia jest coś nie tak. Ja sam leczę się całe życie prywatnie.

Cytuj
16.Jest wrogiem interwencji państwa w gospodankę bardzo często podając za wzór do naśladowania chiński model gospodarczy. Dziwne, że nie zauważył, że jednym z istotnych czynników chińskiego rozwoju jest sztuczne zaniżanie przez państwo kursu swojej waluty.
 
Nikt Ci nie powie że Chiny są wzorem moralnych działań, ale nie da się zaprzeczyć, że postępu dokonali ostatnio gwałtownego. I to właśnie dzięki wolnorynkowym eksperymentom głównie.

By the way, polski rząd też jest znany z manipulowania walutą, Niemcy nam otwarcie zarzucają sztuczne utrzymywanie kursu. Poprzez porównanie - nie powiedziałbym, żeby akurat ten zabieg dawał Chinom dużego kopa.

 
Cytuj
18.Często podkreśla, że za Hitlera były niższe podatki w związku z czym dzisiejsze czasy są gorsze.

19.Świadomie wprowadza opinię publiczną w błąd nazywając Adolfa Hitlera lewicowym politykiem. Tymczasem zgodnie ze wszystkimi poważnymi definicjami politologicznymi Hitler był przedstawicielem skrajnej prawicy.
Mówi, że Hitler był socjalistą. Co nie mija się z prawdą. Obecnie socjalizm to lewicowy pogląd, hm?

Jak nazywała się partia Hitlera? NSDAP? Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników?

Cytuj
20.Jako zwolennik kary śmierci oskarża jej przeciwników o to, że mają na rękach krew osób zabitych przez morderców, którzy nie bali się kary śmierci. Nie ma jednak żadnego naukowego dowodu na to, że kara śmierci działa na mordercę odstraszająco i że przyczynia się do spadku liczby zabójstw. Korwinowi tylko tak się wydaje.
Nie wydaje Ci się, że gdy zamykasz typa za morderstwo na 25 lat to gdy wychodzi z pierdla i zabija kolejną osobę bo a) jest chory b) nie wie co ze sobą zrobić bo świat się kompletnie zmienił i chce wrócić do więzienia c) konkurs - inny powód?
...

To nie dałoby się temu w prosty sposób zapobiec? Naprawdę uważasz, że państwo wykładające 3200 zł na więźnia miesięcznie to rozwiązanie które chcesz popierać?

Serio, radziliśmy sobie z tym inaczej przez setki lat.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2015, 21:54:19 pm wysłana przez TheFlood »

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #978 dnia: Kwiecień 15, 2015, 00:19:38 am »
Najgorsze może z tego wszystkiego być to, że Korwin, jak każdy, tylko pierdoli za przeproszeniem. A jakby dorwał się do władzy, to i tak by gówno zrobił. Ja tam zagłosuję na Niego, bo co mi tam szkodzi, ale wydaje mi się, że będzie tak jak zawsze i nic poza tym.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Kassler

  • Wiadomości: 324
  • Kassler schmeckt gut.
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #979 dnia: Kwiecień 21, 2015, 17:24:57 pm »

Wielki Klasztor - Wtajemniczony

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #980 dnia: Kwiecień 21, 2015, 20:48:03 pm »
Przy okazji tej wypowiedzi przeczytałem od pewnego korwinisty, że "lewackie kurwy biorą dosłownie to, co napisano kilka tysięcy lat temu w Biblii" i ogólnie dowiedziałem się, że lewaki to tzw... katole. Człowiek uczy się przez całe życie, nie powiem. Najlepsze jest to, że gdyby podobne bzdury wypłynęły z ust np. Komorowskiego, to ci sami ludzie rozpętaliby medialne (Internet to również medium) piekło. Przykład? Są ludzie, którzy na każdym kroku piszą "precz z komuną" i protestują przeciwko pochowaniu Jaruzelskiego na cmentarzu wojskowym m.in. ze względu na pacyfikację kopalni Wujek, a chwilę później przyklaskują Korwinowi, gdy ten mówi, że strzelałby do strajkujących górników, bo uważa ich za "potencjalnych rabusiów i morderców".

A co do posta Flooda, to zacząłem pisać swój (żeby nie było, że zaginąłem przygnieciony siłą "argumentów"). Trochę czasu chyba musi minąć, aż znajdę czas i w ogóle chęć na sformułowanie tak długiej odpowiedzi, ale w sumie nie wiem, czy jest sens, skoro ostatnio mnie olał tylko dlatego, że różnicę 200 lat sprowadziłem do "mniej więcej tego samego okresu" jedynie po to, by pokazać, że w tym czasie lądolód na Grenlandii bynajmniej nie stopniał. Po prostu chcę uniknąć sytuacji, w której ja się naprodukuję, a mój rozmówca mnie zignoruje ze względu na jakąś semantyczną pierdołę.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2015, 20:55:01 pm wysłana przez Nederland »
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #981 dnia: Kwiecień 22, 2015, 13:02:50 pm »
Dla zainteresowany.
https://www.youtube.com/watch?v=wii79Wcp944

O zakupach monu. ;)
Nie rozumiem ludzi, którzy stawiają swój prywatny interes (związki) ponad interes państwa, jego bezpieczeństwo i bezpieczeństwo żołnierzy.

Każdy z tych śmigłowców zapewniłby podobną ilość miejsc pracy, każdy z nich byłby MONTOWANY w Polsce, nie produkowany lecz montowany. A fakt, że wygrał eurocopter, nie oznacza że zakłady w mielcu zostaną zamknięte. Tworząc linie montażową dla EC725 stworzone zostaną i tak i tak nowe miejsca pracy, w tej smutnej łodzi.

Dodatkowo, EC725 jest najlepszym wybory spośród występujących w przetargu, Black Hawki sa już stare, a oferowany przez świdnickie zakłady WŁOSKI helikopter, to nowa, nietestowana bojo, taksówka dla vipów.

Spoko, nie zostanie X miejsc pracy stworzony w jednym zakładzie, ale zostanie stworzone X miejsc pracy w innym zakładzie.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #982 dnia: Kwiecień 22, 2015, 14:02:32 pm »
Jeśli to się sprawdzi to niezłe będą lamenty w gazetach lokalnych u mnie ( podkarpacie), że Francuzi ustawili przetarg, wszystko było ukartowane, wymagania ustawione pod nich, itd. 
Widzisz Blady, w biznesie potencjalne niezarobione pieniądze to pieniądze stracone. Nikt nie powie, że mógł zarobić, ale nie zarobił tylko, że stracił bo zarobiłby na pewno.
To, że Włosi nie mieli szans było wiadome.
Samą dywersyfikację pochodzenia sprzętu bojowego uważam za dobrą, bezpieczną.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #983 dnia: Kwiecień 22, 2015, 15:46:41 pm »
niektórzy już ogłosili że wina tuska ;D I w ogóle że wybrano jakieś francuskie śmigłowce zamiast polskich co już jest w ogóle kuriozum :D
Anyway przy naszym położeniu geograficznym, geopolitycznym i finansowym zastanawiam się, czy takie zakupy mają jakikolwiek sens

Maniek - akurat w jego wypadku lepiej by faktycznie tylko takie głupoty pierdolił zamiast je wprowadzać. Zwłaszcza, że jakie pojęcie o gospodarce może mieć facet, który nigdy tak naprawdę do niczego własną pracą nie doszedł (kiedyś pytałem w tym topicu skąd korwin ma pieniądze bo wątpię by sam się dorobił - okazało się, że cały majątek zwyczajnie odziedziczył).

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #984 dnia: Kwiecień 22, 2015, 18:10:18 pm »
Cytuj
Anyway przy naszym położeniu geograficznym, geopolitycznym i finansowym zastanawiam się, czy takie zakupy mają jakikolwiek sens
Śmigłowce, jak najbardziej. Są one równie potrzebne wojsku, jak i nowe BWP. Aktualnie są wycofywane ze służby transportowe mi-8 (największe), więc potrzebne są dla nich zamienniki, Black Hawk jest za mały, a o ofercie Świdnika nie ma co wspominać, bo to totalny shit forsowany jako polski helikopter (konstrukcji włoskiej, ale chuj. :D), zostaje Caracal, który jest najlepszą i względnie nową konstrukcją.

Oferowany BH jest już w końcowej fazie rozwoju, fakt faktem jest to sprawdzona konstrukcja, służy jako wół roboczy US A, MC, AF i NV, ale to już stara konstukcja, a oferowany Polsce, no cóż, lekka bieda by była.

A teraz wyobraźcie sobie jaki byłby ból dupy jakby wybrał Black Hawk UH - 60 firmy Sikorsky Aero Engineering Company, bo nazwisko założyciela zbieżne z nazwiskiem szefa MONu. :D

A z tymi spiskami, to kto by nie wygrał, było by źle, jakby wygrali włosi, to że gówno nietestowane i kupiono urząd tuskowi, UH - 60, że sikorski po rodzinie kupował, etc.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019383,title,Przetarg-na-smiglowce-dla-wojska-To-najwiekszy-przekret-w-naszym-przemysle-zbrojeniowym,wid,17475251,wiadomosc.html?ticaid=114bc2
Ale jak się posłucha i poczyta takie rzecz, to aż żal dupe ściska.

Zresztą, przy wyborze sprzedtu dla woja, powinni mieć największy głos szpeje, a nie zmieniający się co 4 lata politycy, bo  będą takiej jaja jak z f-35 w USA.

Co do patriotów, no cóż, wyboru dużego nie mieliśmy, a nasza obrona antyrakietowa nie istnieje, wynika to wszystko ze struktur układu warszawskiego, gdzie u nas miał by front, wiec my mieliśmy zapewniać tylko siłe żywa, a zaawansowany sprzęt zapewniali nasi bracia ze wschodu. :) Tak też, zaawansowany sprzęt wojskowy w Polsce należał do ruskich. :)
Nasza obrona plot zasadniczo obejmuje warszawę, kraków i coś na pomorzu i ich okolice. Ale jest strasznie dziurawa, a sprzęt stary i mało wydajny.
Patrioty będą w sam raz na ruskie Iskandery, które zasadniczo mają mały zasięg, no zależnie od wersji. Nie stać na, żeby nwm, posiadać 200 rakiet PAC-3 MSE, bo są kurewsko drogie, ale stać na wystarczającą ilość, by zneutralizować atak, jbc.

Ogolnie, zakupy dobre i bardzo potrzebne.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2015, 18:20:51 pm wysłana przez Legion »
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #985 dnia: Kwiecień 22, 2015, 18:34:51 pm »
od głupich artykułów z różnych wp'ków (choć tych ze świdnika jeszcze rozumiem, bo to ich zakłady) gorsze są tylko pojawiające się pod nimi komentarze idiotów.

Anyway, z F-35 problem był bardziej złożony - tam sprzet dopiero się tworzyło, nie kupowało za granicą. I trudno mieć pretensje do polityków, bo ile można pompowac kasy w coś, co w ogóle się nie zwraca w postaci gotowego towaru. Nawet teraz gdy trafił już do jednostek jest przepłaconym złomem, bo co chwila pojawiają się nowe awarie (ostatnio był system friend-foe który mylił jednych z drugimi gdy dwa samoloty namierzały ten sam cel). A do tego jeszcze dochodzi problem wprowadzenia do służby, bo wyprodukowanie najnowoczesniejszego sprzetu z wszelkimi nowinkami to jedna rzecz, ale zakup setek sztuk i utrzymanie ich to inna sprawa. Widać to też po tym ruskim czołgu Armata, któremu obecnie bliżej do nazwy "atrapa", o rodzimym gawronie będącym najdroższą na świecie motorówką nie wspominając. Gdy kupuje się gotowy towar bo nie dysponuje się odpowiednim think-tankiem (znowu pozdro gawron) jest jednak łatwiej trzymać budżet.

Problem polega tylko na tym, że imho we wspomnianych wcześniej warunkach wydajemy kase tak naprawdę na drogie zabawki. W ten kraj zwyczajnie łatwo wejśc bo to jedna wielka nizina (stąd wszelkie porównania do szwajcarii są kretyńskie, zwłaszcza że odnoszą się do epoki przedrakietowej), wszelcy potencjalni napastnicy dysponują zdecydowanie większym i nowocześniejszym potencjałem wojskowym który zwyczajnie uziemi i sparaliżuje nasze siły (pozdro kadafi i totalny paraliż obrony przeciwlotniczej), a nas na rozbudowę i konkurowanie zwyczajnie nie stać, jak głupich emerytur i służby zdrowia nie jesteśmy w stanie zapewnić na wystarczającym poziomie. Mamy te śmigłowce no i tak naprawdę co z tego, do czego faktycznie możemy je wykorzystać? I tak dobrze, ze zrezygnowaliśmy wreszcie z totalnie zbędnej i niepraktycznej w naszych warunkach rozbudowanej marynarki trzymanej głównie na pokaz.. to co faktycznie ma sens w naszych warunkach to lekki i średni sprzęt, jak BWP, ręczne oraz mobilne systemy rakietowe i zawsze przydatna artyleria, ale nie 40 myśliwców które w razie konfliktu zapewne nawet nie zdążą poderwać się z lotnisk..

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #986 dnia: Kwiecień 22, 2015, 21:35:40 pm »
Ej, a o co chodziło z jakimś nowym pro opancerzonym pojazdem made in Poland, a armia go nie chciała? Podobno (nie znam się) wg. specyfikacji był top notch, next gen i w ogóle Playstation 4 wśród konsol.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #987 dnia: Kwiecień 22, 2015, 21:39:13 pm »
to była makieta z kartonu (i to jeszcze większa niż ruska Atrap.. znaczy Armata), no ale jak rzucisz hasło "rząd chuj nie chce kupić" to zaraz możesz liczyć na tłum butthurtujących gimbusów chcacych wymusić zakup. Całkiem sprytne, nie?
Zresztą nie dalej jak dwa dni temu na onecie znowu pojawiłsię jego temat, tym razem twórcy twierdzili, że umie być niewidzialny lol.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2015, 21:40:54 pm wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #988 dnia: Kwiecień 22, 2015, 21:56:43 pm »
Lekki Czołg Anders? :D
Czy PL-01?

Twórcy Andersa chyba za dużo grali w WoTa, bo nie ma czegoś takiego jak lekki czołg, zwłaszcza, że wielu internetowych znawców chciało tym karton zamiast leosiów, bo polskie. :D
Ogólnie debile, 55t czołg podst 3+ generacji, chcieli zamienić na, coś. :D Jakieś gówno z gorszym pancerzem niż rosomak, który jest tylko KTO.
Najlepsze w tym wszystkim było to, że ten czołg nie został zaprojektowany na ŻADNE zlecenie. :D
A internety i wszelacy znawcy darli łacha, że kupujemy od niemców sprzęt z demobilu, że zamiast inwestować w polską zbrojeniówkę (dobry żart. :D), kupujemy z granicą. :D Chuj, że to jeden z najlepszych czołgów na świecie, a nasze czołgi to PT-91 i inne pochodne t-72, więc opierające się na rozwiązaniach radzieckich, robimy dobry sprzęt zabezpieczenia technicznego, etc, ale nie kurwa czołgi. Chociaż, ostatnio opchnęliśmy sporo PT-91M (nowa wersja eksportowa) do Malezji.
Ale fakt faktem, że Leo 2a5 jest jednym z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych czołgów.
 à propos polskiego przemysłu, Krauss-Maffei Wegmann (wóz) i Rheinmetall AG (działo) mają niedługo modernizować nasze leo 2a4 do standardu 2a5+. Była mowa, że we współpracy z polską zbrojeniówką.

A do Pl-01 zostało zatrudnione biuro projektowe, żeby wglądał, tak... futurystycznie. :D
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kącik politycznie niepoprawny
« Odpowiedź #989 dnia: Kwiecień 22, 2015, 22:11:04 pm »
No właśnie nie o ten mi chodziło. To akcja sprzed paru lat. Nie był to czołg (czy też lekki czołg), ale pojazd opancerzony a'la KTO Ryś.

I w sumie jak w temacie jesteśmy, cóż to za invincible rosyjski czołg nowy, huh?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2015, 22:12:39 pm wysłana przez Master of Gorzała »
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta